Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N480C

Zde se řeší především témata, která se neřeší jinde :ugeek:

Re: NAVON N480C

Příspěvekod Rradekk v 28 lis 2010 13:57

Ahoj. Prosím o pomoc.Zaregistroval jsem se na Naviextras.com a zdárně jsem se přihlásil. Zapl jsem si v pc TOOLBOX . Propojil jsem nav. s pc, zapl ji, a v zařízeních se mi ukázala. Najednou mi vyskočila hláška.......nie mozna otworyc pliku docelowego(0* 30347)Poté se mi ze zařízení ztratila. :roll:Chtěl jsem si udělat zálohu a akt.mapy.Zkusil jsem to ještě jednou , a udělalo to zase.Díky
Uživatelský avatar
Rradekk
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 lis 2010 14:32

Re: NAVON N480C

Příspěvekod Rradekk v 28 lis 2010 20:08

:roll: Tak tady asi budu za troubu.Problém vyřešen.Musel jsem zvolit usb!Ted mám ale větší problém.Aktualizoval jsem si mapy a chvíli před koncem jsem si omylem vypnul nav.(vypínač je opravdu hodně citlivý)Chybělo mi pár min.Zálohu sice mám, hned 4 ale nevím,kterou zvolit. Tak si myslím, že asi tu první.Je to tak, že když dám v ....Backup Restore....tu 1 zálohu,a dám Restore tak se mi nav. vrátí do původního stavu?A potom můžu znovu nain. nové mapy? Z My Updates?Kuwa,proč tam není čeština? :evil:Zkoušel jsem to polské kunkání...no to je uplně k.o. :roll:Jsem z toho uplně v pasti.
Uživatelský avatar
Rradekk
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 lis 2010 14:32

Re: NAVON N480C

Příspěvekod addam v 29 lis 2010 11:10

Je zcela zbytečné zde mluvit sprostě. Pokud jsi navigaci vypnul před dokončením procesu aktualizace, tak prostě aktualizaci znovu spusť - v ToolBoxu v kolonce "My Updates" bys měl vidět tu konkrétní aktualizaci a u ní bude tlačítko "Install" (pokud ještě celá neproběhla), nebo tlačítko "Re-install" pokud již proběhla a chceš ji zopakovat.

Co se týče obnovy dat ze zálohy kterou sis vytvořil, tak záleží na Tobě ze které zálohy provedeš obnovu (pokud sis záloh provedl více).
Jinak já osobně zálohy dělám ručně - prostě v průzkumníku souborů, nebo třeba v TotalCommanderu, jednoduše zkopíruji z navigace složku "MobileNavigator" do PC.

Na to proč v programu ToolBox není čeština, se budeš muset zeptat výrobce programu iGO (firmy NAVnGO). Na druhou stranu - program ToolBox obsahuje celkově cca 20 slov, takže většinou jej bez problému používají i lidé, kteří neumí anglicky...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N480C

Příspěvekod Rradekk v 29 lis 2010 16:25

Díky
Uživatelský avatar
Rradekk
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 lis 2010 14:32

Re: NAVON N480C

Příspěvekod Rradekk v 31 pro 2010 09:42

Ahoj. Rád bych se podělil s prvními dojmy z nav.Zatím ji používám po svém okolí ( opravdový test příjde v létě )a jsem naprosto spokojený.Sice se mi stalo, že mě nepochopitelně poslala,kde neměla (do zákazu,a potom zbytečně zkomplikovala trasu) ale myslím, že podobné ..fopa...mají všichni výrobci.Z čeho jsem nadšen je dot. ovl.Přesně,tak nějak jsem si to představoval.Jediné co mě netěší je to, že není zálohováno nastavení.Jednak hodin, a jednak zakl.nastavení.Už jsem to řešil i s jiným maj.480C , a ten říkal, že ví o více případech.Jinak jsem ještě stále v procesu poznavání.Bohužel měl Addam pravdu s tím displejem.....když se do ní opře oskar....je vidět kulové. :( Ale zase musím říct, že i když nevidím na dis. bohatě mi stačí hlasový povel.S jinou nav. zkušenosti nemám, jestli se mi Navon osvěčí..někdy koupím zase. Jo, a nejčastější hláška........překročil jste předepsanou rychlost :D
Naposledy upravil Rradekk dne 03 led 2011 15:50, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Rradekk
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 lis 2010 14:32

Re: NAVON N480C

Příspěvekod addam v 31 pro 2010 15:19

• Zapínací/vypínací tlačítko přístroje má dva režimy – pokud jej stisknete krátce, tak se navigace zeptá, zda si přejete přístroj tzv. uspat „Režim spánku“, nebo zda si jej přejete zcela „Vypnout“.

Pokud je navigace v režimu spánku delší dobu, tak může dojít k vybití baterie. To ovšem v praxi ničemu nevadí, protože při navigování je stejně potřeba mít neustále (jakoukoliv) navigaci připojenou k nabíječce, takže i kdyby byla baterie úplně vybitá, tak po připojení k nabíječce můžete přístroj ihned znovu zapnout a používat.

Ovšem pokud byste z jakéhokoliv důvodu chtěli navigační přístroj zcela vypnout, tak použijte úplné vypnutí. V tomto režimu je navigace zcela vypnutá a nemá spotřebu el. proudu (s výjimkou přirozeného samovolného vybíjení). Pokud navigaci vypnete zcela, tak se může stát, že po opětovném zapnutí nebude správně nastaven aktuální datum a čas. To ovšem v praxi také nikterak nevadí, protože datum a čas si navigace automaticky sesynchronizuje ze satelitů (jakmile nalezne GPS signál).


Já osobně odjakživa (na všech navigací) používám pouze uspávání přístroje.
Prosím upřesni jaká další nastavení nejsou zálohována...
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N480C

Příspěvekod Rradekk v 31 pro 2010 16:58

Ahoj.Když dám v NASTAVENÍ-PODSVÍCENÍ-VYPNOUT PO 1 MINUTĚ.....tak mi to po té min. vypne. Když ale nav. vypnu, tak po zapnutí mám znovu VŽDY ZAPNUTO.A potom ještě v Obrazovka mapy-Profil barev.....když dám cokoliv, nepozoruju žádný rozdíl.Ještě bych měl jeden dotaz? Někde jsem četl, že jsou 4 aktualizace do roka.Proč není v mapách Tesco v Kopřivnici, když už stojí 3 roky?
Uživatelský avatar
Rradekk
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 lis 2010 14:32

Předchozí

Zpět na OFF TOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků