Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

PRIMO zamrzne

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod dalanik v 16 zář 2010 22:09

Vcera jsem si rikal ze si konecne udelam poradek s Primem. Tak jsem experimentoval. Mam na Flashu nekolik verzi iGo a Amigo, Primo 1.0 (tak asi 7-8) a vse pouziva stejny content na karte. Vse funguje dobre. S primo 1.1 nastali problemy. Prvni vydani 1.1 vzdy padalo a pritom poskodilo i instalaci iGo8 (!!). Proste to bylo nepouzitelny. Hlavni problem byl ze kdyz se navigace prepla do "standby" uz to nenabehlo znovu (spadlo).

Druha verze uz se zda trosinku lepsi. Pokusil jsem se udelat cistou instalaci na testovaci SD kartu. Abych nekopiroval hodinu, :) dal jsem tam jen basemap a mapy/poi/budovy CR. Muzete si predstavit jak jsem byl prekvapeny kdyz vsechno fungovalo dobre! Dokonce se to i probouzilo ze standby bez problemu. Super, ted to jen opakovat na ostre karte. Zase vse funguje. Pridat spolecny content. Pada to. Pak jsem zkusil dat min map, a zase to slo. Pomalu jsem pridaval mapy, a kdyz jsem tam mel celu evropu (bez POI a budov) taky to chodilo na 95% (jen zritka to padlo pri probouzeni). Jakmile jsem tam dal POI, zacalo to zase padat.

Zaver? Primo ma problem se otviranim prilis souboru. Spolecny content funguje, nevadi ze se to pouziva pro iGo/Amigo/Primo, ale jen to ze je tam hodne map/poi/budov (nebo pamet? ale proc pak jen po standby?).

Jediny problem krome toho s primem 1.1 jsou speedcams, ale to uz je dobre dokumentovana vec :)

D.
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod Jasper v 17 zář 2010 07:44

Jaký problém se speedcam myslíš :?:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod dalanik v 18 zář 2010 09:44

Pokud se nemylim, umi to cist jen z .txt souboru ne ze spud?
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod SvoDa v 18 zář 2010 09:55

Tady viewtopic.php?p=56451#p56451 máš .txt pro rozšížené radary a doplněk pro váhové omezení a podjezdy je přece ve .spud
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod Miroš v 21 zář 2010 17:16

Vypozoroval jsem jednu věc - pokud si trasu naplánuji u stolu (popř. mám ji ještě spárovanou přes BT s MT) a uspím Primo přímo z mapy, pak pokud ji strčím v autě do TMC-držáku a probudím ji (napájeno), tak zatuhne na černé obrazovce a je nutný restart. Pokud zadám trasu v napájeném držáku a spáruji s MT, pak mohu probouzet a uspávat do aleluja.
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod amatér v 22 zář 2010 17:19

Obdobně už se chovalo i iGO8.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod dalanik v 23 zář 2010 07:49

Hm, kdyz to rikas taky jsem pozoroval neco podobnyho. Kdyz napalnuji trasu bez signalu a prepnu do standby a pak v aute dam do drzaku a zapnu, trasa se vymaze!!!
Uživatelský avatar
dalanik
 
Příspěvky: 106
Registrován: 04 čer 2009 09:46
Bydliště: Praha

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod SvoDa v 23 zář 2010 08:44

Miroš píše:Vypozoroval jsem jednu věc - pokud si trasu naplánuji u stolu (popř. mám ji ještě spárovanou přes BT s MT) a uspím Primo přímo z mapy, pak pokud ji strčím v autě do TMC-držáku a probudím ji (napájeno), tak zatuhne na černé obrazovce a je nutný restart. Pokud zadám trasu v napájeném držáku a spáruji s MT, pak mohu probouzet a uspávat do aleluja.
amatér píše:Obdobně už se chovalo i iGO8.
V iGO8 jsem černou obrazovku nikdy neviděl, ale při vkládání MIO do držáku to někdy fakt tuhlo, ale když jsme vkládali MIO do držáku uspané, a až pak probudili a potom před vyjmutím z držáku MIO uspávali, probouzení bylo (a je) v klidu.

dalanik píše:Hm, kdyz to rikas taky jsem pozoroval neco podobnyho. Kdyz napalnuji trasu bez signalu a prepnu do standby a pak v aute dam do drzaku a zapnu, trasa se vymaze!!!
To už jsme řešili zde - viewtopic.php?p=55408#p55408
Těm, kterým se to stává, to řeší v sys.txt zápis
[power]
skip_resume_process=1
skip_suspend_process=1

popř. i
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

Některým se to na stejných přístrojích nestává, přestože v sys.txt toto vůbec nemají, ale po tomto zápisu (patřil jsem k těm, kterým se trasa po probuzení mazala), se mi to už ani jednou nestalo.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod Miroš v 23 zář 2010 09:29

Ta moje trasu nevymaže, po restartu tam zůstane. V sys mám


[power]
powermgm_state = "0"
skip_resume_process = 1
skip_suspend_process = 1
backlight_min = 1
backlight_max = 8
backlight_methods = 5
power_off_events = 1
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: PRIMO zamrzne

Příspěvekod dusan137d v 23 zář 2010 09:58

Keď sme už pri neduhoch Prima, mám aj ja jeden problém. Primo 1.1 nainštalované v Dejvidovi IV sa seká, vôbec nevykreslí cestu, tak sa zdá, že auto ide po poli. Robí to aj pri simulácii rýchlosť 1x. Primo je spúšťané cez Milanov spúšťač, ktorý sa po spustení Prima zavrie. Primo 1.0 funguje OK. Je na tento problém nejaký liek?
C520FT R02+3+9911+1018, PRIMO 9.6.13.267029,FMilan & Amatér, všetko na 16GB Storage Card;
SAMSUNG GALAXY S2 GT-I9100 nav. 9.6.7.270570 FMilan & Amatér
Tablet 9.6.29.597461
Autorádio: 9.6.7.235654
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
dusan137d
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 456
Registrován: 02 črc 2008 08:49
Bydliště: Žiar nad Hronom, SK

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron