Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod vovi v 26 lis 2008 11:32

Túdle - my ti ho dáme, abys ho moh' taky ničit! ;)
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod amatér v 26 lis 2008 13:07

@sstopar
vyprdi se na něj, stejně je k ničemu. :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod Jasper v 26 lis 2008 14:36

V případě spud je ten soubor opravdu k ničemu ale opravdu nechápu proč vám to ten soubor vytvoří. Ten by se měl opravdu objevit pouze v případě použití txt.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod Jarouš v 26 lis 2008 18:47

Vtip,který sem nepatřil jsem smazal a dva související příspěvky od Dana a Iva taky :!: Kolega PLUS1 by si měl dávat pozor, kam co píše :!: :!:
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod amatér v 26 lis 2008 19:13

Jasper píše:V případě spud je ten soubor opravdu k ničemu ale opravdu nechápu proč vám to ten soubor vytvoří. Ten by se měl opravdu objevit pouze v případě použití txt.

Jaspere,
já se omlouvám za dezinformace. Soubor .spdb se opravdu vytváří jen při použití .txt. U mne to vzniklo tak, že jsem vždy stáhl novou verzi radarů, a ty do toho .rar dáváš ještě návod v .txt. Po stažení rar souboru jsem dal extrahovat rovnou do složky iGO/content/speedcam, a teprve potom ze složky speedcam vyhodil návod.txt, no a igo si už ten návod.txt zapamatovalo a vytvořilo .spdb. Teď jsem dal extrahovat na plochu, a soubor .spud vložil do čisté složky speedcam, a už se jiný soubor neytvořil :oops: (Prostě jem nepředpokládal, že je to pouze v tom .txt bez ohledu na jeho pojmenování.)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod Jasper v 26 lis 2008 19:15

Ty jsi mi dal. Já celé odpoledne zkoušel všechno možné a furt nic. :lol: :shock: Tak teď už je mi to jasné- :o :lol:

EDIT Jardo o co jsem přišel :?: :?:
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod Jarouš v 26 lis 2008 22:20

Tome nepřišel jsi o nic,akorát kolega si spletl vlákna a dal vtip sem.Abych se přiznal,ani jsem ho nečetl.
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod hladik2 v 06 pro 2008 18:45

Vyřešeno!!!Jiná verze igo8 a je po problému :lol:
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod guffy v 29 lis 2010 13:05

Chlapi,

mám dotaz. Je v pořádku to, že do složky speedcam dám txt s radary, Primo si vytvoří .spdb a .spud, který má 0 velikost. Když pak txt odstraním, tak po spuštění Prima .spdb zmizí a zůstane jen 0 .spud a radary jsou fuč.
S pozdravem Guffy
guffy
 
Příspěvky: 33
Registrován: 02 bře 2009 13:05

Re: Kdo ničí soubor speedcam.spdb???

Příspěvekod agent007 v 29 lis 2010 17:15

.spud je jiný typ souboru radarů,ten neobsahuje nic,pokud tam nějaký nevložíš.např. ty nízké podjezdy . .spdb si vytváří iGO na základě souboru radarů .txt a podle toho co jsem někde něco četl,tak je to nějaký převod z txt na soubor,který iGO umí číst.Pokud se tedy txt odstraní zmizí i tento. Pokud by byl ten spud naplněn radary tak by tam byly,pokud v něm nic není tak samozřejmě nemůže být nic vidět. Proto před instalací radarů je všade napsáno soubory ve složce smažte. Určitě ti tady odpoví lépe odborníci na radary. Jinak radary tady s tohoto fóra jsou pro iGO i Primo ke stažení v obou formátech.Radary pro celou EU jsou na maďarském fóru,něco kolem 50 000 radarů. Nekontroloval jsem jak je to s ČR a SK,zda jsou duplicitní ?? ale dohrál jsem do EU ty české a slovenské.txt + doplněk.spud a vše funguje na 100% . Nevím jak Primo,ale iGO vidí jen radary speedcam.txt /spdb/ popř. ten spud , nelze tedy dát více txt souborů,poněvadž by se musely jmenovat stejně a nejde to nahrát a dát tomu nějaký jiný název a nebo třeba speedcam_1 nelze,poněvadž pro iGO je takový to formát asi nečitelný??? Mám to odzkoušeno,že to tak nefunguje.
agent007
 
Příspěvky: 232
Registrován: 25 úno 2010 10:16

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník