Ahojte ,
Vedel by mi prosim niekto poradit ako sa da zmenit uvitacie logo v mojom cinskom noname navigacnom ? rozlisenie je 800*480 , skusal som format bmp,jpg,gif ale stale GPSko pise ze nie je ziadny dostupny obrazok ..
Dakujem
|
Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly. |
|
|







Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník