Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO Primo 2 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod machrr v 25 kvě 2013 15:25

tomasii píše:Na S2 i S3 GPS běží bez dalších parametrú (sekci GPS v sys.txt mám prázdnou). Máš zaškrtnuté "Použít satelity GPS"?


kde v nastavení zaškrtávám použít satelity GPS? Já to nikde nenašel.
machrr
 
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2009 20:50

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod amatér v 25 kvě 2013 15:38

@ Mirus ; vendys+
Já vás nechci zneklidnit, ale já to tam nemám, zkoušel jsem to hned jak s tím vendys+ přišel. Takže příčina je někde ve vašem nastavení, nebo kombinaci něčeho s čímsi.

@ machrr
Je to základní nastavení telefonu (Služby určování polohy)
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Screenshot_2013-05-25-16-40-25.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod vendys+ v 25 kvě 2013 16:07

Určitě, já jsem zkoušel kombinovat různé SKIN, SYS, DATA i BRANDING. Teď to mám nastavené jak mi to vyhovuje, až na tu pěší ve 2D. Myslím si, že to bude někde nějaký zápis ale kde :zed: . Kolega z práce má celé IGO ode mne před pokusy a taky to tam nemá.
MIO moov v505
iGO Primo
SGS S4
vendys+
 
Příspěvky: 12
Registrován: 12 čer 2011 09:22

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod tomasii v 25 kvě 2013 21:50

@machrr: no u mě to je v Nastavení => Služby pro zjišťování polohy => Použít satelity GPS. Já mám ale Jelly Bean a nevím, co je v S4. Pokud tam je novější verze Androidu, může být nastavení jinde.
Tomáš


Obrázek
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod machrr v 27 kvě 2013 15:36

tomasii píše:Na S2 i S3 GPS běží bez dalších parametrú (sekci GPS v sys.txt mám prázdnou). Máš zaškrtnuté "Použít satelity GPS"?


To jsem samozřejmě zaškrtnul, je zajímavé, když spustím aplikaci gps test, fixace satelitů proběhne rychle a bez problémů, jen igo primo potřebuje k fixaci satelitů internet. Co mám tedy udělat, aby na mém samsungu s4 igo šlapalo,tedy fixace satelitů i bez internetu?Díky.
machrr
 
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2009 20:50

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod velsak v 29 kvě 2013 10:55

Zkoušel jsem chvilku sygic a zaujala mě tam zajímavá vychytávka - upozornění na blížící se omezení rychlosti - třeba 1km před padesátkou se objeví varování se zmenšující se vzdáleností. Přijde mi to docela praktické, sám s těžkým autem docela využívám jeho setrvačnost a tahle info by se mě při častých cestách mezi vesnicemi celkem hodila.
Obávám se však, že tohle v Primu zařídit "nejde". Jelikož však vím, že někteří zdejší mágové toto slovo nemají ve slovníku tak to dávám jako tip na úpravu. Sám se přiznávám, že na tohle jsem krátký.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 29 kvě 2013 11:14

A jak má Sygic řešeny rychlostní limity ?
Jsou zakódovány v mapách jako u Primo, nebo jsou mimo ně, podobně jako např. radary u Prima ?
Pakliže jsou v Sygic rychlostní limity mimo mapy, tak věřím, že není problém to upozornění na ně mít analogicky jako radary.

Na druhou stranu, některé skiny (např. Gurjon jak pro iGO8 tak i pro Primo) "umí" zvukem upozornit na změnu rychlostního limitu, pro jeho pokročení (jedeš 50 a za obcí je 90ka, tak to pípne nebo se ozve vytvořený zvukový soubor "můžeš_přidat.wav") či překročení (jedeš 90 a změníli se hodnota limitu na třeba 70, tak to zas pípne, nebo se ozve vytvořený zvukový soubor "měl_bys_ubrat.wav"). Reaguje to na změnu číselné hodnoty rychlostního limitu v kulaté značce nahoru či dolů.
Po bližším zkoumání této funkce by jí mohlo využít a nascriptovat to tak, aby se změny rychlostních limitů oznamovaly s předstihem (podobně jako radary), ale jednak si na to taky netroufám a druhak jsem ani tu existující funkci nikdy nepoužíval (čti "měl a mám vypnuté").
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod velsak v 29 kvě 2013 11:23

Jak má řešeny limity nevím, zkusím popátrat - ale myslím že v mapě.
Funkci upozorňování při změně limitu znám, občas to použiju, ale jak tam dostat ten přestih to mě nenapadá.
Honor 10 - 1520*720, 4GB RAM, DUAL SIM, OREO 8.1.
NextGen 9.18.27.734842, skin PONGO 31.1.2018
Uživatelský avatar
velsak
 
Příspěvky: 481
Registrován: 07 led 2010 12:16
Bydliště: Jilemnice

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 29 kvě 2013 13:11

vendys+ píše:Zdravím, potřeboval bych prosím poradit, jak vypnout značky restaurací. V nastavení mám snad vše vypnuté, a když dám pěší navigaci tak se to objeví jinak ne.
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
Mirus píše:Jestli Tě to trochu "uklidní" , tak já když dám v Nastavení trasy režim CHODEC , mám tam ty restauračky taky . V jiných režimech tam nejsou .

Ty restaurace jsou tam pro režim chůze někde v data.zipu nastavené natvrdo a nelze je vypnout někde v menu, muselo by se to nějak upravit ve scriptech. Jsou vidět i v Primo ve WinCE.
Když ale v režimu chůze přepneš na zobrazování mapy ve 3D, což je i pro pěší navigaci praktičtější (alespoň já to tak používám, kdy vidím ve směru chůze mapu více dopředu), tak ty restaurace zmizí.
Budou se zobrazovat jen ty ikony POI, co máš pro zobrazování zapnuté, čili bude vidět to, co normálně vidíš v režimu automobil (např. i budovy).
Stejně tak (v 3D při režimu chůze) zmizí i ty "drobky", co necháváš na mapě při chůzi za sebou, aby bylo vidět kudy jsi posledních pár desítek metrů šel.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO Primo 2 pro Android

Příspěvekod Petrzet v 30 kvě 2013 08:47

Zdarec lidi,pls help!!!
Uz silim z instalace igo,mam nekolik verzi a vzdy instalace projde,navi se spusti,najde satelity atd. jenze jiz po vypnuti nejde znova spustit,uz fakt nevim co s tim,mam Xperii T android JB4.1.2
Hlava mi to fakt uz nebere,diky za kazdou radu.
Uživatelský avatar
Petrzet
 
Příspěvky: 41
Registrován: 13 bře 2010 15:52

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků