Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Primo 2 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod Krimus v 20 srp 2013 05:11

:help: Zdravim, mám problém s Čínským tabletem Freelander PD20 a to, že v poslední době se ta tečka skutečné polohy objevuje mimo silnici cca 4 cm od šipky, tudíž Primo stále přepočítává trasu a nedrží se na silnici, jezdim pak přes pumpy apod. Mám podezření na sys.txt, protože jsem starý omylem smazal a nahrál jiný odtud s kterým to vůbec nefunguje, popřípadě poraďte co mám smazat v sys.txt aby to zase chodilo. Díky za vaše reakce. :?

Můj sys.txt

Kód: Vybrat vše
[device]
type="android"

[tmc]
;source="gnse"
;internal_tmc_name="gnse"
;port="/dev/gnstmc,0"

[modules]
;ITMC_STATION_SELECTOR="TMC_STATION_SELECTOR_NULL"
;IFM_STATION_CACHE="DUMMY_TMC_STATION_CACHE"

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="auto"

[3d]
usepolyfarroads=0

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"
;has_secondary_root=0
;secondary_app="android_linked_root"
;user_backup_path="android_linked_root"

[network]
available=1

[tmc-http]
enabled=0
start=1
servers.size=1
servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"
;dt_dl_0=600.0 ;refresh time in seconds
;dl_dist_0_km=50.0 ;distance of the survey

[naviextras]
;boot_service_address="http://zippy.naviextras.com/services/index/rest/2/boot"

[other]
demo_enabled=0

[debug]
skip_eula=1
imei=000000000000000
experimental_features=1
raster_quality=1
screenshotsavecameraini=0
screenshotfilename="android_linked_root/debug/img_%02d.jpg"
;Path to save screenshot must exist!!!
;show_battery_percent=1

[sound]
csv_voice_enabled=1

[dynamiccompressor]
compressor=1
gain=8

[tts]
automatic_direction_conversion=1
announce_exit_directions=1
always_say_road_names=1
announce_street_name=1
skip_exit_numbers=0
tts_buffer=131072
tts_logics=3
priority="HIGH"
numbers_mode=3
tts_speedcam_sounddelay0=90
tts_speedcam_sounddelay1=140
tts_speedcam_sounddelay2=140
tts_speedcam_sounddelay3=140
tts_speedcam_sounddelay11=90
tts_speedcam_sounddelay17=140

[feature]
back_button=1

[loading]
show_statustext=0

[interface]
skin="ui_android"
show_bugreport=0
capture_to_jpeg=1
extra_settings=1
show_minimize=1
save_checksum=0
;external_poi_path="android_linked_root/content/userdata/poi"
;show_tmc_eventlist=1

[warning]
;speedcam_enabled=1
;speedcam_warning=1
Naposledy upravil amatér dne 20 srp 2013 06:44, celkově upraveno 1
Důvod: linky do "code"
Krimus
 
Příspěvky: 8
Registrován: 16 říj 2010 11:08

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod oversx v 20 srp 2013 05:57

amatér píše:Zde se dostáváme na hranici toho, co je na tomto fóru ještě únosné. Odkazy na jiné stránky s obsahem podobného zaměření, jako zde na fóru, v rozporu z pravidly nejsou. Problém může nastat návodem k nelegálnímu obsahu.Jsi tu nový, tak to ber jen jako upozornění a podnět k přečtení pravidel fóra.

A kde se prosím tě dá pořídit "iGO Primo 2 pro Android" legálně, když už tu existuje vlákno?
oversx
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 črc 2013 08:56

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 20 srp 2013 06:24

Kde se dá sehnat legálně?
Je to EOM verze, takže zakoupením přístroje s instalovaným PRIMO.

Toto ber jako první varování viewtopic.php?f=16&t=2947#p92865

Vše ostatní je ve tvých rukou.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod Jasper v 20 srp 2013 07:22

oversx píše:A kde se prosím tě dá pořídit "iGO Primo 2 pro Android" legálně, když už tu existuje vlákno?

Už ti sice odpověděl amatér ,ale doplním to. Vlákno zde existuje protože Primo na platformě Android se dá opravdu legálně pořídit jako oem verze v některých zařízeních. Vzhledem k tomu, že taková zařízení prodává majitel tohoto fóra není důvod, aby zde takové vlákno nebylo. To, že mnoho uživatelů má Primo nelegálně je sice pravda nicméně mi těžko můžeme takovou věc někomu prokazovat a proto ani toto neřešíme a podporu a rady poskytujeme všem. Na druhou stranu nejsme wreaz forum a proto neposkytujeme návody kde a jak nelegálně Primo získat. Odkaz, který si uvedl je opravdu na hraně a já se kloním spíš k tomu, že je až za ní. Proto jsi včera dostal od amatéra upozornění na pravidla fóra. Předpokládal jsem, že si přečteš pravidla a budeš je dále respektovat a ne že se budeš ohánět skutečností že se primo nedá legálně sehnat. Takže uzavřeme to následně. Ty dostáváš první varování a nadále se budeš řídit pravidly fóra. Pokud s tím máš problém nikdo tě nenutí zde být a tlačítko "odhlásit" je vpravo nahoře.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod oversx v 20 srp 2013 08:41

........
Naposledy upravil oversx dne 14 lis 2018 20:09, celkově upraveno 1
oversx
 
Příspěvky: 34
Registrován: 30 črc 2013 08:56

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod Jasper v 20 srp 2013 10:08

Tak ještě jednou a jinak. My jsem nic o tom že existuje krabička s Primem nevymysleli. Vymysleli to výrobci a v současné době je jich několik. A my tady neřešíme jen tablety. Řešíme Primo pro Android a nezabýváme se tím jestli ho uživatel má nebo nemá legálně. To je jeho problém. Ale rozhodně nebudeme nikomu dávat návody a odkazy. To sem prostě nepatří. Ten tvůj odkaz sice není přímo link na stažení ale vede na stránky jiného fóra kde už ty odkazy jsou. Nebudu s Tebou polemizovat nad politikou výrobce. Prostě je taková jaká je a my s ní těžko něco uděláme. Navíc jsem přesvědčený že i kdyby se Primo dalo koupit na Google Play tak stejně budou uživatelé hledat alternativní cestu aby ušetřili. Já osobně mám v telefonu hodně placených aplikací a stále mě překvapuje kolik lidí se snaží ušetřit blbých pár desetikorun a pak se diví že jim něco nefunguje tak jak má.

Takže neoháněj se bubákem pod peřinou, respektuj status tohoto fóra a vše je v pořádku. Já si jsem vědom že většina uživatelů Prima pro Android ho má nelegálně ale to rozhodně není důvod k tomu aby se toto fórum měnilo na warez. Takže se nám takovou myšlenku nesnaž vnutit. Warezu je plný net a kdo si ho chce najít tak ať si ho najde. Ale ne tady.

Tímto končím polemiku která je off topic. Dále se diskutuje pouze o Primo pro Android. Příspěvky které sem nepatří budu okamžitě mazat.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod peter63 v 22 srp 2013 07:08

Panove ak nemate nic proti, vratil by som sa k problematike Primo pro android ;). Mam 2 mensie problemy.
Prvy je, ze TTS hlas Zuzana mi hlasi zjazd z dialnice az 300m pred odbockou. Mam nastavenu delku vet na strucne. Je nejaka moznost aby mi to hlasila aspon 1km na dialinici?
Druhy je, ze mi obcas Zuzana zahlasi vypadok GPS signalu. Ale ziadny vypadok sa na mape neukaze. Robi to tak 1-2x pocas dlhe trasy. Tiez je zaujimave, ze mi primo ukazuje asi 8 satelitov v tunely :D.
Xiaomi Mi2S
peter63
 
Příspěvky: 107
Registrován: 25 bře 2009 10:03

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 22 srp 2013 07:55

peter63 píše:Prvy je, ze TTS hlas Zuzana mi hlasi zjazd z dialnice az 300m pred odbockou. Mam nastavenu delku vet na strucne. Je nejaka moznost aby mi to hlasila aspon 1km na dialinici?

Ne, bez zásahu do koncepce syntaxe hlasu. Nastavení Dlouhé/Stručné/Minimální jsem popsal >>> zde <<<
peter63 píše:Druhy je, ze mi obcas Zuzana zahlasi vypadok GPS signalu. Ale ziadny vypadok sa na mape neukaze. Robi to tak 1-2x pocas dlhe trasy.

Do sys.txt si přidej:
Kód: Vybrat vše
[sound.announcer]
gps_signal_lost=0

peter63 píše:Tiez je zaujimave, ze mi primo ukazuje asi 8 satelitov v tunely

Zajímavé určitě, pokud tunel nezaměňuješ s podjezdem železniční tratě.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod peter63 v 22 srp 2013 09:03

Takze musim nastavit delku vet na dlouhe. Toho som sa obaval. Bude drzkovat celu cestu. Kua to si ani manzelka nedovoli. Za ten zapis dik. Co sa tyka tunelu, jedna sa napr o prazsky okruh kde ma tunel cez 1km, takze tam signal urcite nebude. Je to vidiet aj podla zmeny grafiky a neobnovenia aktualnej rychlosti.
Xiaomi Mi2S
peter63
 
Příspěvky: 107
Registrován: 25 bře 2009 10:03

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod vovi v 22 srp 2013 11:30

Ono to zobrazování satelitů má zpožděnou reakci. Podobně se chovají i jiné programy s přístupem k GPS, i když u Prima je ta "setrvačnost" zobrazení v tunelu až extrémní. Možná je to taky tím, že si v tunelu (o tom ví z mapy, ne ze ztráty signálu) drží data o satelitech v paměti, aby pak bylo jejich nové zafixování hodně rychlé. Pokud je to tak, pak by při vstupu do odstíněné budovy měly satelity ze zobrazení zmizet podstatně rychleji - to se ale musí ověřit pokusem ;-)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků