Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

nelze najít podle souřadnic

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

nelze najít podle souřadnic

Příspěvekod josef v 21 črc 2010 20:05

Dobrý den
Mám gps navon n560Q. Když chci najít něco podle gps souřadnic tak mi to nic nenajde, napíše mi to že cesta neexistuje. Nevíte někdo čím to může být? Souřadnice jsou zprávné, protože to na mapě na internetu najde
Děkuji
josef
 
Příspěvky: 57
Registrován: 10 srp 2009 20:41

Re: nelze najít podle souřadnic

Příspěvekod addam v 21 črc 2010 20:39

Jakou verzi navigačního programu máš? Mám tím na mysli číselné označení buildu - 8.3.2.xxxxxx .... ?
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: nelze najít podle souřadnic

Příspěvekod josef v 22 črc 2010 18:42

verzi mám 8.3.2.116645
josef
 
Příspěvky: 57
Registrován: 10 srp 2009 20:41

Re: nelze najít podle souřadnic

Příspěvekod addam v 22 črc 2010 18:53

V tom případě je to věc, která zde již byla řešena, takže zde překopíruji odpověď a toto vlákno zamknu a následně vymažu.

addam píše:Tento problém je v řešení u výrobce navigačního programu - tzn. řeší to přímo NAVnGO.
Už několikrát jsem to u nich upomínal a vždycky mi řekli že na tom pracují a že to bude brzy hotové a že vydají přes NaviExtras ToolBox novou verzi programu ve které to bude opravené ... :roll:

Do té doby si můžeš ručně dát do navigace build 99352, ve kterém navigování na souřadnice funguje korektně.
Tento build je ke stažení zde: viewtopic.php?f=27&t=754#p32242

Před jakýmikoliv úpravami si proveď zálohu :!:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička


Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník