Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Naviextras Toolbox

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Giorgio90 v 21 črc 2011 20:56

Ahojte, dnes skusam aktualizovat mapy na Navon n 660 a naviextras mi hlasi presne to iste: You need to connect your device in order to log in. V pocitaci vidim obe pamate navigacie. Vyriesili ste tento problem nejako? V manuali od navigacie sa pise: "Spusti SW Naviextrax ToolBox a zadajte Vase prihlasovacie udaje."
Kde ich mam zadat, ked PC mi s navigacnym nekomunikuje? Ucet na
Kód: Vybrat vše
http://www.naviextrax.com
som si zriadil.
Este aby som nezabudol, tato aktualizacia bude ochlp, lebo pristroj som prvy krat spustil medzi datumami 19.7.2010 - 22.7.2010. Ked by to bolo o den neskor, ako som ho prvy krat pouzil, uz bude neskoro?

Dakujem velmi pekne za pomoc!
Code.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Giorgio90
 
Příspěvky: 15
Registrován: 15 čer 2010 09:31

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 22 črc 2011 08:30

Přihlašovací jméno a heslo můžeš zadat až poté, co ToolBox navigaci detekuje.
Je velmi zvláštní, že ToolBox navigaci nevidí, když PC ji vidí... Neprováděl jsi náhodou nějaké softwarové úpravy v navigaci (např. instalace skinů, nebo jiné verze programu, nebo změna licencí, apod.) ?

Já osobně bych v takovémto případě postupoval následovně:
1) Zkusil bych program ToolBox přeinstalovat, případně jej nainstalovat na úplně jiný počítač.

kdyby by to nepomohlo, tak

2) Zkusil bych vymazat obsah vnitřní paměti a obsah SD karty a následně tam vrátit data ze zálohy. (předpokládám, že po zakoupení navigace sis zálohu udělal!).

pokud by to nepomohlo, tak

3) Nechal bych přeflashovat firmware ve firmě kde se tím zabývají, nebo v servisním středisku.

Co se týče Tvého druhého dotazu, tak pokud nestihneš 12ti měsíční lhůtu pro stažení aktualizace zdarma, tak připsání nových map dokážu v opodstatněných případech udělat na dálku ručně na serverech NAVIEXTRAS (za předpokladu, že jsi navigaci kupoval v naší firmě).
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Giorgio90 v 22 črc 2011 11:07

Hej robil som nieco s licenciami, ale dal som to do povodneho stavu a uz mi toolbar nasiel navigaciu. Akurat mi naslo nove mapy len Grecko, Belgicko, Taliansko, Holandsko, Nemecko, Dánsko.

Je mozne aby za jeden rok sa aktualizovali len tieto staty?
Resp. ako zistim ci mam este aktualizacie zadarmo.

diky
Giorgio90
 
Příspěvky: 15
Registrován: 15 čer 2010 09:31

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Giorgio90 v 22 črc 2011 11:20

V toolbaru v casi HOME mi ponuka rozne mapy, resp. ja si mozem vybrat, ale je tam vzdy nejaka suma :-( Neviem ci som to nepresral ten datum.
Adame prosim ta, mohol by si mi teda priclenit zapadnu, strednu, vychodnu, juznu a severnu Europu?
Dakujem
Giorgio90
 
Příspěvky: 15
Registrován: 15 čer 2010 09:31

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 22 črc 2011 12:09

Pokud jsi navigaci zakoupil v naší firmě (ENTERSHOP), tak mi zavolej až budeš mít svoji navigaci u sebe a zároveň budeš u PC. Po telefonu mi nadiktuješ svoje přihlašovací údaje na naviextras + výrobní číslo navigace a já k Tvému účtu ručně přiřadím aktualizaci mapových podkladů celé Evropy. Celá tato procedura by neměla zabrat více než 2 – 3 minuty.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Giorgio90 v 22 črc 2011 12:12

Kupoval som ju inde, nie u vas. Ale je to vsetko oficialne ako ma byt. Mozem dolozit dodaci list s vyrobnym cislom, kde som ju kupoval, ze nie je kradnuta.
Prosim ta, chystame sa do zahranicia a chcem aby to bolo aktualne ako ma byt.
No moze ma porazit, 2 posrane dni ma obrali o zadarmo aktualizuciu mapovych podkladov :cry: :cry: :cry: :cry:

Prosim pomoz.

Dakujem
Giorgio90
 
Příspěvky: 15
Registrován: 15 čer 2010 09:31

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Giorgio90 v 22 črc 2011 12:20

Prosim ADDAME pomoz :cry: :cry: to fakt smola par dni...:-(
Giorgio90
 
Příspěvky: 15
Registrován: 15 čer 2010 09:31

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 22 črc 2011 13:30

Pokud jsi navigaci nekoupil v ENTERSHOPu, tak budeš muset kontaktovat svého prodejce a doufat že Ti pomůže.
Já mohu standardně přiřazovat aktualizace map pouze našim zákazníkům na základě toho, že podle výrobního čísla ověřím že navigace byla zakoupena u nás.

Pokud Ti Tvůj prodejce nedokáže pomoci (čemuž bych se moc nedivil, když jsi tu lhůtu sám promeškal), tak mohu zkusit zatelefonovat do Maďarska a požádat (uprosit) je aby udělali individuální vyjímku.... Takže nyní zkus kontaktovat svého prodejce a jestli Ti nepomůže, tak mi dej vědět.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod Giorgio90 v 22 črc 2011 13:51

Volal som aj so svojim dodavatelom a ten ma odporucil na dovozcu na slovensko firmu Synetics.sk. Volal som im, ale oni mi nevedia nejako poradit. Len mi povedal co je pisane v manuali. Mam narok na 1 aktualizaciu map v obdobi od prveho pouzitia do 1 roka. Ja to odhadujem na sklz 2-3 dni, kedy to vyprsalo. A nevedia mi to tam nejako manualne dohrat tie mapy, ako si to ty spominal. :cry:
Ach jaj.
Giorgio90
 
Příspěvky: 15
Registrován: 15 čer 2010 09:31

Re: Naviextras Toolbox

Příspěvekod addam v 22 črc 2011 14:58

Když Ti tedy opravdu nikdo není schopen pomoci, tak mi zavolej a vyřešíme to.
Ale dnes budu v práci k zastižení už jen do 17:00 hod. a potom až v pondělí...

PS: A příště si lépe vybírej kde nakupuješ :roll:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

PředchozíDalší

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků