Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ...)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod amatér v 10 dub 2014 06:35

@ a01020304
K editaci obrázků je možné použít grafický editor (PhotoShop, Gimp, ...) avšak, zvětšením každého obrázku dojde k jeho rozostření.
Obrázky pře editací musíte upravit v iPAQ 31x, nejlépe do formátu *.PNG. Pro návrat obrázku do původního formátu, použijte volbu iPAQ 31x/iGO.
Speedwarn.rar
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod Bohooc v 10 dub 2014 11:44

Ahoj,
Našel jsem více branding.zipů kde jsou docela pěkné ikony, a potřeboval bych vyextrahovat jen některé,jen nevím co a jak se jmunují
Například:
Parkoviště jak kryté tak i P+R,
Doktoři
Nemocnice


Děkuju
Uživatelský avatar
Bohooc
 
Příspěvky: 130
Registrován: 06 říj 2013 19:58
Bydliště: Plzeň-Ostrava (původ.Uhl.Janovice)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod SvoDa v 10 dub 2014 12:13

tak si ty defaultní soubory ikon POI (různé soubory data.zip\ui_android\800_480\poi_mapclose_XXX.bmp) prohlídni, co která představuje a nějakou svou novou nahraď tu defaultní (měla by mít stejné rozměry a musí mít stejný název) => své .bmp vlož do data.zip na místo defaultní .bmp.

Nebo, abys nemusel zasahovat do data.zipu, své .bmp, pod stejným názvem jako ty defaultní vlož do branding.zip do adresáře se stejným názvem kde jsou defaultní .bmp v data.zip. Ty v branding.zip mají přednost před těmi v data.zip

.bmp jsou komprimované, odkomprimovat pro jejich zobrazení a zkomprimovat po editaci je lze např. prográmkem iGO8Converter.exe, popis je zde zde viewtopic.php?p=655#p655 jestli není upload aktivní, hledej iGO8Converter.exe na gůglu
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod Bohooc v 10 dub 2014 13:03

Tak v brandingu je pouze jeden takovej obrázek a jeden soubor poi_maplose.spr

V datazip je všechno jak popisuješ
Uživatelský avatar
Bohooc
 
Příspěvky: 130
Registrován: 06 říj 2013 19:58
Bydliště: Plzeň-Ostrava (původ.Uhl.Janovice)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod SvoDa v 10 dub 2014 14:12

V brandingu budeš mít asi (po vzoru starších verzí Primo a iGO8) 1 proužek s několika ikonami, kdežto v data.zip jsou ikony jednotlivě (poi_mapclose_???), takže klidně dej do stejné složky v brandingu tvé nové upravené jednotlivé.bmp o jedné ikoně po vzoru defaultní v data.zipu, které budou nahrazovat
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod Bohooc v 10 dub 2014 15:09

Jojo,je tam jeden prožek kilometrovej ;-)
Tak si ztoho proužku vyříznu jednotlivé ikony
Uživatelský avatar
Bohooc
 
Příspěvky: 130
Registrován: 06 říj 2013 19:58
Bydliště: Plzeň-Ostrava (původ.Uhl.Janovice)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod Defi v 30 čer 2014 13:56

Zdravím
Líbí se mi ikonky na "šťopce" viz obrázek ale mám jenom tyhle nevíte o dalších?? Třeba čerpačky?? (480x272) Nikde jsem nenašel

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Fast_Food_45.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 30 čer 2014 14:40, celkově upraveno 1
Důvod: Oprava BBCode
Sony NV-U73T s Igo 9.6.13. 267029
Defi
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 lis 2012 16:33

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod pria v 14 zář 2014 12:58

Ahoj!

podle návodu na:
Kód: Vybrat vše
http://www.tomasii.cdc.cz/ikonky.html
jsem si do gps dohrál ikonky pro radary i ostatní dle návodu do ui_igo9 přímo pod rootem, tedy \ResidentFlash\Primo\ui_Igo09 (mám Primo 2.4, čína 7"). radary do \800_480 + \common, ostatní do \800_480 a vložil jsem složku \icons. Ikony jsou skvělé (hlavně policajt s pruhovanou holí :), ale mám problém... když chci upravit trasu, kliknu na ikonu "Najít místo", pak "Vlastní hledání", ukáže se mi obrzovka, kde je možné vybrat místo "Okolo poslední známe polohy" nebo "Ve městě" nebo "Na trase" nebo "Okolo cíle". Pokud kliknu na jakoukoliv tuto volbu, navigace mi spadne s hláškou "Failed to open file: poi_group.spr exiting application". Nevíte, čím to je?








Edit Mio-Treo.info:

Obrázek
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod amatér v 14 zář 2014 14:48

No, pokud to máš ve složce ui_Igo09, je s podivem, že ti to vůbec něco zobrazuje. Pokud je to jen překlep, pak jsi pravděpodobně namíchal spoustu různých věcí z různých verzí iGO.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro, branding.zip ..

Příspěvekod pria v 14 zář 2014 15:11

Ano, je to překlep, samozřejmě jde o adresář \ui_igo9. Takže... Co jsem udělal špatně, když jsem postupoval přesně podle popisu na výše zmíněné adrese webu Tomáše? Odkaz je určen pro ikony radarů a poi pro Primo, nespecifikuje, zda-li 2.0 či 2.4
pria
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01 srp 2014 19:43

PředchozíDalší

Zpět na Ikonky pro PRIMO (ui_igo9, branding.gro ...)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron