Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO PRIMO 2.4 pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod x46x v 23 čer 2014 08:42

Ahoj, přítel nainstaloval iGO ale nevytváří se mu složka save takže musí při každém spuštění vše nastavovat znovu. Karta není chráněna proti zápisu (micro SD ani nejde). Poraďte prosim kde hledat chybu, nikdy jsem na takový problém nenarazil. Díky
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod SvoDa v 23 čer 2014 09:29

Nemá Kitkat 4.4. ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod x46x v 23 čer 2014 09:30

To má, ale mám ho i já a nemám s tím problém. Je tam třeba něco přepnout, něco změnit?
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod vovi v 23 čer 2014 09:39

KitKat v defaultu brání aplikacím zapisovat na kartu. Na XDA se dá najít utilitka, která to umí napravit. Ale pokud si dobře pamatuji, bez rootu se to neobejde.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7453
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Ivo K v 23 čer 2014 09:56

Pokud je problém v KitKat 4.4, tak programy pro "úprava" jsou i na Obchod Play. Je jich tam víc, hledej "sdfix". Všechny ale vyžadují root!
Bez rootu, je jediná možnost mít iGO nainstalované ve vnitřní paměti a mapy na kartě v adresáři addons/content/map.
Zápis cest do sys.txt je potom např. (pro Samsung S4) tento:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

[folders]
linked_root_list="/mnt/sdcard/Android/iGO"
NEBO
linked_root_list="/mnt/sdcard/iGO"

PLUS
android_secondary_root_path="/mnt/extSdCard/addons"
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod x46x v 23 čer 2014 10:28

Díky chlapci, než jsem se k tomu ale dostal tak to dojebal uplně. Ted mu to hlásí že nemůže najít neexistující složku, cesta k adresáři který neextisuje, zkoušel jsem iGO odinstalovat, vymazat data, cache ale nic nepomáhá pořád stejný, Má S4 a bez rootu, nevíte kde ta cesta může být uložena? Ve folders to není tam jsem dal jen ty 2 cesty, save jsem smazal. Ale pořád stejná hláška při startu nevím jak se mu to povedlo.
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Ivo K v 23 čer 2014 11:18

Ty cesty ve folders jsem psal jako příklad.
Dle verze iGO musíš vědět, kam to nainstalovat a pak dle toho správně zadat cesty ve folders.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod x46x v 23 čer 2014 11:25

Ty cesty jsou správně má taky s4, to je v pohodě, ale jak řikam po spuštění vyskočí error a hláškou že nemůže nalézt cestu která ale v sys.txt vůbec není a daná složka neexistuje. Nevím jak se mu to povedlo ale ani po čistě instalaci/odinstalaci se to nezlepšilo, pořád stejný..
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod Ivo K v 23 čer 2014 11:35

V mém předchozím příspěvku jsem měl na mysli, že existují apk instalační soubory, které vyžadují přesné umístění aplikace.
Např. sdcard/iGO NEBO /sdcard/Android/iGO_isr NEBO /sdcard/Android/iGO_turk
Pokud např. verzi vyžadující umístění v adresáři "/sdcard/Android/iGO_isr", budeš mít v adresáři /sdcard/iGO, tak to nebude fungovat.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO PRIMO 2.4 pro Android

Příspěvekod x46x v 23 čer 2014 14:04

A kde zjistím pro jakou cestu má verzi? Dá se to někde vyčíst?
x46x
 
Příspěvky: 196
Registrován: 13 říj 2011 11:01

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků