Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

GJ skin pro PRIMO 1.1.

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2010 07:58

@Danny_S: Hezky to tu úkoluješ a rozděluješ práci :lol: :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 29 lis 2010 08:17

A znáš lepší řešení? Já to chci. Tak to někdo to udělejte. :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Danny_S v 29 lis 2010 08:28

SvoDa>

Jmenovče, já tomu rozumím jak pes petrželi :-( , takže jsem moc rád, když se tomu věnuje někdo povolanější. :-)

Napadlo mě, kdyby někdo fakt schopný a zdatný naprogramoval WinAplikaci, kde bych si vybral nějaký ini či lua a mohl do toho vložit vaše různé úpravy, doplnky apod.
Takže bych s každou novou verzí si těch souborů pohodlně a elegantně vložil tyhle fíčury a nemusel pracně je vyhledávat v TeXTáku. :-P

Viz např. tohle: viewtopic.php?f=77&t=1472&start=29

Ještě lepší, kdyby jste Ty anebo Tom všechny možné úpravy už vkládali do všech následujících verzí, tak bych se ani trochu nezlobil. ;-)

Nechci toho nijak moc, že ano? ... :-D :-D :-D
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2010 08:46

Nikdo z nás se tu nenarodil s iGO8 či Primo v kapse a nejlepší metoda jak do toho, alespoň z části, proniknout je ta, se o to pokusit a nenechat se odradit nezdary.
Danny_S píše:Takže bych s každou novou verzí si těch souborů pohodlně a elegantně vložil tyhle fíčury a nemusel pracně je vyhledávat v TeXTáku. :-P
co je pohodlné pro tebe nemusí být pro ostatní.

Za sebe říkám, že je pro autora pohodlnější a snadnější úpravu udělat, než kolem ní psát návody, vypichovat scripty, popisovat co a jak kde nahradit, přepsat, doplnit,... čili jak na ni.
Pak stejně dostanu mnoho SZ, jestli bych to nemohl rovnou zapracovat, jelikož tomu rozumí jako koza petrželi a že to "implementovat" nezvládnou.

Takže doporučuji používat to co je a je-li to to málo, nezbude ti nic, než se zapojit ;)

P.S.:Já osobně všechny naše (Si) úpravy dávám do každé následující verze verze skinu (nebo jsi měl na mysli verze navigačního programu ?)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod Danny_S v 29 lis 2010 09:12

Svoda>

Dane, takže jsi přidal do svojí verze GJ i tu úpravu ohledně uložení screenů ve všech obrazovkách, jak to popisoval Lukáš?

Měl jsem na mysli to, že ne všechny úpravy a doplnky a vychytávky, co sem kdo hodí - Lakva, amatér, Ty anebo TomSoft a další - přidáš Ty nebo Tom do svých úprav.
Chápu ale, že ne všechno se dá přidat do všech upravených skinů a že kombinovat Tvůj skin s amatérovým by se nemuselo vždy setkat s úspěchem, ačkoli amatér má pár dost dobrých napadů. :-)

Myslel jsem to tak, že kdyby existovala nějaká aplikace, kde si vyberu nějaký script, z něho si načtu určitou část a tu si pak efektně upravím oné aplikaci a pak na kartu se mi uloží přímo celý script. :-)
Něco ve smyslu FrontPage pro objektové "programování" a vytváření WWW stránek anebo Visual Basic atd. :-) ... a to by bylo lepší než to ručně přepisovat v NotePadu a i vy tvůrci byste toho mohli využít a ušetřilo by vám to spoustu času, ne? ;-)

Co si vzpomínám, tak prý v Osmičce u Gurjona šly posouvat objekty přímo v navigaci. :-) ... nebo ne?
Danny_S
 
Příspěvky: 393
Registrován: 05 kvě 2009 08:26

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod brosl v 29 lis 2010 09:28

SvoDa píše:@brosl: neexistence ikony MapChangeru a BT v režimu mapa Arkoko vypustil a myslím že schválně jelikož je možno oboje zobrazovat po novu nejen v rychlém menu (bohužel na úkor jiných funkcí), tak postaru v hlavním (základním) menu (s náhledem mapy).


Díky Dane, jen to v žádném menu nemám :-( Přestože mám v nastavení povolené zobrazení funkce MAPCHANGER. Píšeš, že se to zobrazí na úkor jiných funkcí. Mám udělat ještě něco, než tuto funkci jen zapnout v Systému? A v jakém konkrétním menu bych ji měl hledat? To spodní rychlé menu má nyní méně ikonek, než ve 2.20, ale mapchanger tam není. Ani v tom Arkoko menu po kliku na název ulice.

díky, bo
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod humbuk v 29 lis 2010 09:48

Díky Svoda za úpravičku, po krátkém testu vše chodí bez problémů. Možná bych řekl, že jen chybí tlačítko "zpět" pro vyskočení z obrazovky "blokování silnic".
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 29 lis 2010 09:49

Danny_S píše:Dane, takže jsi přidal do svojí verze GJ i tu úpravu ohledně uložení screenů ve všech obrazovkách, jak to popisoval Lukáš?
Ano, tato úprava úpravu ohledně uložení screenů ve všech obrazovkách je zapracovávána už nějakou dobu, ale nepopisoval ji Lukáš, ale Mirek (amatér) . To, že tam ta úprava je což by ses dočetl v příspěvku ohledně konkrétní verze skinu v "Si" úprav (proč se s tím vlastně píšem), konkrítně je to zde viewtopic.php?p=57321#p57321
- Print screen je nyní možné dělat z každé obrazovky(dle amatérova nápadu) díky Mirku :!: Obrázek
čili to je ve skinu již od verze 2.15_Si

Seznam všech verzí skinu v Si úpravách s odkazy na příspěvky samotné s popisem změn oproti originálu skinu, je v prvním příspěvku tohoto vlákna a krom toho existuje manuál pro skin GJ, kde jsou změny (úpravy) popisovány.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod chucky v 29 lis 2010 09:50

Broňa, MapChanger je v úvodní obrazovce, jak je mapa na levo a 3 tlačítka (Hledat, Moje trasa a Vice...) v pravo. Nebo si ho můžeš nastaviť v menu / Přizpůsobit rychlé menu na úkor jiného tlačítka a pak vyvolat tohle rychle menu v pravím horním rohu.
NAVON N750
PRIMO 2 : 9.6.2.209584 : GJ_si

HTC Sensation - Android 4.0.3 - qHD - 960x540
PRIMO 2 : 9.6.7.735654 : bez skinu
Uživatelský avatar
chucky
 
Příspěvky: 378
Registrován: 11 lis 2008 18:57
Bydliště: Damnice

Re: GJ skin pro PRIMO

Příspěvekod brosl v 29 lis 2010 09:53

Já tu základní obrazovku přeskakuji už mnoho skinů zpět, neboť zdržuje. O této možnosti zobrazení mapchangeru vím, ale tady jsem ho nepoužíval. Z Danova popisu jsem myslel, že se zobrazí v tom rchlém menu po kliku na políčko rychlosti a nebo v tom Arkoko menu. Nenapadlo mne, že musím v systému zapnout tuto funkci a ještě si ji následně přidat ručně do menu. To mi přijde dosti nelogické. Ale díky za nakopnutí, vyzkouším.

bo
Obrázek
iGO Primo 9.6.9.216604, Navigon 2.6.1 build 87, TomTom 1.15.1, Sygic 13.1.3
Uživatelský avatar
brosl
 
Příspěvky: 268
Registrován: 03 kvě 2010 22:56
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků