Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO 2.4 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 23 čer 2014 14:40

x46x píše:přítel nainstaloval iGO ... Karta není chráněna proti zápisu (micro SD ani nejde).

No kde to měl předtím nainstalované ?
Jak už psal Ivo K., jsou jen 3 možnosti:
/iGO
/Android/iGO_isr
resp.
/Android/iGO_turk

x46x píše:...zkoušel jsem iGO odinstalovat,..

je tedy jen otázka jestli jsi tgo instaloval na kartu nebo na "pevný disk" telefonu. Máš-li KitKat 4.4., tak instalace proběhla pravděpodobně na disk a ne na kartu, pak je třeba mít cestu k programu linked_root_list="/mnt/sdcard/Android/iGO_isr" či "/mnt/sdcard/Android/iGO_turk" NEBO linked_root_list="/mnt/sdcard/iGO" a jestli sis vytvořil content na kartě ve složce addons, tak cesta ke contentu bude android_secondary_root_path="/mnt/extSdCard/addons". Jestli sis content v addons na kartě nevytvořil, tak zápis android_secondary_root_path smaž
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod x46x v 23 čer 2014 14:53

no nainstalované klasicky v telefonu a složku iGO pak na SD kartě v rootu, když si všiml že se mu to neukládá tak přeinstaloval nějakou nejnovější verzí, což samozřejmě nepomohlo a teď už nejde spustit vůbec o čemž už jsem psal, nějaký error ve kterém je napsána neexistující cesta která v sys.txt nikde není takže nevím odkud ji iGO bere.

Těm cestám rozumím, teď mi jde spíš o to kde má iGO uloženou onu cestu k zip souboru který neexistuje a s iGO nemá co dočinění (nejedná se o data.zip ani branding ani nic podobného), nezmění to ani odinstalace jako by to bylo v nějakém registru či cachi
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 23 čer 2014 17:51

Žádné cesty nepiš, nakopíruj iGO se vším všudy (v content/map nech třeba jen mapu CZ a v content/poi jen CzechRep.poi,...) přímo do telefonu a ne na kartu.

Ale tam, kde jsi iGO vzal by mělo být napsáno, kam se má složka iGO, resp. iGO_isr nebo iGO_turk nakopírovat a odkud se to tudíž má instalovat.
Teprve pak můžem řešit jak nechat instalaci v telefonu a jak přesunout mapy na kartu a jak k nim namapovat cesty.
Takže ty zápisy, cos doplnil smaž a zjisti si, kam v telefonu (ne na kartě) ta tvá složka iGO s contentem, licencí, data.zip, apk, ... vlastně patří (jestli /mnt/sdcard/Android/iGO_isr" či "/mnt/sdcard/Android/iGO_turk" NEBO "/mnt/sdcard/iGO" kdy mnt/sdcard=pevný disk telefonu) a teprve pak to instaluj.
Naposledy upravil SvoDa dne 23 čer 2014 17:56, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod x46x v 23 čer 2014 17:55

Už to mám ta hláška zmizela po odinstalování iGO restatování telefonu a oětovném nainstalování, zatím to je vše v telefonu ve složce iGO save se vytváří, data se ukládají, to je hlavní takže dík moc s tím přesunem na kartu už by to nemusel být problém. Hlavně že to funguje.
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod jaryn.1 v 25 čer 2014 11:46

Zdravím...
Mám nový tablet a stejný problém popsaný výše....Stále mi nevytváří složku save.Skoušel jsem to dle tohoto návodu a prostě to nejede...Mužeš mi sem dát návod krok po kroku jak si to zařídil aby se složka save ukládala?
Dík.
Samsung Galaxi Trend - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.331894
Samsung Galaxy Tab 3 - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.365016 skin_GjAk_v2.1_AriNe_35F_Megris
Uživatelský avatar
jaryn.1
 
Příspěvky: 40
Registrován: 30 dub 2009 15:59

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Ivo K v 25 čer 2014 13:53

Můžeš napsat nějaké podrobnosti i tvé instalaci a tabletu?
Co máš za tablet?
Jakou máš verzi Androidu?
Jakou máš verzi iGO?
Máš iGO nainstalované v tabletu nebo na kartě?
atd...
atd...
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod jaryn.1 v 25 čer 2014 14:42

Pročetl jsem tu diskuzi týkající se nevytvoření save. Tablet Samsung tab 4 s An. KitKat 4.4.2 iGo Primo 2.4 - 9.6.29.365016 instalaci jsem zkoušel jak z SD (tedy iGo na kartě přímo v rootu) a dostal jsem hlášku "Missing or inconplete folder:/mnt/extSDCard/iGO/licence.zip/mnt/extSdCard/iGO/licence.zip:open failed:EACCES(Permission denied)" po odkliknutí ok iGo naběhlo, nicméně nevytváří složku save. Totéž pokud nakopíruji složku iGO do rootu tabletu a nainstaluji, akorát že hláška je jiná (iGO nemůže nalézt složku data...Pokoušel jsem se o různé zápisy do sys (dle návodu výše), nicméně nebylo to nic platné. iGo ani nenastartovalo (pokud jsem ho instaloval z rootu tabletu). Pochopitelně po každém poukusu jsem iGo nejprve odinstaloval, prohledal složky jestli nikde nic nezůstalo.
Samsung Galaxi Trend - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.331894
Samsung Galaxy Tab 3 - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.365016 skin_GjAk_v2.1_AriNe_35F_Megris
Uživatelský avatar
jaryn.1
 
Příspěvky: 40
Registrován: 30 dub 2009 15:59

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod vovi v 25 čer 2014 18:14

Tak v tom případě bych viděl problém v KitKatu: aplikace si pod KitKatem mohou zapisovat na externí kartu jen do složek, které si samy vytvořily. Což v tomhle případě neplatí - všechny složky se vytváří předem ručně (tím myslím ty hlavní složky, samotné SAVE je jen podsložka té hlavní).
Spravit se to v dnešní době dá jedině utilitou SDfix (vyžaduje root).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod jaryn.1 v 25 čer 2014 20:31

Sakra...No zkusim rootnout tablet....Přesto děkuji.
Samsung Galaxi Trend - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.331894
Samsung Galaxy Tab 3 - Igo Primo 2.4 - 9.6.29.365016 skin_GjAk_v2.1_AriNe_35F_Megris
Uživatelský avatar
jaryn.1
 
Příspěvky: 40
Registrován: 30 dub 2009 15:59

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Ivo K v 26 čer 2014 10:00

Na mobilu Samsung Galaxy S4 jsem měl dříve (před instalací KitKat 4.4.2) celé Primo na SD kartě v adresáři Android/iGO_isr a sys.txt jsem v oddílu [folders] neměl žádný zápis.
Po instalaci KitKat 4.4.2, kdy nelze v Primo na SD kartu nic zapisovat, přeinstaloval jsem celé Primo do vnitřní paměti mobilu do adresáře Android/iGO_isr a sys.txt jsem také v oddílu [folders] neměl žádný zápis. Primo takto zabírá velkou část vnitřní paměti a tak jsem hledal řešení.
S pomocí uživatele SvoDa jsem díky zápisům do sys.txt upravil instalaci tak, že v paměti mobilu mám nyní Primo jen s částí adresáře "Content".
V adresáři "Content" ve vnitřní paměti mobilu mám jen soubory v adresářích:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Car, Global_cfg, Lang, Scheme, Skin, Speedcam, Userdata a Vioce.

Na SD kartě mám v adresáři "Addons\Content" soubory v těchto adresářích:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Building, Dem, Map, Poi a Raster.

Zápis v sys.txt mám:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

[folders]
linked_root_list="/mnt/sdcard/Android/iGO_isr"
has_secondary_root=1
android_secondary_root_path="/mnt/extSdCard/addons"
Poznámka: Pojmenování vnitřní paměti mobilu a SD karty platí pro mobil Samsung Galaxy S4, v jiných zařízeních se bude nejspíš jmenovat jinak!
Správné pojmenování se dá zjistit např. pomocí TotalCommanderu.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků

cron