Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO 2

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Cinda v 18 bře 2012 08:49

Přesně tak!
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 18 bře 2012 08:59

pak musíš upravit cesty v sekci oasis v igo9.ini, nebo tento zápis vložit do sys.txt dle tohoto viewtopic.php?p=45665#p45665 a přidat tam
Kód: Vybrat vše
...,PICTURE::%sdcard%/Primo/snimky,...

(název Primo dle názvu tvého adresáře s Primo).

Já tam mám
Kód: Vybrat vše
...,PICTURE::%sdcard%/my pictures,PICTURE::%sdcard%/Primo/screenshots,...
a bere mi to obrázky z Storage Card/My Pictures, kam se mi ukládají fotky pořízené navigací s GPS informací a taky to bere screeny pořízené Primem z jeho složky screenshots ;)
Naposledy upravil SvoDa dne 18 bře 2012 15:35, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Cinda v 18 bře 2012 15:27

Jestli tomu rozumím, vytvořím v sys.txt sekci
[oasis]
include_directories="PICTURE::%sdcard%/my pictures,PICTURE::%sdcard%/Primo/screenshots"

kde ve složce /primo/screenshots jsou ukládány obrázky pořízené navigací (tlačítko foťák),
a ve složce "my pictures" umístěné v rootu karty mohu mít jakékoliv fotky a primo mě je zobrazí?
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 18 bře 2012 15:33

ano, Primo bude brát obrázky z SD/My Pictures i screeny z SD/Primo/screenshots, vždyť jsem to již psal, ale zápis include_directories=... musí být kompletní, proto jsem jej uvedl s třemi tečkami před a za, tzn. jako výňatek, čili
include_directories="GAME::%app%/content/games,PICTURE::%sdcard%/my pictures,PICTURE::%sdcard%/Primo/screenshots,PICTURE::%sdcard%/dcim,PICTURE::%myflashdisk%/my pictures,PICTURE::%myflashdisk%/dcim,MUSIC::%sdcard%/my audio,MUSIC::%myflashdisk%/my audio"


P.S. já navíc ještě pořizuji svým MIOC720 fotky s GPS souřadnicemi, jež přístroj ukládá do složky "My Pictures" dle volby buď na kartě nebo na my Flash Disk.
Aby však Primo mohlo navigovat na tyto fotky přes funkci hledat/obrázek viz viewtopic.php?p=78858#p78858, mám na kartě i adresář Picture, jelikož právě z adresáře pod názvem "Picture" bere Primo fotky s GPS souřadnicem pro navigování. Jednoduše dělám kopii svých pořízených fotek jež jsou v My Pictures do adresáře Picture.
Navigovat na fotky s GPS se dá i tak, že v Primo prohlížeči obrázků (ze složky My Picture) kliknu na fotku, kde jsou fotky pořízené přístrojem a pak kliknu na "navigovat sem"
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 2

Příspěvekod Cinda v 18 bře 2012 16:11

SUPER! Teď mi to je už úplně jasné. (doufám, že ne pouze do té doby než to začnu aplikovat a šťourat se v navigaci...)
:D Díky.
Čína 5'', Win CE6, 800x480, 128MB RAM, 4GB ROM, Primo 2.0, DIMKA - TomSoft
Samsung Galaxy S2 ICS testuji iGO Primo
Uživatelský avatar
Cinda
 
Příspěvky: 113
Registrován: 23 črc 2010 16:37

Re: PRIMO 2

Příspěvekod armati v 18 bře 2012 16:26

chcem sa spýtať,prečo v primo 2,v navigacii mioc720,nemám ikonku fotoaparatu/ten terčík/a v rychlom menu mám zaškrknuté foto obrazovky ?
armati
 
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2010 19:32

Re: PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 18 bře 2012 16:49

povolit je to nutné ne v rychlém menu, ale v extra settings
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 2

Příspěvekod armati v 18 bře 2012 16:57

pomylil som sa ,nie v rychlom menu ale v extra settings,no mám to tam zaškrtnuté foto obrazovky,no aj tak sa my nezobrazí ikonka fotoaparatu,ten terčík
armati
 
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2010 19:32

Re: PRIMO 2

Příspěvekod SvoDa v 18 bře 2012 17:04

terčík tam má fmilan&amatér skin. Standartně je tam ikonka fotoaparátu.
V defaultu, bez skinu, s čistým SAVE, ji po zaškrtnutí v extra settings vidíš ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 2

Příspěvekod armati v 18 bře 2012 18:09

použivam skin GJ-AK,ked som ho odstranil,tak sa my tam ikonka fotoaparatu objavila,ale ked klepnem na nu tak sa navigacia C720,restartuje,skušal som to viackrat a vždy to spraví,a nejde to tak aby bola ta ikonka s fotoaparatom aj so skinom?
armati
 
Příspěvky: 7
Registrován: 27 čer 2010 19:32

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků