Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

sys.txt pro iGO Primo

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod rasto8 v 26 srp 2010 11:02

Nakoniec som musel predsa vyhodit has_secondary_root=0 v Primo1.1na MFD lebo inak nenaslo mapy na SD. V tejto konfiguracii, cize Primo1.1, cast content na MFD a cast content na SD, sa po prebudeni vacsinou restartne. Amatér bude mat asi pravdu, ze to v 1.1 "zatial" nejde. Verim, ze nasi klubovy kuzelnici to tak dlho nenechaju. ;)
@Miroš, ked mam cele Primo na MFD tak slape bez problemov.
MIO C720 TMC, Transcend SDHC 16GB class10
Miomap 2008 - SD
iGO8 8.3.5. Primo 9.6.2.

MIO spustac v2 MIO unlock v3
Uživatelský avatar
rasto8
 
Příspěvky: 295
Registrován: 24 led 2010 13:44
Bydliště: SK

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod Miroš v 26 srp 2010 11:20

Amatér se nám směje, ale není nad vlastní zkušenosti. :lol: Ty máš výhodu větší paměti ve škatuli.

Edit: viewtopic.php?f=79&t=1106&start=910
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

zrušení trasy po probuzení

Příspěvekod fleggy v 28 srp 2010 12:31

Prosím o radu. Většinou se mi po probuzení zruší trasa. Předpokládám, že se to dá ovlivnit někde v SYS.TXT. Nevíte někdo, jak to zařídit, aby si Primo pamatovalo trasu i po probuzení. Používám původní Gurjon 1.12. Díky moc.
fleggy
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2010 08:26

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 28 srp 2010 12:59

zkus tam napsat
Kód: Vybrat vše
[power]
skip_resume_process=1
skip_suspend_process=1
taky mi mizela trasa, zkoušel jsem kde co a mj. i výše uvedené, ale jestli nakonec pomohlo přímo toto nevím, ale za pokus nic nedáš
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod amatér v 28 srp 2010 13:05

Miroš píše:Amatér se nám směje, ale není nad vlastní zkušenosti. :lol: Ty máš výhodu větší paměti ve škatuli.

Edit: viewtopic.php?f=79&t=1106&start=910

Tomu nerozumím :oops:
fleggy píše:Prosím o radu. Většinou se mi po probuzení zruší trasa. Předpokládám, že se to dá ovlivnit někde v SYS.TXT. Nevíte někdo, jak to zařídit, aby si Primo pamatovalo trasu i po probuzení. Používám původní Gurjon 1.12. Díky moc.

V sys.txt nic nemám, a trasa se nevymaže, nejen po probuzení, ale ani po úplném vypnutí a zapnutí sw. :)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod fleggy v 28 srp 2010 13:25

@SvoDa: zatím se zdá, že to zabralo. Ještě jednou díky, to mazání mi opravdu dost vadilo.
fleggy
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2010 08:26

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod fleggy v 28 srp 2010 13:33

@amater: zvláštní je, že s restartem se mi trasa neztrácela. Ale to moc často nedělám - jenom skrz MapChanger. Jenom Suspend/Resume zlobil...
fleggy
 
Příspěvky: 6
Registrován: 02 úno 2010 08:26

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod amatér v 28 srp 2010 13:46

Mne tohle chování zas někdy štvalo, zvlášť v případech, kdy jsem zapomněl trasu zrušit, a po zapnutí to začalo přepočítávat, zkusím pozměnit ty zápisy, co dával SvoDa, a snad to tu trasu pak bude mazat samo, což zas vyhovuje mně. :)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 28 srp 2010 13:50

Trasa mi mizela po probuzení jen kdysi na začátku a ten zápis byl jeden z těch, nebo možná jediný, který pomohl. Od té doby mám klid, a nebyl jsem sám, komu to mizelo.
Teď už tam ty zápisy nemám a trasa nemizí.
Mirku, snad mi nechceš říct, že by ti vyhovovalo, kdybys uspal šochtli s více či méně pracně naplánovanou trasou a po probuzení, po té, co jsi např. natankoval někde v tramtárii, by tam již trasa nebyla a musel plánovat znovu :o
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod amatér v 28 srp 2010 14:19

Já neplánuju pracně trasu, já jezdím podle cedulí, navigaci používám pro spojení přes BT k telefonu, a zapínám jí jen když dojedu do cíle a hledám konkrétní adresu. :D Takže ano vyhovovalo. :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron