Já už jsem rezignoval,netvrdím,že nikdy nenapíšu nějakou chybu,ale to vždy většinou vyřeší vovi.Buďto mě to v tichosti opraví a nebo si na mě naopak velice smlsne.Ale to,co se tady někdy vyskytne,to přesahuje i moje nejhrůznější myšlenky

Já to měl tady tendenci opravovat a nebo upozornit soudruhy,že by si měli dát pozor na pravopis,ale teď už to opravdu přehlížím.Jenom když si všimnu,že tady někdo z mých přátel udělal chybu,což se ve smršti příspěvků může stát,tak jim to v tichosti opravím a je to.Pravda je ale,že žádné hrůznosti to nikdy nejsou.