Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 11 črc 2011 18:00

Nezkoušel jsem, jestli to čte nějaké mapy z MFD a jiné (další) z SD, ale na mé "Adidas" kartě ;): mám všechny mapy, POI, building a dem v jednom společném content na SD pro všechna iGO8 i Primo a v jejich vlastních content jednotlivých verzích jsou různé odlišnosti= zbytek content (skin, scheme, lang, userdata,...), čili jinými slovy soubory z jednoho adresáře to čte z vlastního content a JINÉ soubory z jiného adresáře ze společného content
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod Deer v 11 črc 2011 18:04

No a ten specifický "zbytek" a exe soubor máš kde?
Mio H610, Mio C720
Deer
 
Příspěvky: 82
Registrován: 29 lis 2010 14:52

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod amatér v 11 črc 2011 18:06

a cesty v sys.txt?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 11 črc 2011 18:28

Kód: Vybrat vše
[folders]          
app="\Storage Card\Primo"
content="\Storage Card\Primo\CONTENT"
has_secondary_root=0
maps="..\..\iGOsd\content\map"
buildings="..\..\iGOsd\content\building"
dem="..\..\iGOsd\content\dem"
poi="..\..\iGOsd\content\poi"

Jak jste jistě pochopili, na kartě je složka iGOsd s mapami, budovami, dem a poi.
Zbytek (global, lang, voice,... je ve vlastním content jednotlivých verzí, čili v daném případě Storage Card/PRIMO/CONTENT (zde není ani jedna mapa, poi či budova).

takto mi to bez problému funguje a když se změní mapy (poi či budovy), měním je pro všechny verze jen v jedné složce.

Dle mého názoru lze takto content pouze "roztrhnout", ale nelze aby to četlo jednu mapu z vlastního a druhou z cizího
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod amatér v 11 črc 2011 18:35

Takže nefunguje. U iGO8 a PRIMO 1.0 to fungovalo, jak jsem popisoval, na MFD jsem měl sw. + content, se všemi podsložkami, přičemž ve složce map jen ČR, SR, PL, SRN a Rakousko. Na SD jsem měl složku iGO8/content/map, kde ve složce map byl zbytek celé Evropy bez těch co byly na MFD. Pokud jsem měl potřebu mít ostatní mapy, vypnul jsem PRIMO 1.1/iGO8, vložil kartu a znovu spustil. Toto řešení bylo bez jediného zápisu o cestách v sys.txt. Výhodou bylo, že stačilo mít tři 2GB SD karty, na jedné byly mapy TA, na druhé NQ, na té třetí regiony, a nebylo třeba mapchangeru.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 11 črc 2011 18:48

souhlas. Content jde jen rozdělit na části (po adresářích), ale nelze "dělit" obsah jeho jednotlivých adresářů
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod somik v 11 črc 2011 20:26

@Svoda
Toto jsem zrovna řešil :D
Je skvělé, jak jsi to popsal, už to jdu zkoušet ! Vřelé díky ! :idea:
Mio c 510+ v šochtli iGo Primo 2.0 TMC, 1.5.3a skin Dimka
Mio C 720 TMC, Primo 1.2 , Primo 1.2.0 GJ, šochtle Primo 2.0 Dimka 1.5.3a
HTC TOUCH 2 iGo8 8.3.4. 117940 skin Dimka, Primo 1.3.3 skin Dimka
HTC 3DEVO iGo MyWay 8.4.3
Uživatelský avatar
somik
 
Příspěvky: 270
Registrován: 14 črc 2008 11:42
Bydliště: Píšť, na Prajské

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod amatér v 11 črc 2011 22:23

Nová verze PRIMO 9.2.1.185801 (březen 2011), běží dobře, licence také dobrá, všehochuť co dům dal :lol: .. Dva .exe soubory NNGNAVI.exe a spouštět souborem NNGNAVI-corrected.exe :? Další podpůrné soubory v content :shock: . Jen pár obrázků
:arrow: :idea:
obr_01.jpg
obr_02.jpg
obr_03.jpg
obr_04.jpg


V nastavení vr vysloví bez opravy správně Česká republika, ale kmhá vyžaduje opravu. Já už jsem z toho Obrázek, kdy bude konečně nějaký build, který tu češtinu nebude komolit.
:arrow: :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod Jasper v 12 črc 2011 08:37

Miroš píše:Jak vám na 1.2.0 funguje TMC? Mě se sice na ikoně zobrazí, že je na trase uzávěra, ale jinak je ticho po pěšině. Žádná hláška kde co, žádné přepočítávání. Když trasu vymažu a zadám ji znova, pak automaticky bez varování naplánuje trasu na objížďku. Nedokážu říct, zda je to Primem, nebo GJ-Si. Měnil sem exe, data.zip + branding a lang.


U mne se to chová jinak. Vyskočí systémová hláška s omezením na trase a nabídkou prohlídnutí ketrou Zuzana správně přečte. Pokud odklepnu "Ano" mám zobrazení trsay a návrhu objíždky kterou buď přijmu nebo ne. Nastavní mám přesně takové viewtopic.php?p=72199#p72199
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: PRIMO 1.2 - obecná diskuse

Příspěvekod SvoDa v 12 črc 2011 08:54

nejspíš má Miroš nezakliknuté "potvrzování nabízené trasy" a proto ho to tahá automaticky po objížďkách ? myslím, že i tomto případě zůstává ikona s událostí, jelikož přes ni lze tu aktuální objížďku ignorovat
Naposledy upravil SvoDa dne 12 črc 2011 08:56, celkově upraveno 2
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO verze, patche, update

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků