Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Update SW - zamrza na velikost místa na disku

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

Update SW - zamrza na velikost místa na disku

Příspěvekod Bodlik v 02 pro 2012 13:41

AHoj, vcera mi zamzrzla navigace a pak po restartu se vratila do tovarního nastavení. Pote uz neslo ulozit jine. Po nejake dobe laborovani mi navigace vubec nechtela nastartovat do Windows CE6. Provedle jsem upgrade SW dle prodejce a vzdy se mi to zastavi, ze jeden soubour nema dostatek mista, pritom tam jsou 3.5gb volneho. Nevite, co by to mohlo byt ci jak to mohu vyresit.
Mam tento typ navigace 5 inch Gps navigation Bluetooth&AV-IN DDR 128 MB 4GB CR6.0 533Mhz 800*480 GPS500202
Kód: Vybrat vše
http://www.aliexpress.com/snapshot/205689835.html
Bodlik
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2012 13:22

Re: Update SW - zamrza na velikost místa na disku

Příspěvekod tomasii v 03 pro 2012 17:35

- Nedostatek místa hlásí upgrade fw?
- nebo se upgrade povedl a hláška je od navigačního programu?
Hláška o nedostatku paměti určitě neznamená, že není místo v úložné paměti, ale že není dost místa v paměti RAM 128MB.
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: Update SW - zamrza na velikost místa na disku

Příspěvekod Bodlik v 03 pro 2012 22:59

Stane se to během upgradu. Co s tím mohu dělat, jestliže se jedná o RAM 128MB. Můžeš mi s tím poradit?
Bodlik
 
Příspěvky: 2
Registrován: 02 pro 2012 13:22

Re: Update SW - zamrza na velikost místa na disku

Příspěvekod tomasii v 04 pro 2012 10:20

Pokud je to originální upgrade pro tvůj model, tak by to neměl dělat, výrobce si to odladí. Může to být ale upgrade pro jiný model, nebo upravovaný, u čím jsem se s tím už setkal a proto jsem moc opatrný použít firmware, u kterého si nejsem 100% jistý, že je pro daný model. Může jít i o "národní" mutaci - něco obdobného, jako updaty pro mobilní telefony. Kontaktuj se znovu s prodejcem, co radí v této situaci dělat. :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4


Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron