Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod Jasper v 12 črc 2011 08:55

A nebo mu to neušetří ty minuty které má nastavené.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 12 črc 2011 08:57

to by ho ale primo netahalo rovnou po objížďce
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod Joska v 12 črc 2011 18:36

amatér
můžeš mě poradit jak to nové Primo spustit, jsou tam dva exe a nevím který přejmenovat a jak, když ten jeden tam má ještě nějakou příponu. Můj spouštěcí soubor je MobileNavigator. Dík
Navon N670 plus Primo 2.0.1, skin fmilan & amatér
Freelander 7" PD10 3G Pro Android
Sony NV-U93TC
Huawey P9 Lite
Joska
 
Příspěvky: 260
Registrován: 17 říj 2009 13:27

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 12 črc 2011 18:42

nepřejmenovávej .exe, ale namapuj si cestu ve spouštěči z Mobilenavigator.exe na NNGNAVI-corrected.exe ;)

Pokud chceš z nějakého důvodu přejmenovávat exe, tak snad jen ten, o kterém amatér psal, že je ten spouštěcí tedy NNGNAVI-corrected.exe na Mobilenavigator.exe, a jestli se to spustí, uvidíš sám
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod Miroš v 12 črc 2011 20:18

Jasper píše:
Miroš píše:Jak vám na 1.2.0 funguje TMC? Mě se sice na ikoně zobrazí, že je na trase uzávěra, ale jinak je ticho po pěšině. Žádná hláška kde co, žádné přepočítávání. Když trasu vymažu a zadám ji znova, pak automaticky bez varování naplánuje trasu na objížďku. Nedokážu říct, zda je to Primem, nebo GJ-Si. Měnil sem exe, data.zip + branding a lang.


U mne se to chová jinak. Vyskočí systémová hláška s omezením na trase a nabídkou prohlídnutí ketrou Zuzana správně přečte. Pokud odklepnu "Ano" mám zobrazení trsay a návrhu objíždky kterou buď přijmu nebo ne. Nastavní mám přesně takové viewtopic.php?p=72199#p72199


Mě se to stalo, když jsem to zkoušel poprvé v autě. Primo jsem zapnul, vypnul, restartoval, a pořád to bylo stejné. Proto ten dotaz. Do dalšího dne byla vypnutá, pak jsem jí pustil u stolu, ona si načetla události z paměti a pak už to šlo, jak píšeš. Akorát, že to neumí přeříkat jako minulá verze to konkrétní zpravodajství.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 12 črc 2011 20:30

konkrétní zpravodajství, čili příští událost na trase, to říkat umí (v patřičné vzdálenosti před ní).
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod Miroš v 12 črc 2011 20:43

Ta nová 1.2.1 (9.2.0) z května? A v jaké vzdálenosti? Já mám nejbližší, o které vím, cca 10-15 km. Právě, že jenom řekne, že něco je a toť vše.
Už jsem z toho značení trochu mimo, ta jednička se plete, kam nemá :x .
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 13 črc 2011 05:52

Vzdálenost je různá, těžko se dá konkretizovat, ale rozhodně se to nechová tak, jak jsi psal, tzn. že
Miroš píše:Mě se sice na ikoně zobrazí, že je na trase uzávěra, ale jinak je ticho po pěšině. Žádná hláška kde co, žádné přepočítávání. Když trasu vymažu a zadám ji znova, pak automaticky bez varování naplánuje trasu na objížďku.
Primo 1.2 (9.2.1) i Primo 1.2.1 (9.2.0) se v tomto ohledu chovají jak mají = TTS nahlásí událost na trase, když se k ní blížíš, samo od sebe nic nepřepočítává, pokud, jak jsme ti s Jasperem psali, máš nastavení dle viewtopic.php?p=72199#p72199.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod somik v 14 črc 2011 06:23

@Svoda
To rozdělení Content ti jede i na iGo8 ??
Na Primu mi to jede, ale iGo8 píše nelze nalézt mapy :?:
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 14 črc 2011 06:43

U iGO8 tyto zápisy (maps="..\..\iGOsd\content\map") nefungují, a musí se to udělat takto
Do toho adresáře s content na kartě (čili např. Storage Card\iGOsd\CONTENT) dej všechno, co v content má (potřebuje) iGO8, čili komplet content iGO8. Cesta v iGO8 k němu pak bude jasná
Kód: Vybrat vše
[folders]          
content="\Storage Card\iGOsd\CONTENT"


Cesty, které jsem popisoval jsou pro Primo
Kód: Vybrat vše
[folders]          
app="\Storage Card\Primo"
content="\Storage Card\Primo\CONTENT"
has_secondary_root=0
maps="..\..\iGOsd\content\map"
buildings="..\..\iGOsd\content\building"
dem="..\..\iGOsd\content\dem"
poi="..\..\iGOsd\content\poi"

Primo si tímto způsobem z Storage Card\iGOsd\CONTENT tahá pouze mapy, dem, building a poi ( to jsou ty zápisy ="..\..\iGOsd\content\xxx).
Zbytek souborů (skin, scheme, lang, userdata, global_cfg, ...) čili vše ostatní nutné pro Primo, si Primo bere ze svého vlastního content, to je ten zápis content="\Storage Card\Primo\CONTENT".

Jinými slovy:
- společný content na kartě obsahuje vše, co potřebuje iGO8 a program iGO8 se na něj ve svém sys.txt odkazuje
- Primo má svůj vlastní content, jakoby ani jiný neexistoval a jen mu v něm chybí mapy, dem, building a poi, jelikož ty si výše uvedenými zápisy tahá z toho společného contentu, který defacto slouží pro iGO8
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků