Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Jak zobrazit aktuální rychlost a rychlostní limit

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Jak zobrazit aktuální rychlost a rychlostní limit

Příspěvekod vycu v 24 srp 2011 15:48

Měl bych dotaz na SvoDu. Chtěl bych úpravou data.zipu, aby se mi zobrazovala aktuální rychlost jízdy a značka omezené rychlosti jako je to ve skinu plus plus. Už jednou jsem to dělal právě na radu SvoDy v Miu C720. Vím že musím provést zápis do navigatemap 480x800 což jsem udělal, ale stále to nefunguje. Zkoušel jsem i různě v tom zápisu upravovat souřadnice, ale stále nic. Koupil jsem si telefon s rozlišením 480x800 a používám iGo 8.3.2.97313
Mio C720 iGo 8.3.1.53228 SDHC 8GB Unlock MioPocket 2.0 Release
vycu
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 čer 2008 18:06

Re: Jak zobrazit aktuální rychlost a rychlostní limit

Příspěvekod SvoDa v 24 srp 2011 16:38

iGO8 a jeho scripty jsou již pro mou hlavu děravou minulost, ale když porovnáš navigatemap_480_272.ui z data.zip (default) s tím ze skinu plusplus, uvidíš rozdíly a hledej zápisy currentspeed (aktuální rychlost) a speedlimit (značka rychl.limitu).

Třeba se ozve tomasii, ten si s plusplus "hrál" déle a více než já (já na Tomově PlusPlus skinu jen pricmrdával :D )
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Jak zobrazit aktuální rychlost a rychlostní limit

Příspěvekod vycu v 24 srp 2011 21:50

Tak nevím kde je zakopanej pes. Ať to zkouším jak to zkouším, tak se nezobrazí ani značka omezené rychlosti, ani rychlost. Nakopíroval jsem do navigatemap 480_800 tento zápis různě měnil souřadnice a vůbec nic se neděje:
<layer ui_NavigateMapSpeedLimit z=51>
;aktual.rychlost
<TEXT xxx x=92 y=190 w=40 z=4 fontsize=35 font="tahomabd" color=#06fe00 GlowSize=5 color2=#000000 textmodel_wstr="navigation.current_speed.number_text" FONTTYPE=font_speedlimit_below visiblemodel="navigation.current_speed.value>0">
<TEXT xxx x=92 y=190 w=40 z=4 fontsize=35 font="tahomabd" color=#f4fd03 GlowSize=7 color2=#ff0000 textmodel_wstr="navigation.current_speed.number_text" FONTTYPE=font_speedlimit_above visiblemodel="navigation.current_speed_limit.valid&navigation.current_speed.value>navigation.current_speed_limit.value&navigation.curr_speedcam.speed_limit.value=0">
</layer>

V Miu C720 toto funguje spolehlivě.
Mio C720 iGo 8.3.1.53228 SDHC 8GB Unlock MioPocket 2.0 Release
vycu
 
Příspěvky: 18
Registrován: 28 čer 2008 18:06

Re: Jak zobrazit aktuální rychlost a rychlostní limit

Příspěvekod tomasii v 25 srp 2011 11:16

Pokud chceš použít zápisy z PlusPlus, musíš změnit mj. i odpovídající Template, které definují umístění objektů na obrazovce (mají přednost před údaji ve vlastních zápisech). Jsem na tom stejně jako Dan, taky si z hlavy nepamatuji, kde jsem co měnil a přidal... Templates jsem ale dával většinou na začátek souborů (ale ne vždy :oops:)
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků