Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Ze života hmyzu a prodejců

Tady většinou popíjíme, zapíjíme a slavíme :lol:

Moderátor: deusexx

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Ivo K v 13 črc 2009 10:13

:lol: :lol: :lol:
Představ si, že nedali! Hajdaláci! :evil:

Jednou jsem tam řešil roztrhlou šalinplacku, kterou dceři roztrhl revizor, když ji jí vytrhl z ruky. Byla to hrůza! :o :shock: Nakonec to vypadalo, že jsem tu šalinplacku roztrhl já, který v té šalině vůbec nebyl. :twisted:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod amatér v 23 črc 2009 18:53

Vzpomínáte ještě na časopis Dikobraz? Zde je jeden článek (Humor kolem nás) z 11.11.1992
skenovat0005.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Lakva v 15 zář 2009 18:16

Jedna ukázka příspěvku typického interpunkčního averzanta ze sousedního fóra:
JasonVoohrees na Mio&Treo píše:zdravim mam zas problem s activesync uz jsem ho mel pri miu a501 ale stacilo jen odfajfknout neco v nastaveni pripojedni s pc a..td a litaloto jenze tady v mem novem asus p565 nic takovyho neni snazim se to spojit prez usb kabel co jsem dostal k tel a prez novy activesync 4.5 co jsem dostal k tel a mam win xp a proste to nechodi nevite nekdo co s tim?pak tu mam jeste problem s fotakem zpustim rezim fotaku a nabehne mi to hrozne rozmazane obraz tak zmacknu prvni polohu spouste fotaku kdy by se teda mel zaostrit obraz ale to se nestane a kdyz spoust na boku tel jeste vic zmacknu tak to vyfoti ale teda rozmazane.a jeste jeden kdyz si spustim cokoliv v tel treba win media player nebo i prohlizec obrazku proste cokoliv a zavru to normalne krizkem v pravo nahore tak stejne to mam porad spusteny i kdyz ne na obrazovce vzdy tyto aplikace musim vypinat ve spravci uloh.

Pochopili byste po letmém přečtení, wo co mu go?

No a protože tímto způsobem píše pokaždý, tak už mě vyprovokoval... Já prostě nejsem svatej - Kdo do mě dlouho kamenem, já do něj šutrem... Ať si taky počte.
Lakva taktéž na Mio&Treo píše:jasoni vzpomeneš si ještě kde se to nastavovalo v tom miu co to presne bylo za nastaveni?kde jsi zjistil co nastavit bylo to tady na foru nebo nekde jinde?fotaky tohle delaji pokud se foti ve tme pouzije se vetsi citlivost ale protoze jsou cipy male tak moc velka nejde a musi se prodluzovat cas ve vysledku pak je nahledna displeji rozmazany vysledna fotka bude rozmazana taky protoze jak stisknes spoust taktelefonem pohnes proto taky tvrdim ze to co je v telefonech nejsou fotaky ale primitivni obrazove zaznamnicky s omezenym pouzitim mezi omezeni patri prave nutnost dosttecneho svetla.a pokud jde o neukoncovaní programu tak to je uplne normalni ve wm nekteri vyrobci nebo programy to resi tim ze do systemu doplni tu funcki ze kdyz podrzis ten zaviraci krizek delsi dobu asitak pul vteriny tak se ten program zavre uplne v nektery programech se zase da nastavit co se ma dit pri prostem stisknuti a co pri podrzeni toho krizku funguje takhle treba spb pocket plus a myslim taky qmenu tak to zkus.
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Lakva v 15 zář 2009 22:05

Jinak, Mirku, k tomu Tvému článku z Dikobrazu... V americe (našem velkém vzoru svobody a demokracie) to funguje tak, že Tě soused může hnát před soud, pokud se ukáže, že Tvůj trávník má výšku větší než půldruhého palce.
Důvod obvinění: "Neposečený trávník mi narušuje výhled!"
Uživatelský avatar
Lakva
 
Příspěvky: 867
Registrován: 19 srp 2008 22:38
Bydliště: zemřel v únoru 2013

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod amatér v 24 lis 2009 14:50

Jistě jste zaregistrovali, v současné době se pojišťovny opět předhánějí v tom, jak reklamou nachytat co nejvíce nových klientů, na povinné ručení. Jak také může dopadnout natáčení jednoho takového spotu, ukazuje spot pojišťovny Generali. :roll:
Kód: Vybrat vše
http://www.youtube.com/watch?v=QOq9uRQkcG8
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod amatér v 19 led 2013 00:21

Zajímavý dotaz a fundovaná odpověď z jednoho českého fóra. :D

Dotaz:
"Vie niekto poradit ako sa zbavit rustiny pri prekroceni rychlosti mi zobrazi rusky napis a ked hovori zvolte nasledujuca pocut nejaku rustinu"

Odpověď:
"Smaž z adresářů "Lang" a "Voice" ruský jazyk."
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod fmilan v 19 led 2013 06:35

Ani se nedivím, že chce zrušit ruštinu, když má problém i s rodnou :?: slovenčinou :lol:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod amatér v 07 dub 2013 19:43

A zas něco pro pobavení z jednoho zahraničního fóra.

To, že mi tu máme srdnatého zastánce Mílu, který nedá dopustit na mapy CEDA, je proti zastánci map TeleAtlas úplný břídil.
Kód: Vybrat vše
tazatel: "přátelé, mám mapu RussiaTA_2010.12_110210, ale teď vidím jen mapy od společnosti NAVTEQ, jsou nějaké novější mapy TeleAtlas?"

odpověď: "Novější než rok vydání 2010?"

tazatel: "Ano, ale jen TeleAtlas. Ne Navteq nebo TomTom"

odpověď: "Ale TeleAtlas již patří pod TomTom, je to jedno a to samé. Nové mapy najdeš zde: (odkaz ke stažení) jde o druhý kvartál roku 2012."

tazatel: "Děkuji, už jsem stáhl."

Jak málo stačí .... :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod mkb v 08 dub 2013 11:34

Možná kdyby věděl, že existují mapy regionálních vydavatelů, mohl ten dialog být ještě zajímavější. :lol:
Mio C720
mkb
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1228
Registrován: 14 srp 2008 19:20
Bydliště: Benešov

Re: Ze života hmyzu a prodejců

Příspěvekod Tomáš Kubec v 10 úno 2014 19:27

Tak toto mne dnes dostalo. Někteří zákazníci si myslí, že jsme snad naprostí blázni. Tohle nám dnes přišlo k reklamaci s tím, že telefon nejde zapnout.

[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

Obrázek
Ospen » Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o. MNShop.cz - Čínské telefony s dvouletou zárukou - podpořte MNShop na Facebooku https://www.facebook.com/Mobilnaut, Zařízení: THL W8 - Quad Core, 1GB RAM, 8 GB ROM, 5 palců IPS LCD, GPS
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Tomáš Kubec
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 723
Registrován: 07 črc 2008 17:35
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Vítejte přátelé ;-)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron