Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.1.

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod komar.la v 17 pro 2010 13:34

tak jsem si zkusil ten core player a dopadlo to tak, ze se mi pri nacitani Igo navigace restartovala:

zapis ve variable

<row uniq_id=12 text="Core Player" icon="HS_ico_Coreplayer_big.bmp#3" icon_small="HS_ico_Coreplayer_sml.bmp#3" onrelease="sc_HS_core" id="Core"

a v gjm_code

-- Core player
sc_HS_Core = function()
doDelayed(5, function()
START_APPLICATION("/MyFlashDisk/APP/CorePlayer/PLAYER.exe", "")
end
)
end

Ikonky jsem hodil, jak do nocniho, tak denniho skinu, ale asi nebyli spravne:(
Dynavix Nano Mountfield + RDS-TMC prijimac
Igo Primo 8.5.11.161797; Oct 13 2010
GJ 2.22 v upravach SI
Mapy Teleatlas 16.07.2010
komar.la
 
Příspěvky: 37
Registrován: 02 srp 2010 05:35

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Ivo K v 17 pro 2010 14:43

1) V zápise ti chybí ukončení syntaxe ">"
<row uniq_id=12 text="Core Player" icon="HS_ico_Coreplayer_big.bmp#3" icon_small="HS_ico_Coreplayer_sml.bmp#3" onrelease="sc_HS_core" id="Core">

2) Ikonky patří do adresáře: ui_igo9/480_272

3) V příloze jsou funkční, otestované soubory(pro skin GJA_2.22_Si) pro přidané spouštění CorePlayeru z Rychlého menu IvoK&SvoDa, pokud si ho v menu navolíš.
Poznámka: Použil jsem originál ikonky mp3 Playeru z Prima, tak si je můžeš změnit. Také si uprav cesty, dle tvých. ;)

Můj zápis v variable_def.ui:
Kód: Vybrat vše
<row uniq_id=12 text="Core Player"  icon="ico_Music_big.bmp#3"  icon_small="ico_Music_sml.bmp#3"  onrelease="sc_IvoK_CorePlayer"  id="Core_Player">


Můj zápis v gjm_code.lua:
Kód: Vybrat vše
-- Core Player
sc_IvoK_CorePlayer = function()
   doDelayed(5, function()
      START_APPLICATION("/My Flash Disk/APP/CorePlayer/Player.exe", "")
   end
   )
end

gjm_code+variable_def.zip
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod komar.la v 17 pro 2010 16:22

dekuji, doplnim si tam jen ten zapis,.. chci se zeptat v kterym programu delas ty ikonky, stahl jsem si ten iPAQ 31x Image Explorer, ale trosku bych potreboval helpnout s postupem jak na ne,..
Dynavix Nano Mountfield + RDS-TMC prijimac
Igo Primo 8.5.11.161797; Oct 13 2010
GJ 2.22 v upravach SI
Mapy Teleatlas 16.07.2010
komar.la
 
Příspěvky: 37
Registrován: 02 srp 2010 05:35

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Ivo K v 17 pro 2010 18:16

V iPAQ 31x Image Exploreru ikonky jen dekomprimuji a komprimuji. Na úpravy používám PhotoShop. Můžeš použít i Gimp. Hlavně nezapomeň na alfa kanál. Ten se používá skoro ve všech ikonkách.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod black.trz v 21 pro 2010 22:52

Zdravim, da se v tomto skinu posunout cely obraz doprava nebo aspon ukazatele manevru.mam je moc vlevo a nevidim na zobrazovanou vzdalenost k manevru SKIN GJMpp v 1,11. DIk za jakekoli info
Navigace NoName
iGO 8
iGO 9 Primo
black.trz
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 říj 2009 15:09
Bydliště: Vendryně

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 22 pro 2010 06:45

zahýbat se dá s lecčím. jen je nutno přesně popsat s čím a ideálně to podložit fotkou.

Mimochodem, používáš dost "historickou" verzi skinu 1.11. Zkoušel jsi některou s dalších ? Gurjonova stránka ke stažení origo verzí už neexistuje, ale i zde na fóru některé origo verze visí, popř. seznam verzí Gurjon skinu v rámci tzv. "Si" úprav je zde viewtopic.php?p=48056#p48056
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod velsak v 22 pro 2010 10:26

používám primo na rozlišení 400x240 s datazipem 800x480 s pčíslušným zápisem v sys.txt.
[interface]
clearcity=1
extra_settings=1
resolution_dir="800_480"
vga=0

[rawdisplay]
highres=0
stretch="1"
screen_x=800
screen_y=480
class="landscape"

[screen]
preferred_orientation=4

S tímhle zápisem nemůžu pustit přímo igo.exe - používám mortscript na otočení pda a pak spuštění igo. Nebo to samé dokáže applauncher.
Na to mám vytvořené zástupce. Tohle funguje.

Ale chtěl jsem začít používat mapchanger a tam jsem narazil - na konci souboru MapChanger.nfrun se volá igo.exe (resp. tak jak je tenexáč zrovna nazvaný).
Já místo toho potřebuju volat buď soubor mortscriptu (RUN "Storage Card\Primo\Primo_L.mscr") nebo applauncher s příslušným parametrem nebo jsem zkusil do RUN dát přímo zástupce na applauncher s parametrem (tak jak ho mám ve windows/start menu)
A nic z toho nefunguje ...

Poradíte co s tím?

(když spustím přímo igo.exe s uvedeným sys, tak se mi zobrazí v pravých 2/3 obrazovky - jakoby celé posunuté o 1/3 doprava)
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod deusexx v 23 pro 2010 10:09

Já to mám na HTCčku takto:
[interface]
resolution_dir="800_480"
extra_settings=1
show_exit=1
experimental_features=1

[rawdisplay]
highres=0
driver="GX"
stretch="1"
screen_x=800
screen_y=480

[screen]
preferred_orientation=4

Nevím,co máš za foun,ale tady s tím to pustím přímo z igo.exe bez nějakých scriptů(ty jsem používal dřív,bo se mě to furt točilo na pravý tlačítka a nešlo s tím nic dělat)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 23 pro 2010 17:08

--gja v.2.23
1. Adaptation to the version 8.5.11.161797.
2. Fixed GJA fast menu aligment when route progress bar is activated.
3. Fixed hebrew text aligment in the road blocking menues.
4. Fixed route recalculation info aligment when route progress bar is activated.
5. Changed 2D/3D button functionality to prevent map mode conflict.
Now always: tap - 2D/3D switching, long tap - overview mode.
6. Extended POI searching button in the GJA fast menu (when Capture is disabled):
tap - Show Places Around Cursor
long tap - Custom Search Around Here
7. Next Street name moved down during Route Recalculation Info presentation.
8. Added possibility to display current time on the Quick Menu button.
originál skinu ke stažení např. zde
Kód: Vybrat vše
http://www.mio-treo.info/viewtopic.php?p=49715#p49715
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 23 pro 2010 19:56

Změn mezi 2.22 a 2.23 moc nebylo

Krom obvyklých úprav jsem trošku pozvětšoval ikonky vyskakovacích menu, a Ivoš udělal pod dlouhý stisk ikony "Zpět" v "Si" rychlém menu (volá se klikem na pravý horní roh) zobrazení menu pro přizpůsobení ikon tohoto rychlého menu, podobně jako je to v origo rychlém menu (volá se klikem na levý horní roh), kde dlouhým stiskem ikony "Zpět" se zas otevře menu pro přizpůsobení ikon v tomto menu.

Máme však s Ivem ve skinu (už od 2.21_Si) problém se "samovolným" vypínáním radarů, který pravděpodobně souvisí s lakvovou vychytávkou plánovací mapy publikovanou zde
Kód: Vybrat vše
 http://mio-treo.info/viewtopic.php?p=48632#p48632
a v rámci "Si" úprav skinu Gurjon, právě od verze 2.21_Si zde viewtopic.php?p=61265#p61265 .

Problém spočívá v tom, že:
Když naplánuješ trasu pomocí čtyřtlačítka (domů, práce nebo chata) nebo po kliku do mapy a dáš fajfku, čili navigovat na kurzor, tak se vypne zobrazování radarů :twisted: , pokud takto cestu naplánuješ po spuštění Prima a neplánoval-li jsi trasu mezitím jinak. Radary se samozřejmě zase dají z příslušného menu zapnout, ale opětovným naplánováním trasy uvedeným způsobem je zas vypne je nutno je zas ručně zapnout a tak dokola.
Když ale naplánuješ trasu pomocí "menu" možností, čili např. přes hledat adresu / poi / na mapě / oblíbené nebo prostřednictvím plánovací mapy (viz lakva řešení) a to jak ve spodním menu nebo i menu nabídka navigace či rychlého menu, zobrazování radarů se "chytne" a drží stále i když trasu smažeš a naplánuješ novou pomocí čtyřtlačítka (domů, práce, chata) nebo po kliku do mapy a navigovat na kurzor.
Po ukončení Prima a jeho znovuspuštění je ten problém nanovo, tedy vypíná se zobrazování radarů jen tehdy když naplánuješ trasu pomocí čtyřtlačítek (domů, práce, chata) nebo přes klik do mapy, do té doby než naplánuješ trasu jiným způsobem.

Origo skin Gurjon níže uvedený problém nedělá a mnoho hodin jsem marně procházel scripty, abych zjistil proč se to takto od jisté doby chová a jediné, co jsem zjistil je to, že problém zmizí (neexistuje) tehdy, když "vyhodím" ty zmiňované vychytávky ohledně lakva plánovací mapy, čili když ve skinu ta vychytávka není, radary nemizí.

Zde
no_plan_map.rar
jsou soubory z 2.23_Si skinu, ze kterých jsem lakva plánovací mapu zrušil a když je ve skinu 2-23_SI vyměníte, přijdete sice o plánovací mapu, ale nebudou vám mizet radary, když po spuštění Primo rovnou (nejdříve) naplánujete trasu přes čtyřtlačítko nebo z mapy.

Lukáši, co s tím uděláme ? ;)

Já osobně preferuji lakvovu plánovací mapu ikdyž musím myslet na to, že po spuštění Primo musím nejdřív naplánovat (jakoukoliv) trasu přes nějaké menu (pak ji zase můžu hned smazat), abych pak v rámci takto spuštěného Primo neměl s mizením radarů problém při jakémkoliv následném plánování trasy.

Byl bych ale moc vděčen, kdybyste tento můj poznatek otestovali, abychom na 100% věděli (především lakva ;) ), jestli za to opravdu může jeho plánovací mapa nebo jeho plánovací mapa ve skinu gurjon nebo jeho plánovací mapa ve skinu gurjon s Si úpravami nebo úplně něco jiného.

Děkuji a přeji všem hezké Vánoce ;)

EDIT: chybka byla nalezena viewtopic.php?p=62552#p62552 díky Lukáši ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků