Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Viditelnost poi v Primo 2

Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 18 srp 2012 11:07

U iGO8 jsem problém neměl.Blízká,střední satelit atd.přímo ve správě POI. V Primu 2, však toto nastanení postrádám.Je tedy nějaká možnost úpravy nastavení a změny?
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod SvoDa v 18 srp 2012 11:23

Tuto "nadstavbu" default data.zip v Primo neumí, ale umí jej zase jen ty dodatečné úpravy ve formě skinů. viewtopic.php?p=83698#p83698
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 18 srp 2012 11:41

Cituji z odkazu:"Default nastavení prohledávání pro poi je v poi_searches.lua." Mám to chápat tak, že pokud nepoužiji nějaký další skin, tento soubor "poi_searches.lua" u sebe nenajdu?
A pokud ANO,tak kde (ve které složce) ?
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod SvoDa v 18 srp 2012 11:46

najdeš ho tam, jak navigatemap.ui, na který jsi se ptal v sousedním vlákně, čili v data.zip\ui_igo9\common\ui\

.lua soubor je ovšem oproti .ui souborům kódovaný, nejde otevřít běžným textovým editorem bez předchozího dekódování.
Ten dekompilátor tu někde ke stažení je, např. zde viewtopic.php?p=49929#p49929
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod amatér v 18 srp 2012 12:05

Já bych to nekomplikoval, pro běžné použití by měl stačit zápis do sys.txt
Kód: Vybrat vše
[interface]
max_distance_for_route_to_poi=2000
(číslo udává okruh hledání v metrech)

Tedy při naplánované trase v tomto případě 2km od aktuální pozice.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 18 srp 2012 13:43

Všem moc děkuji ale abych byl přesnější.
Jde mi o to, proč, když dám vyhledat vlastní POI (např.Kempy) mi naběhne seznam kempů v okolí zhruba do 80 Km.Zatím co v iGO8 naběhly VŠECHNY ?!? I ty NEJVZDÁLENĚJŠÍ. A o tady tu úpravu mi jde především. Jak toho docílit?
Totiž takto. Zvládnul jsem vytvoření vlastních POI (ksichtů kámošů) ale někteří bydlí na opačném konci republiky a já, když je dám hledat ve svém okolí,tak je v tom seznamu nemám.

PS. ten zápis v SYS. nepomohl a Ten dekompilátor na swebu.cz, stránka není k nalezení!
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod amatér v 18 srp 2012 14:24

Krom nabídky hledat "V okolí", existuje ještě nabídka hledat "Ve městě", a při naplánované tase ještě "Na trase" a v "Okolí cíle".
Tak zvol volbu Hledat ve městě, vyber třeba H. Králové a budeš tam mít ksichty od Aše až po Lanžhot.
Nebo si udělej foto galerii těch svých přátel, a pokud jsou to přátelé, tak z portrétů obličejů, do EXIF každé fotky si přidej patřičné souřadnice a můžeš je vyhledávat podle fotografie.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 18 srp 2012 15:08

Jak myslíš ten poslední řádek.Kde bych měl foto umístit aby je navigace vzala? A jak k nim (do nich) zapsat ty souřadnice?

Budiž, i když je v AJ, tak ten manuál najdu KDE ??????? Nebo co mám zadat do vyhledávače? EXIF souřednice = nenalezeno!!!
Tvá rada je opravdu nad zlato!
Naposledy upravil EaU dne 18 srp 2012 15:32, celkově upraveno 2
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod amatér v 18 srp 2012 15:19

Zde je manuál v angličtině k PRIMO.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Viditelnost poi v Primo 2

Příspěvekod EaU v 19 srp 2012 07:54

Ty fotky už jsem rozchodil. Jen se musím dopátrat toho, jak přinutit navigaci k sosání těchto fotek z konkrétní složky.A ne z celého mobilu!
EaU
 
Příspěvky: 78
Registrován: 08 srp 2012 10:02

Další

Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron