Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

gj6.18.5_da chybová hláška

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO8 - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

gj6.18.5_da chybová hláška

Příspěvekod benben v 31 srp 2012 08:35

ahoj v igo8.3.5 ve skinu gurjon 18.5_da . když kliknu na políčko v pravém dolním rohu což je stav baterie a signálu tak mi vyskočí hláška :
Failed to open file:
$vhcl_truck_big_time.bmp
exting application
dá se to nějak opravit ,děkuji
Naposledy upravil benben dne 01 zář 2012 11:31, celkově upraveno 1
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: gj6.18.5_da chybová hláška

Příspěvekod SvoDa v 31 srp 2012 10:02

Na téma Failed to open file ... exting application už tu toho bylo napsáno dost čti zde

Opravit se to dá, pročti si ty odkazy.
Program potřebuje ikonu svhcl_truck_big_time.bmp, která ovšem pravděpodobně nemáš ani v data.zip ani ve skin.zip ani v branding.zip. Zkontroluj,jestli ji tyto .zipy obsahují nebo ne.

Jestli ano, možná jsi používal předtím jiný skin, zkus promazat (po záloze) soubor SAVE a po znovuspuštění iGO8 a znovunastavení jazyka, ... na to klikni znova.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: gj6.18.5_da chybová hláška

Příspěvekod benben v 01 zář 2012 11:34

tu hlášku jsem nenašel .je tam pouze podobná vhcl_truck_big.bmp
hledal jsem to i ve starší verzi 8.3.4 kde to bylo funkční a taky jsem to nenašel
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: gj6.18.5_da chybová hláška

Příspěvekod SvoDa v 01 zář 2012 11:45

promazal jsi ten SAVE :?:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: gj6.18.5_da chybová hláška

Příspěvekod benben v 01 zář 2012 12:49

vymazal jsem save a furt to vyhazuje tu chybu
benben
 
Příspěvky: 185
Registrován: 12 bře 2009 15:31

Re: gj6.18.5_da chybová hláška

Příspěvekod amatér v 01 zář 2012 13:17

Vypadá to, že jsi do navigace naplácal vše, co jsi kde našel. Vymaž skožku ui_igo9, branding.zip, složku save. Potom spusť PRIMO jen s data.zip. Potom postupně, ne naráz!, vracej co potřebuješ, jen tak zjistíš, kde je chyba.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: gj6.18.5_da chybová hláška

Příspěvekod SvoDa v 01 zář 2012 13:46

někdy stačí použít google a najdeš link na fórum, kde se řešil stejný problém, tak si to tam pročti. Vypadá to na chybu ve skinu, a o kus dál tam asi bude ke stažení oprava
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na iGO8 - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků