Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.1.

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Mirus v 28 lis 2010 17:36

GJA_v2.21_FullPack
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod karelvol v 28 lis 2010 18:28

Mirus, už to tu jednou je.
karelvol
 
Příspěvky: 73
Registrován: 17 srp 2010 20:16

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod hobos v 28 lis 2010 19:18

To sice je, ale z Mirusovic linku to jde stáhnout a za to mu patří velkej díky, z těch původních mi to nejde .
hobos
 
Příspěvky: 20
Registrován: 11 lis 2009 07:18

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod brosl v 28 lis 2010 22:51

Kluci, zkouším GJmpp 2.21, mám v menu zapnutou možnost MAPCHANGER, ale v režimu mapa se mi toto tlačítko nezobrazuje. Vlastně ho vůbec nemohu najít? Vy ho tam máte? Jo a nemám tam ani to přidání radaru na druhé straně.

díky, bo
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Lakva v 28 lis 2010 23:28

Přátelé, spolu se SvoDou jsme vylepšili systém plánování v Primu. Dan to vydá během pár dnů v GJ 2.21 Si, pokud by to někoho zajímalo už teď, popis najdete zde:
Kód: Vybrat vše
http://mio-treo.info/viewtopic.php?p=48632#p48632
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2010 06:54

@brosl: neexistence ikony MapChangeru a BT v režimu mapa Arkoko vypustil a myslím že schválně jelikož je možno oboje zobrazovat po novu nejen v rychlém menu (bohužel na úkor jiných funkcí), tak postaru v hlavním (základním) menu (s náhledem mapy).

Skin 2.21_Si s "opravenou" možností opět zobrazovat Mapchanger i BT v režimu mapa i s výše uvedenou Lakvovou vychytávkou ohledně snadnějšího plánování trasy přes novou tzv. Plánovací mapu, vč. nového langu mám již hotov, jenže i v originálu je několik chyb, které jsem se celý víkend snažil opravovat.

Jen namátkou, zkuste ve skinu uložit a pak zpětně načíst viditelností POI (nastavení mapy - značky míst - více - načíst (je aktivní, pokud jsi předtím nějakou konstalaci ukládal)). Hodí to chybu, že chybí ico_footer_delete.bmp. Tuto zapomněl Arkoko zkopírovat od diMky od kterého poi_480_272.ui použil :roll:

Ikdyž ji však doplním na obrazovce odkud se má načíst nastavení POI (Načíst nastavení značek míst) se to kousne a dokonce vidíš dole 2 ikony přes sebe ("Více" a "Smazat vše")

Ikdyž jsem ikonu "Smazat vše" dal doprava, ikony na obrazovce jsou již rozmístěny tak jak mají být, ale obrazovka je tuhá=nejde na nic kliknout (alespoň mně) a ven nejde nijak jinak než restartem (kupodivu to nechce HR, ale restart).

Byl bych rád, kdyby to někdo z vás zkusil, jestli není problém jen u mně, ikdyž jsem to zkoušel několikrát, i s čistým save.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2010 07:38

Moc rád tímto děkuji Lakvovi za výše uvedenou vychytávku ohledně snadnějšího plánování trasy přes novou tzv. Plánovací mapu, což nesmírně usnadnilo a zpřehlednilo plánování trasy, která byla dosud opravdu slušně řečeno "komplikovanější". To poznáte sami, až to vyzkoušíte ;)
1.jpg


Dovoluji si zde použít Lakvův popis funkcí z
Kód: Vybrat vše
http://mio-treo.info/viewtopic.php?p=48632#p48632
Lakva píše:- v plánování "Moje trasa" je přehledová mapa nahrazena mapou plánovací. Je tak možno z lokálního menu vyblokovat kus trasy nebo třeba vyhledat POI v okolí... cokoliv...
- do téhle plánovací/přehledové mapy (a je jedno jestli se volá z "Moje trasa" nebo z "Hledat") jsem přidal tlačítka "Najít adresu", "Najít místo", "Oblíbené" a "Historie". Dále je v téhle mapě nahrazené tlačítko pro "návrat na polohu GPS" tlačítkem "zoom na trasu". Takže se dá trasa v přehledové mapě rovnou korigovat a dají se přímo na té mapě hledat další... objekty hledání, řekněme...
- do rekapitulační mapky s přehledem délky trasy, spotřebou a tak jsem přidal tlačítko pro návrat do té upravené univerzální mapy. Takže pokud ještě nechcete jet a potřebujete přidat třeba další cíl nebo průjezdní bod, je to jen jeden tap daleko.
- a na závěr do lokálního menu obou těchto mapek je doplněné tlačítko simulace trasy a 3 tlačítka pro přeuspořádání průjezdních bodů
Jinak ale všechno funguje jako dřív


Ve skinu 2_21 se to, po drobných úpravách, volá plánovací mapa takto:
plan_map.JPG
(popis screenů, zleva doprava)
1. stav po volbě nové trasy či nového průjezdního bodu, resp. konečného cíle (upraveno tlačítko "Start" a doplněno tlačítko pro volání plánovací mapy)
2. náhled na trasu - funkce Přehled, volána např. z rychlého menu, jeli tato funkce navolena jako jedna z položek (doplněno tlačítko pro volání plánovací mapy)
3. dtto add 1, jen již neběží odpočet Startu, čili zbýv. času do automatického přepnutí do navigační mapy (kliknutím na display se odpočet vždy zastaví a lze tuto mapu prohlížet)
4. přidaná volba pro přímé volání plánovací mapy z nového "ikonkového" menu po kliku do navigační mapy
5. přímé volání plánovací mapy z "IvoK & SvoDa" rychlého menu (voláno přes přes levý horní roh navigační mapy)
6. volba (přizpůsobení, resp. výběr) přímého volání plánovací mapy do "IvoK & SvoDa" rychlého menu

Ve skinu 2_21 jsem bohužel narazil na různé chybky (kosmetické i zásadní) takže nějakou dobu trvalo (byl jsem na to bohužel sám, bo IvoK měl jiné, příjemnější starosti ;) ), než jsem se dostal do situace, když žádnou další chybku nevidím, čili nyní je řada na Vás, pokud tedy ještě existují nějací gurjonisti :? jelikož to chce testovat více očima.


krom obvyklých "Si" úprav bylo implementováno zmiňované Lakvovo inteligentní plánování trasy (ještě jednou díky Lukáši), dále byly vráceny ikony MapChangeru a BT v režimu mapa (po kliknutí na mapu) - viz screen 4, přičemž zůstala volba pro jejich buď na této mapě nebo v hlavním (základním) menu s náhledem mapy a po novu je možno tyto funkce navolit i do rychlého menu a opraveny nalezené chybky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Danny_S v 29 lis 2010 07:44

SvoDa> Asi hloupá otázka, ale lze tu Plánovací mapu nějak zakomponovat i do Dimka-skinu? ;-)
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2010 07:49

Jde to zakomponovat do jakéhokoliv skinu, resp. i do defaultního data.zip a popisuje to přeci autor této Plánovací mapy - Lakva o dva příspěvky výš a odkazuje na místo
Kód: Vybrat vše
    http://mio-treo.info/viewtopic.php?p=48632#p48632

, kde je detailní návod ;) Četl jsi to už ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Danny_S v 29 lis 2010 07:56

SvoDa>

Díky moc. :-)
Jsem to četl až ted před chvílí, kdy jsem si pročítal 2. Forum. ;-)

Také by mohl Tom vytvářet svou vlastní verzi Dimka-skinu jako u Osmičky a Ty zde u Prima v GJ ála Si. ;-)
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků