Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Igo Primo 2 Navon N670

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 01 dub 2012 20:18

Jaký máš přístroj?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod Bruca66 v 01 dub 2012 20:35

China 6" CE6
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 01 dub 2012 22:20

Bruca66 píše:tohle zastrednikuj
has_secondary_root=1

mam v internalstorage - Primo\content\map\..

To same vytvor na SDMMC - Primo\content\map\..

Karta je proste brana jako takova kopie interni pameti. Tak jak to bylo v IGO8, ale musi byt totozne adresare.
Zapisem "has_secondary_root" se to nejak hati i kdyz ho povolis.

Vyzkouseno CE6

Dále: Vyzkouseno z Primo adresare, ktere nema nikam jinam smerovane Content. Mam tam jenom (app=)
Tim by to take mohlo byt.

Na C520 tento postup funguje. V přístroji i na kartě musí být shodné adresáře pro cestu ke content, v sysu nemusí být žádný zápis ohledně Folders.
Ovšem pro ty, co používají Mapchanger - v contentu přístroje nesmí být žádný "přepínaný" adresář (mapy, poi ap.). Všechny musí být v contentu na kartě.

@ bruca: zasmál jsem se především proto, že ta tvá rada pro člověka, který není tak inteligentní přes HDD byla opravdu velmi užitečná ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod Bruca66 v 01 dub 2012 23:14

Neboj on to same urcite napsal na nekolik For. Takze se vzdy najde nekdo, kdo mu cely postup znova zopakuje, i kdyz by stacilo lepe hledat. Takhle se nauci kulovy a mas ho tu za rok znovu pro dalsi aktualizaci. Nebo s dalsi verzi i kdyz bude totozna s tou predchozi.
Bruca66
 
Příspěvky: 339
Registrován: 16 říj 2009 18:27

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 01 dub 2012 23:21

bruca66 píše:ktere nema nikam jinam smerovane Content. Mam tam jenom (app=)

fmilan píše:Na C520 tento postup funguje. V přístroji i na kartě musí být shodné adresáře pro cestu ke content, v sysu nemusí být žádný zápis ohledně Folders.

???
Fajn, a pro blbé jako jsem já, nedalo by se to shrnout?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 02 dub 2012 11:23

Tak jo, přečetl jsem si to všechno ještě párkrát, a potvrzuji funguje to, jen mi původně nedošlo, že oba adresáře, jak na MFD, tak na SD musí být nejen stejně pojmenovány, ale musí se jmenovat Primo. V sys.txt, opravdu žádný zápis v sekci [folders]

Snap_2012.04.02_12h13m59s_001_.png
obr_01.jpg


EDIT: Jak se ukazuje, není ani tak důležité, jak je pojmenovaný adresář na MFD ale na SD platí pojmenování Primo.

Snap_2012.04.02_13h06m25s_004_.png


Opět bez zápisu v sekci [folders]
obr_01.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod SvoDa v 02 dub 2012 13:56

To, že už lze mít dělený content (část map na MFD/Primo/content a zbytek na na Storage Card/Primo/content), o čemž jsou první screeny už nepochybuji, ale ve tvém "EDIT" => ve druhé sadě screenů však oproti první sadě nemáš v MFD/mobilenavigator/content adresář map a POI (ty máš jen na kartě).
Takhle to ale fungovalo vždycky. Část contentu (celý adresář, nikoliv dělený) mohl být kdekoliv jinde (pouze s přísl. cestami v sys.txt). Vypadá to tedy, že jmenuje-li se ten na kartě "Primo", obejde se to bez zápisů v folder.

Lze tedy (bez zápisů ve folder) i s těmito jinak jmenujícími se adresáři:
- pouze content roztrhnout a celý adresář např. map (nikoliv dělený) mít na kartě ?
- nebo mít dělený content (jako na prvních screenech) => část map na MFD/mobilenavigator/content a zbytek map na Storage Card/Primo/content nebo se pro dělený content opravdu oba musí jmenovat stejně, a to "Primo" ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 02 dub 2012 15:04

Pokud se složka na kartě bude jmenovat Primo, jediné co musí být na MFD v content je global_cfg (nejsem si jistý, zda tam nemusí být ještě složka lang)

Potom to funguje tak, jak je na obou scr. dělené/nedělené, bez zápisů v sekci [folders]
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod fmilan v 02 dub 2012 15:06

Shrnutí:
1. Primo se může jmenovat i jinak než Primo, já to zkusil s iGO
2. V přístroji i na kartě musí být naprosto shodné přístupové cesty
3. Adresář map (ale třeba i poi) může být dělený
4. V ppath samozřejmě příslušný zápis pro volání "MFD/iGO/iGO.exe"
5. V sys.txt žádný zápis pro Folders

Snad to z přiložených screenů bude jasné, jak to mám. Zkoušeno na Mio C520, na Navonu jsem to ještě nezkoušel. Vzhledem k přednastavenému volání u Navonu to bude možná složitější, ale za určitých podmínek to půjde jistě taky.

Schránka01.jpg


Schránka02.jpg


Schránka03.jpg


Schránka04.jpg



EDIT: ovšem jak jsem již psal

Ovšem pro ty, co používají Mapchanger - v contentu přístroje nesmí být žádný "přepínaný" adresář (mapy, poi ap.). Všechny musí být v contentu na kartě.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Igo Primo 2 Navon N670

Příspěvekod amatér v 02 dub 2012 15:16

No vida, co bylo dosud neřešitelné, má najednou spoustu variant. :D
Tak je mi nějak líto, že Ameriku již objevil Kolumbus. :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 38 návštevníků