Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Primo Rastrove mapy Google

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod klimob v 29 kvě 2012 19:05

na xdisk su aj slovenske rastrove mapy? nejak sa mi ich nedari najst...
klimob
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 srp 2008 16:55

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod Jasper v 30 kvě 2012 04:49

:roll: Vždyť je to tam psáno že je to ČR + SK. Akorát na xdisku nejsou jednotlivé mapy ale celé bloky. Stáhni si soubor Rastry_2011-10-02.rar podívej se o jaké mapy ti jde a pak si stáhni příslušný blok z příspěvku na který jsem tě odkázal.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod petrh v 20 srp 2012 19:17

Mirus píše:Pro případné zájemce můžu POSTUPNĚ upnout na Uloz.to mapy , které tam zatím nejsou


To by bylo záslužné. Xdisk je něco šíleného. Odkazy sice fungují, ale běží to děsně pomalu. Po stažení bloku D jsem zjistil, že je archiv poškozený a dají se rozbalit jen mapy do D16. Bohužel ty chybějící nejsou ani na jiných serverech. Takže to stahuju znova a po dalších 1-2 hodinách uvidím, jestli se to stáhlo líp. O nějakém download manageru si u nich může člověk nechat zdát. Sice tam doporučují Getrighr, ale ten můj to nebere. Uloz.to je zdaleka nejlepší český server, to prohlašuji zcela kvalifikovaně, mám tam možná pár TB :) .
//Edit: Tak blok C dopadl stejně. Z 1.1GB staženo 1.0 s tím, že mi to musí stačit. WinRAR neočekávaný konec archivu, mapy C03-C20, ale C06 chybí a šlus. Blok D se bude stahovat ještě dlouho. Jdu od toho, mám spoustu jiných hraček. :x
petrh
 
Příspěvky: 2
Registrován: 09 srp 2012 10:45

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod kubrticek1 v 19 zář 2012 11:28

Při používání rastrových 3d map musím mít zápis v sys
[map]
3d_max_tiltlevel=6400

při tomto nastavení štochle stíhá vykreslovat bez zahlcení paměti. (ale bez oblohy a na menším prostoru)
Nevíte někdo, kam přesunout, nebo někde upravit zápis, aby se při spuštěném primu a vypnutím 3d rastrů současně zrušilo toto omezení. Zkrátka, aby se dalo přepínat za provozu. Skin dimka 1.5.3.
(při 3d rastrech se ještě musí vypnout automatický přehled, ale to není problém)
kubrticek1
 
Příspěvky: 109
Registrován: 07 dub 2012 21:50

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod kubrticek1 v 18 říj 2012 23:25

Nikdo mi neporadil. Takže, zatim jsem si vytvořil společný content, a dvě prima. Jedno normál a jedno na rastry s výše uvedeným zápisem s odzkoušenou hodnotou 5950.
kubrticek1
 
Příspěvky: 109
Registrován: 07 dub 2012 21:50

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod skipi1 v 24 led 2013 12:02

Islo by to aj na androide 4.0.3 , skusil to niekto?
skipi1
 
Příspěvky: 14
Registrován: 22 zář 2011 10:12

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod hladik2 v 24 led 2013 12:13

Na android funguje zrovna jak ve WM
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod kubrticek1 v 24 led 2013 23:08

Mě to na androidu nejede. Rastry jo, ale chybí poi, budovy ... (o programu, červeně v obsahu)
amatér píše:Zde je vlákno o rastrových mapách. Co s tím mají společného POI a budovy? To co máš v obsahu červeně, znamená, že na to nemáš licence!
kubrticek1
 
Příspěvky: 109
Registrován: 07 dub 2012 21:50

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod oltcit v 13 bře 2013 23:46

Trosku stare,ale za to velmi zasluzne,otazka na uploaderov,ako sa prosim vas stahuje z napr.
Kód: Vybrat vše
http://www.multiupload.com/2UMAXVHHNN
ved to chce nainstalovat nejaky download manazer :(
Konecne som rozbehal rastrove mapy aj na tej mojej vykopave a nemozem stahovat z tej stranky :oops:
PS Neviete,kto robil,alebo nechce sa niekomu urobit rastry z ostrova Thassos(Greece) ideme sa tam znovu pozriet a rastry by bodli,napriek tomu,ze mapy to pokryvaju celkom slusne(jazdime po nezpevnenych cestach(tych je tam prevaha) :lol: Este raz velke Dik za vsetku tuto pracu ;) :)
edit: uz mam postahoavene cele Slovensko a ako report uvadzam,ze snimky su dost stare,odhadujem minimalne 3-5 rokov,neplanuje niekto spravit obnovu?? Zial ja sa na to necitim. :oops:
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Primo Rastrove mapy Google

Příspěvekod oltcit v 06 kvě 2013 16:07

Drahi priatelia,po marnych pokusoch snazenia sa vytvorit vlastne rastre z oblasti Grecko,ostrov Thasos sa pokorne pytam,ci by nebol niekto taky laskyplny a nevytvoril googlacke satelitne rastre z tejto destinacie,najlepsie v rozliseni 17(ale aj 16 budu velmi vhodne) Zopar offroadovych cestovatelov by bolo velmi stastnych.... ;-) Poskytnutiu malej odmeny za vytvorenie sa nebranim :) :ano:
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků