Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.1.

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Ivo K v 16 čer 2010 10:21

Už jsi na to Mirku přišel, že nekecám. Já to neupravoval, upravilto Fitor. A funguje to fakt, korektně. ;) :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 16 čer 2010 10:26

Já se na to díval, a pokud vyměníte v GJ skinu jen soubor GJM_CODE.lua bude vám to chodit, i bez mazání save, jen je potřeba po vložení karty, s obrazovkou v prostředí MioMap restartovat navigaci.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Miroš v 16 čer 2010 10:29

A do sys.txt se nemusí nic doplnit?

EDIT: A teď se mi to při spuštění taky restartuje :evil: Kde udělali soudruzi z NDR chybu?
Naposledy upravil Miroš dne 16 čer 2010 11:43, celkově upraveno 1
Mio C520FT, iGo Primo 9.6.13.263722 f&a - TTSpro Zuzana spouštěč
MS Lumia 640 LTE W10 a Xiaomi Redmi Note 4 Nougat - Sygic GPS Navigation
Uživatelský avatar
Miroš
 
Příspěvky: 783
Registrován: 06 čer 2009 16:11
Bydliště: Podbořany

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 16 čer 2010 10:32

Ne nemusí, jen musíte mít skin minimálně té verze, ve které došlo k přidání volby BT.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 16 čer 2010 10:52

Mně to restartuje stále jak s fitorovým skinem, tak s jeho přidaným GJM_CODE.lua do "mého skinu" 1.7.i se smazaným SAVE a po restartu i hardresetu :twisted: A stáhl jsem fitorovy skiny pro jistotu 2x a rozbaloval v různých extraktorech

v crash.txt je chyba string "GJM_CODE.lua" "780
nechybí tam fakt závorka, jak píše vovi ?
doDelayed(5, function())

vím, že to tak má i GJ a asi mu to šlape, ale je to nějaké "divné", bez té ukončovací závorky
Když vrátím zpět předchozí verzi skinu 1.7., vše OK :o a
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 16 čer 2010 11:20

SvoDa píše:... a rozbaloval v různých extraktorech...


Chybu bych hledal právě v tomhle - jak tomu iGO/Primo člověk nezabalí ty jejich ZIP soubory přesně podle jejich gusta, výsledky nejsou dobré ;) Je třeba ZIP jen otevřít, přidat/upravit soubor a zavřít.
A v těch závorkách chyba není, on to sem Mirek nenapsal celé - příkaz pokračuje ještě na dalších řádkách.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 16 čer 2010 11:32

Já tím myslel to, že jsem ten .rar rozbalil ve dvou různých. Do fitorových skin.zip jsem zatím nezasahoval. pak jsem zkoušel přes TC v MIO vytáhnout ten jeho GJM_CODE.lua a přes ten samý TC v MIO vložit do mého.
zajímavé je, že jak můj, tak i jeho skin s tímto GJM_CODE.lua háže v crash.txt tu chybu string "GJM_CODE.lua" :780 takže problém musí být tam a nebo jak píše vovi, v mých .rar extraktorech, ikdyž dosud jsem s nimi problém neměl.
Mohl by sem někdo prosím vložit nebo poslat mi přes SZ zazipovaný, ne v .raru, ale v .zip jen ten soubor GJM_CODE.lua :?: Díky
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Fitor v 16 čer 2010 12:33

Těm, co to restartuje, nemažte Save, ale zkuste nejprve v ini přepsat jméno skinu na 1.7.2 a pak to spustit.

Pro ty, co si chtějí upravit svůj skin: upravoval jsem jenom řádek:
START_APPLICATION("/Windows/MioBTM.exe", "-phoneui")
Ti co se vás pokouší přesvědčit o opaku asi chtějí, abyste si rozvrtali skin.

Tady je k dispozici De-/Compilator na soubory .lua.
Nechápu proč, když ho někteří na fóru zjevně používají, ho nedají k dispozici těm ostatním?
Kód: Vybrat vše
http://ho12.sweb.cz//iGOLua.exe

Po dekompilaci se objeví soubor.luad, který je editovatelný v poznámkovém bloku. Zpětná konverze vytvoří soubor se jméném 2_původní jméno (kvůli zálohování). Ten po přejmenování vraťte do data/skin.zip.
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 16 čer 2010 13:19

Přepsání názvu skinu v SAVE/system.ini jsem taky zkoušel čili z GJmpp_v1.7D na GJmpp_v1.7.2D, mazat SAVE, vyhodit extra ui_igo9, a furt restart. Zkoušel jsem již všechno možné a stále nic. Návrat zpět k 1.7. bez problému.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Fitor v 16 čer 2010 13:28

Tak vydžte, Jonas mi pošle GJM_1.8 beta, tak snad to pojede.
Dal tam výběr pro start BT z win, z externího a z MIO native.
Fitor
 
Příspěvky: 114
Registrován: 17 srp 2009 12:25

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron