Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod expertdb v 16 pro 2009 15:18

@ SvoDa:
Vše je OK. Samozřejmě to nevztahuju na sebe. A poučovat a školit je, ve správném slova smyslu, potřeba stále :!: :!:
SvoDa píše:Každý jsme si tím prošli a každý z nás v tomto začínal.
Jenže já už tím procházím víc jak rok a stále mne neosvítilo :D :D .
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod SvoDa v 16 pro 2009 17:16

Když přidáte do skinu gj_6.14_tSi_da do složky 480_272 tento soubor
templates_480_272.zip
, budou pak texty příslušných hlavních menu vidět i slabozrací ;)
menu1.jpg

Fmilan použil tento soubor pro zvětšení velikosti písma tlačítek ve spodních lištách a mne to inspirovalo ke změně velikosti i názvů tlačítek v těch hlavních menu. Snad se Milan nebude zlobit, že jsem jej takhle zneužil :oops:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod expertdb v 16 pro 2009 17:56

Není to špatné. Ale ty nápisy ůplně vespod by už mohly být menším písmem. Ty dvouřádkové nápisy už nechtějí vlézt do svých chlívečků :) .
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod SvoDa v 16 pro 2009 18:10

@expertdb: mohlo, ale myslím, že to ničemu nezavazí

@all: Zvětšení dalších textů dalších podmenu - soubor
setting_480_272.zip
menu2.jpg

Milan slíbil, že se zbytkem se již popere on, stejně nemá přes svátky co dělat ;)

Problém je v to, že některé fonty lze nastavit "centrálně" v souborech templates a settings viz. výše a některé pouze u jednotlivých scriptů a to už je záhul.
No myslím, že jsem se již verzi 6.14 a dalším jejím úpravám věnoval až moc, teď je řada na vás :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod fmilan v 16 pro 2009 21:49

Danečku, dobrá práce. Hned jak dodělám držáky, zkusím ještě něco najít, když už budu mít tolik času :lol: ;) :lol: .
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod SvoDa v 17 pro 2009 07:03

Domluvili jsme se s Milanem, že nebudeme tedy tříštit síly a finální verzi 6.14. až ji GJ pustí se pokusíme dělat rovnou ve verzi big a mohla by se tudíž jmenovat gj_6.14_tSif ;) :D

Mimochodem stále nás zajímá, jaké další úpravy si lidičky děláte v tSi nebo v tSi_big - třeba se budou hodit všem, tak to publikujte :!: :) :D
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod Lakva v 17 pro 2009 08:28

Vydán mod GJ 6.14p_da ß2 mod Lakva & Tomsoft - více zde http://www.mio-treo.info/viewtopic.php?p=33772#p33772
Stažení základní verze: http://www.hornihrad.cz/lakva/GJ6.14_beta02_LT.zip
HiRes verze (pro větší rozlišení): http://www.hornihrad.cz/lakva/GJ6.14_be ... _HiRes.zip
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod SvoDa v 17 pro 2009 09:20

Opět aktualizovány velikosti fontů v menu skinu
menu1.jpg
templates_480_272.zip


Jelikož těch změn ve velikostech fontů je již relativně dost, a jelikož jsem do skinu zakomponoval i novou aplikaci od fandy - kalkulátor s převodníkem (voláno ikonou z rychlého menu) a namapováno do My Flash Disk/APP, vkládám sem skin se všemi výše uvedenými úpravami pod názvem gj_6.14.2_tSi + aktualizována APP v 1. příspěvku (přibyl adresář Calc98).
display_1a.jpg

Kdo nechce tu kalkulačku používat, aktuaslizovat APP samozřejmě nemusí a aby mu ta ikona nezavazela, tak si může vystředníkovat v navigatemap_480_272.ui řádek
<BUTTON btnMT_Vid template=sld_lb5a x=366 y=35 bmp="calc_ico.bmp" onrelease='START_APPLICATION "\My Flash Disk\APP\Calc98\Calc.exe" ""'>
a ta ikona zmizí
Jen připomínám, že úpravy jsou jako obvykle pouze v rozlišení 480x272

netestoval jsem to, ale myslím, že soubor templates_480_272.ui by šel zasunout i do jiného skinu s tímto rozlišením a taky by to texty v menu zvětšilo - jedná se o centrální nastavení.

EDIT: bohužel se v rámci editace prvního příspěvku tohoto vlákna (odkaz na verzi gj_6.14.2_tSi) vynulovala anketa, kterou jsem tudíž raději smazal. Každému hlasujícímu tímto děkuji.
Vyplynulo z ní, že několik lidí provádí své další vlastní úpravy, a to jak u verze tSi, tak i u tSi_big a jak už jsem psal, jelikož jsme se domluvili s Milanem, že nebudeme tříštit síly a finální verzi 6.14. až ji GJ pustí + další verze se pokusíme dělat rovnou ve verzi big, zajímá nás, zdali se ti, kteří ty své úpravy provádíte, o ně chcete podělit, tak sem s nimi - třeba budou v dalších verzích ke prospěchu i ostatním
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod expertdb v 17 pro 2009 16:23

Jak tak procházím různá menu,všiml jsem si,že mi chybí výběry položek v rychlém menu. Funguje pouze stránka č.3. Ostatní jsou prázdné. Máte to OK ?
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Příspěvekod SvoDa v 17 pro 2009 16:33

Je to v pohodě - vidím to jak přes menu - nastavení vzhled mapy - boční menu
display_1.jpg
tak přes dlouhý stisk na nějaké ikoně bočního menu
display_1a.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků