Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Aktualizace NAVON - Amigo

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO AMIGO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Aktualizace NAVON - Amigo

Příspěvekod Tomas_2002 v 11 dub 2012 12:34

Ahoj, mohl bych vás poprosit o radu ?

snažím se aktualizovat mapy ve velmi starém PNA přístroji NAVON. Z výroby tam běčí Amigo (8.4.2.85182), takže jsem předpokládal, že jen stáhnu nové mapy (mám Navteq 2011 Q4), ale také budu potřebovat obsah adresáře "license" z nějakého poléčeného Amiga.

Nahrané nové mapy mi navigace nechce spustit kvůli licenci. Když ale vezmu licenci z jiného Amiga, tak se mi nechce pustit navigace vůbec s hláškou "program application database cannot be found"

Nevíte někdo co s tím ?

Budu vděčný za každou radu.
Uživatelský avatar
Tomas_2002
 
Příspěvky: 34
Registrován: 24 zář 2009 16:37
Bydliště: Litomyšl

Re: Aktualizace NAVON - Amigo

Příspěvekod SvoDa v 11 dub 2012 12:54

Naviextras pochopitelně detekuje příslušnou oprávněnou licenci té či oné originální karty či přístroje, dle toho, jeli SW (mapy) na kartě nebo v přístroji. Každá licence SW na kartě (přístroji) je taktéž vázána i na příslušné ID karty (přístroje), takže ani kopie originálu na jiné kartě nebude fungovat. To by si pak ty kopie pro různé účely asi dělal kde kdo.

S jinou než originální kartou s originální licencí si nejenže nic nestáhneš, ale ani tě to nepřipojí ("program application database cannot be found").

Originální licence na originální kartě ti nabídne vše, co tvá licence umožňuje, a co bylo uvedeno v prodejních podmínkách, např. 1x aktualizace zdarma do 12 měsíců po registraci, 1x aktualizace do 30-dnů po zakoupení, atp. a potom vše, co je ke tvému SW k mání, ale jen velmi málo je toho FREE, natožpak mapy.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Aktualizace NAVON - Amigo

Příspěvekod Tomas_2002 v 11 dub 2012 13:06

Takže to mám chápat tak, že naviextras je uvnitř přístroje ( u mě jediný adresář na disku "D" "__TFAT_HIDDEN_ROOT_DIR__" ) a tento software porovnává, zda je software na kartě určen pro software v přístroji ?

Nebo k čemu vlastně ta paměť v přístroji je, když samotné Amigo i mapy atd. je na kartě ?
Uživatelský avatar
Tomas_2002
 
Příspěvky: 34
Registrován: 24 zář 2009 16:37
Bydliště: Litomyšl

Re: Aktualizace NAVON - Amigo

Příspěvekod SvoDa v 11 dub 2012 13:33

jsouli mapy na originální kartě, pak stačí vložit kartu do čtečky karet a připojit k PC jen ji, není potřeba připojovat s vloženou kartou celý přístroj.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na iGO AMIGO - navigační software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron