Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

skin Gurjon 5.x, 6.x (iGO8.3.2. a 8.3.4.)

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod deusexx v 01 črc 2009 19:41

Já už nastartoval unlock z karty,co tu mám a dávám dohromady kamošovi.Tak jsu zvědavej,kde to budu hledat :D Ale :!: ...kdo hledá,najde.
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod fmilan v 01 črc 2009 23:06

deusexx píše:Pánové,přepínání map,krásná věc.Ale co mě teď vadí,že mě to samo přepíná schéme :evil: A to tam mám natvrdo nastavený,co kde a jak brát.Samo si to hrábne někam a i když použiju mnou upravený scheme autochanger.zip,kde mám natvrdo daný,ty si vezmeš toto:background_picture_0="gfx/Xerses72/day/Autumn/sky0.bmp"
,protože to tak chcu, :!: tak to tam narve to,co se mu hodí.Ale to se nehodí mě :!: :!: :!:


Používám TC v2.7 a měl jsem s přepínáním scheme stejný problém. Po chvíli skočil do stmívání a hotovo. Nakonec jsem začal od začátku a v TC jsem nechal původní .ui . Jinak jsem přidával vše podle Danova návodu. Na SD se mi to povedlo rozběhat kompletní a vše jede jak má. Na MFD (content na SD) jsou problémy se střídáním ročních období (stmívání funguje). Nevím proč, ale na MFD jsem musel dát duplicitně s SD content\scheme\... , jinak to hlásí již diskutovanou věc o chybějících souborech, i když jsou na SD.
V přiložených souborech je spouštění z SD a MFD. Zkuste si to někdo otestovat a vymyslet, co s TC na MFD :idea:. Už se s tím patlám druhý večer a nic :?
Některé adresáře je potřeba příslušně doplnit.
SD.zip
MFD.zip
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod Ivo K v 01 črc 2009 23:43

Z důvodu sjednocení a zjednodušení spouštění Total Commanderu(TC) jsme s Danem(SvoDou) upravili spouštění TC v rychlém menu skinu gj_6.9_tSi.
Aby vám fungovalo korektně spouštění TC z rychlého menu stáhněte si složku SYS z adresáře APP s mojí úpravou z tohoto vlákna: viewtopic.php?f=27&t=347

Navíc složka SYS s mojí úpravou obsahuje doplněný script pro UKEditor, který se spouští souborem UKEditor.exe a obsahuje také vyskakovací klábosnici.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod deusexx v 02 črc 2009 06:14

Tak se mě to včera podařilo vrátit do původního stavu aji s "titulkama" :lol: a mám tam svoje původní 3D auto z amiga.No a mám pocit,že sobáka u mě bude zakopaná v sys bo tam mám pár věcí ohledně těch "šipko aut" natvrdo daných.Může sem někdo hodit screen,jak to auto vůbec vypadá.Třeba bych se dokopal k tomu,že si testnu nějakej skoro čistej sys abych se namlsal :lol:

Edit:STOP změna.Screen není potřeba.Jak to tak porovnávám,jsou to 3D auta dělaný stejně jak v amigu.Ovšem něco mě v těch souborech chybí.Jde vám navolit třeba Škoda :?: Je tam k ní jenom soubor Skoda.mdl a nevidím Skoda.tex Jede to bez něj :?: Možná proto jsem to auto neviděl,bo jsem si navolil skoda auto sipku :)
C720,Samsung Galaxy S7 Edge,Lenovo Yoga 10 Full HD
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
deusexx
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 2126
Registrován: 16 čer 2008 20:23
Bydliště: Přerov

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2009 08:54

JJ, i Skoda jede, a en chybějící .tex jí vůbec nevadí.
Jinak - kombinace Mortscriptů pro
themechanger Xerses
3DAuta a
MapChanger.
Sem tam restartuje.
Zkoumal jsem co to způsobuje.
Zajímavé je, že všechny 3 se nesnesou, ale jen 2 z nic, a to v jakékoliv kombinaci.

Pokud nemám aktivní themechanger, ani 3DCars a nepřepínal jsem zatím mapu, je logicky vše OK.
Pokud mám aktivní themechanger a zapnu nějaké 3Dauto, proběhne automatický restart iGO8 a vše je OK. Auta lze měnit dle libosti a vše je jak má být.
Pokud mám aktivní themechanger a změním mapu, proběhne automatický restart iGO8 a vše je OK. Mapy lze měnit dle libosti a vše je jak má být.themechanger
Pokud nemám aktivní themechanger a změním mapu, proběhne automatický restart iGO8 a vše je OK a zapnu nějaké 3Dauto, proběhne automatický restart iGO8 a vše je OK V tomto stavu (bez aktivního themechangeru) lze mapy i auta lze měnit dle libosti a bez neočekávaných restartů.
.
Pokud však mám aktivní themechanger a 3Dauto a v tomto stavu změním mapu, proběhne automatický restart iGO8, ale ihned po naběhnutí iGO8 se však pár vteřin po zobrazení mapy udělá neočekávaný restart MIO a zůstane to v menu.
Po ručním spuštění iGO8 to pak v tomto okamžiku, cca 5 vteřin po naběhnutí iGO8 stále a opakovaně samovolně restartuje, aniž bych na něc šáhl. Proto jsem v těch pár vteřinách jsem musel stihnout vypnout autochanger nebo 3D Cars nebo přepnout mapu a po automatickém restartu se již nečekávaný restart po naběhnutí mapy neobjeví.

Totéž se stane, když mám aktivní themechanger, (na mapě je default navišipka, tzn. bez 3DAuta), změním mapu, proběhne automatický restart a vše je OK, ale když v tomto stavu (po změně mapy) navolím 3Dauto, zase se po automatickém restartu udělá po pár vteřinách neočekávaný restart MIO a zůstane to v menu.

Totéž se stane, když nemám aktivní themechanger, (na mapě je default navišipka, tzn. bez 3DAuta), změním mapu, proběhne automatický restart a vše je OK, když v tomto stavu (po změně mapy) navolím 3Dauto, proběhne automatický restart a vše je OK. Když v tomto stavu zapnu autochanger a autochanger-night, zdá se vše OK, dokud iGO8 nevypnu a znovu nezapnu - udělá po pár vteřinách neočekávaný restart MIO a zůstane to v menu.

Jinými slovy tyto funkce fungují dobře nezávisle na sobě, ale dokonce i kombinací dvou z nich, ale všechny 3 mi havarují.
Nevím, jestli někomu bezproblému fungují všechny 3 věci (themechanger, 3DCars a MapChanger) současně tak, že lze při aktivním themechangeru opakovaně a bezproblémově střídat 3DAuta i mapy, nebo se něco domršilo jen mně, ale zajímavé je, že jsou-li aktivní pouze dvě z těchto funkcí, viz výše, je vše OK.
Kombinace themechanger + mapChanger mi funguje spolehlivě a jelikož 3DAuto moc nemusím, tak zůstanu u této kombinace, dokud někdy GJ nepověsí všechny Morty a popis jejich přesného umístění a chování, abych já i vy neztáceli čas experimentováním - často si povavěšení nové verze skinu připadám jako pokusný králík, který však na rozdíl ode mne má na testování dost času, ikdyž přesně vyměřeného laborantem :lol: .
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod Ivo K v 02 črc 2009 13:40

Při "oživování" MapChangeru jsem zjistil podstatnou vlastnost zápisu v sys.txt.

V MFD používám multimediální verzi iGO8 8.3.1.53558.
Při "oživování" MapChangeru jsem si doplnil do souboru sys.txt zápis:
[folders]
app="My Flash Disk\miomap\miomap"

Použil jsem zápis se zpětnými lomítky!

Nastavenou cestu se zápisem se zpětnými lomítky "\" iGO akceptuje, ale přehrávač mp3, který je součástí této multimediální verze(8.3.1.53558), s tímto zápisem není kompatibilní a nefunguje korektně.
Navolené skladby přehrávač nepřehraje, ale jen přeskáče.

Aby přehrávač fungoval korektně musí být zápis v sys.txt s běžnými lomítky "/"!!!

Tedy takto:
[folders]
app="My Flash Disk/miomap/miomap"


Závěrem.
Používání lomítek běžných "/" i zpětných lomítek "\", je ve Windows CE v našich strojích (Mio Cx20) dost podivné. Viz zápis v sys.txt v humbukově příspěvku, kde v jednom zápisu lomítka dokonce střídá a používá je pro označení podadresárů! :shock: :o

humbuk píše:Já mám mapy i IGO na flash přístroje ve složce Miomap/Miomap, takže pak ten zápis vypadá takto:
[switchmap]
1=",map_ta,\My Flash Disk\Miomap/Miomap,\My Flash Disk\Miomap/Miomap,"
2=",map_nt,\My Flash Disk\Miomap/Miomap,\My Flash Disk\Miomap/Miomap,"
3=",map_ot,\My Flash Disk\Miomap/Miomap,\My Flash Disk\Miomap/Miomap,"
;4=",map_us,\Storage Card\iGO8,\Storage Card\iGO8,"
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod fmilan v 02 črc 2009 14:44

Zkoušel jsem přepínání popisované Danem. Při spouštění z SD (tak jak je nahraná podle SD.rar o pár příspěvků dřív) i při spouštění z MFD (kam jsem přehrál celou SD včetně content a změnil pouze příslušné zápisy v sys.txt) se vše chová OK a lze přepínat mapy i auta libovolně. Vždy to udělá poze ten příslušný restart.
Jediný problém, který jsem ještě nerochodil a kdoví jestli rozchodím je spouštění z MFD a content na SD s funkcí samotného themechangeru, jak už jsem to popisoval. To bych potřeboval vyřešit.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod SvoDa v 02 črc 2009 15:58

Milane, tak se mi to s těmi tvými morty podařilo rozchodit a opravdu chodí všechny 3 věci - themechanger, CarCanger i MapChanger.
Asi jsem měl někde nějaký poškozený Mortscript nebo nevím co. taky je možná problém v tom,že jsem používat ten nový themechanger.ui a ne ten starý. Díky.

Jinak, co se týče toho jak píšeš
Nevím proč, ale na MFD jsem musel dát duplicitně s SD content\scheme\... , jinak to hlásí již diskutovanou věc o chybějících souborech, i když jsou na SD.

to bude asi tím, že si šochtle v souvislosti s Mortscriptem ohledně změny map pamatuje, že má jet z MFD a tam ty scheme nebyly, ale to je jen dohad
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod fmilan v 02 črc 2009 16:23

Dane, ta hláška se objevuje i u starších GJ bez přepínání map a 3Dcars takže to s tím nebude souviset :? . Psal si o tom ve vlákně Themechanger stránka 8 už v lednu (ještě neumím ložit odkaz). Řešení už jsem ale nikde nenašel. Dělá to pouze tehdy, když je iGO na MFD a content na SD. Na tuto variantu jsem přešel teprve před srazem takže jsem to zatím nemusel řešit. Jenže teď mě to pěkně štve! :!: :!:
Neví proč to hledá napřed na MFD, kydž má v sysu danou cestu na content na SD.
Mimochodem, jaký význam mají ty lomítka / a \ (proč jsou jednou ty a poruhý tyhle :?: :?: ) jak o tom už psal Ivo?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: skin Gurjon 5.x (8.3.2 _ 320×240,240×320,400×240,480×272)

Příspěvekod Ivo K v 02 črc 2009 16:36

S lomítkama to může být problém. Není pokaždé jasné jak má zápis cest k různým souborům přesně vypadat.

Nejlépe vykoušet jednu či druhou variantu. Doporučoval bych ale ty varianty nekombinovat v jednom zápisu.

!!!Znovu upozorňuji: Píši o lomítkách v zápisech cest k souborům!!! Né o lomítkách parametru apod.!
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron