Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

global_cfg pro PRIMO

Moderátoři: SvoDa, Ivo K

Re: global_cfg pro PRIMO

Příspěvekod Ivo K v 19 zář 2013 08:17

Ten palec neznamená nic zvláštního, jen že informace o ČR jsou správně (nic převratného), ale hlavně, že některé ikony jsou nové, dle mého názoru pěkněji zpracované. Jsou provedeny s větší barevnou hloubkou a mají doostřené přechody.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: global_cfg pro PRIMO

Příspěvekod amatér v 19 zář 2013 09:17

Trochu jsem se v tom prohrabal, a 2-3 global_cfg zpět obsahují např. nový zápis v country_info.ini
license_plate_country_code=, jedná se o označení MPZ (v našem případě CZ), ale nikde jsem nenašel možnost jak to dostat do přehledu v informacích. Bude to asi stejné jako u zápisu currency=, to také čte pouze modifikace Becker.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: global_cfg pro PRIMO

Příspěvekod Jasper v 19 zář 2013 09:26

Já sem global_cfg neaktualizoval již delší dobu neboť jsem měl kvůli rozlišení upravenu velikost značek. Proti tomu mému přibyla rychlost na "rychlostní komunikaci" neboli silnici pro motorová vozidla.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: global_cfg pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 03 bře 2014 19:20

Sice to souvisí s tématem jen vzdáleně, ale může se hodit. Dnes jsem dostal od svého pojišťováka přehledný výtah s informacemi o povinnostech a změnách pro cestovatele po Evropě.
Komplexní přehled změn pro řidiče v zahraničí pro rok 2014.pdf
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: global_cfg pro PRIMO

Příspěvekod PVZ v 03 bře 2014 21:11

Kód: Vybrat vše
http://www.minv.sk/swift_data/source/policia/dopravna_policia/aktualny_sadzobnik_pokut/akutalizovany%20sadzobnik%20pokut.pdf

Tu je kompletný sadzobník na rok 2014 pre SR. Ako viem tak niektoré pokuty sa znížili a nie zvýšili ako píše vovi. Nemám čas to porovnávať každý si to môže pozrieť.
Prestigio GV 5850HDDVR Android s PRIMOM 2, 9.6.29.365016; skin fmilan & amater v. 2.4,1_a a BE-ON-ROAD EUROPA; iPhone 5 s Navigonom
Usporiadateľ klubových zrazov na Slovensku
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
PVZ
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 960
Registrován: 16 čer 2008 19:50
Bydliště: Pezinok

Předchozí

Zpět na Skiny a úpravy DATA.ZIPu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron