Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

LANG pro PRIMO

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 26 črc 2011 17:27

Rád bych se zeptal,
1. jestli jsi duplicitní překlady odmazal před přidáním výrazů z jiných langů a
2. jak jsi ty duplicity hledal ?

Když jsem se v minulosti kombinováním langů pro různé skiny (dělal jsem to takto viewtopic.php?p=32802#p32802) narazil jsem na problém, že pro různé skiny jsou jejich překladateli (uživateli) preferovány pro jeden ENG výraz různé CZ překlady a pak zůstává otázkou, který překlad vybrat ke spokojenosti uživatelů všech.

Jestli se ti podařilo zkombinovat to, co popisuješ opravdu bez duplicit, tak velké díky a všechna čest ;) .
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod mvalec v 26 črc 2011 17:44

Duplicity som väčšinou riešil tak, že som ponechal ten prvý výraz, pretože ten ďalší už nebol braný do úvahy, prihliadal som však na preklad. Pri kombinácii s inými zdrojmi som väčšinou ponechal ten od Dimka-Tomsoft. V českom to nebolo také strašné ako v slovenských langoch, kde sa nejeden atribút nachádzal aj 4x.
Použil som na to svoj SW, ktorý vie porovnať dva INI súbory, nie len text po riadkoch, a taktiež ukáže aj duplicity a umožní ich opraviť.
Kto má záujem, pošlem ho do SZ resp. email. Nie je ešte komplet hotový, no základné funkcie fungujú. Môžeš si tak texty porovnať so svojím langom, prípadne to upraviť.
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod SvoDa v 26 črc 2011 17:54

díky, za vysvětlení.
Jasně, nedělá problém porovnat dva txt soubory, když výrazy seřadíš dle abecedy, ale ty duplicity jsem musel kontrolovat očima.

Budu rád, když ten tvůj softík pošleš ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod mvalec v 12 pro 2011 15:06

Aktualizovaný lang CZ + SK
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod mvalec v 25 bře 2013 16:06

Aktualizovaný lang pre Primo 2.4. Možno sa niekomu hodí.
lang CZ + SK
mvalec
 
Příspěvky: 51
Registrován: 10 čer 2011 19:47

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod startman v 27 dub 2014 22:22

Exist albanian lang for iGo? if yes, anyone have a link?thanks in advance.
amatér píše:Dodržuj pravidla fóra ! Zde jsou úředním jazykem Čeština a Slovenština. Gjuha Shqipe jsem nikdy pro iGO neviděl.
startman
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 dub 2014 21:52

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod startman v 28 dub 2014 12:14

sorry i am albanian and i don't know czech and slovak language in other forums i write in english. my answer was ,Exist albanian lang for iGo .this one.thanks .Existujú albánčina lang pre IGO. To one.thanks.i used google translator for this
startman
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 dub 2014 21:52

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod vovi v 28 dub 2014 13:19

We haven't ever seen any albanian lang file. Amater wrote it in his "red" reply in your post.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod startman v 04 srp 2014 19:15

Lang Albanian for iGO Android and Wince

Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
startman
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 dub 2014 21:52

Re: LANG pro PRIMO

Příspěvekod dusickar v 21 srp 2015 02:19

Zdravím, som tu nový. S Primom sa hrám už nejakú tú dobu a teraz mám problém s ktorým si neviem dať rady, týka sa to dictionary.lang. Keď do tohto súboru čokoľvek dopíšem a uložím to, tak po štarte navigácie mi zmizne z ponuky slovenčina a všetko písané v navigácií mám písané v angličtine.

Skúšal som už viacero kombinácií ukladania :
1.) Editoval som ten súbor priamo vo WinRare, po uložení sa ma opýtalo či chcem aktualizovať danú knižnicu.
2.) Vytiahol som z danej knižnice dictionary.lang, upravil som ho v PC a potom som ho naspäť vložil do Raru.
3.) Rozbalil som celú zložku s langom do PC, upravil som dictionary.lang, po úprave som celú zložku naspäť zabalil cez 7zip.

Každá z týchto možností skončila rovnako, všetko v angličtine a nakopírovanie pôvodného langu zo zálohy. :sad: Dosť ma to vytáča, pretože mám v navi ux utilitky ktoré sú v angličtine a nemôžem si ich preložiť.

Inak toto fórum je skvelé. :) Už pár dni tu len tak šmátram, preklikávam, čítam. Našiel som tu toľko vecí o ktorých som predtým nemal ani šajn a naučil som sa veľa nového ohľadom Igo, hlavne ďakujem za Lauru, klobúk dole páni :bravo: ;-)

Ďakujem za prípadné postrehy a odpovede. :)
dusickar
 
Příspěvky: 6
Registrován: 15 srp 2015 23:08

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků