Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

problem s poi

problem s poi

Příspěvekod jakhu v 30 zář 2011 07:35

Ydravím všechny borce přes navigace mám takový problém mam navigavi igo primo 8.5.11.161797 v tel. htc hd2 problém je ten že když jsi chci zaskrtnout značky míst treba v nabidce aby se mi zobrazovali nemocnice tak mi to nejde a mam tam pořád letiště a pumpy a nejde to ani zrušit zkoušel jsem vše smazat save a nevím co s tím poradte prosím diky.
jakhu
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2011 10:40

Re: problem s poi

Příspěvekod amatér v 30 zář 2011 08:41

Jde o defaultní data.zip, nebo o nějaký skin?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: problem s poi

Příspěvekod jakhu v 30 zář 2011 15:34

to jsem taky zkousel ty data.zip kdyz jsem pridal reky tak se mi zobrazily ale ani nevim jak jsem to udelal a hlavne jsem nikde nenasel letiste abych to mohl smazat .Nehlede na to musim dat poi i do userdata-poi a taky nejaky soubor s priponou icon a tu nevim kde najit a kdyz si tam dam ikonu tak ma priponu bmp a to uz mi neveme navigace proste jsem mimo .
jakhu
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 čer 2011 10:40

Re: problem s poi

Příspěvekod amatér v 30 zář 2011 17:24

jakhu píše:... proste jsem mimo .

Pak se mi nemůžeš divit, ale já také.
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)


Zpět na Body zájmu POI pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník