Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Zde řešíme všechny neznačkové navigace - tzn. přístroje u kterých není možno identifikovat výrobce - zkrátka "čínské" krabičky např. z DealExtreme, nebo od překupníků...

China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod jarrrr v 21 čer 2011 17:01

Tak jsem tady na forum nasel fromdx3.0.9.11.rar dal na SD kartu a přehrál no a ted to chinske MENU to žluté je trošičku jiné ale hlavni je to ze se seká a nedá se vubec nic spustit NASTAVENI nic a windows CE tam neni zkoušel jsme přehrat jinej firmware ale GPSKa nereaguje ani když na SD dám stejnej Firmware GPSka nereaguje na to lze nejak prehrát ?
jarrrr
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 čer 2011 15:37


Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod tomasii v 21 čer 2011 17:52

Jj., 3x řezat a ani jednou nečíst. :lol: :lol: :lol:

Na druhou stranu - bez pionýrů by pokroku nebylo. I Jára používal metodu slepých uliček. :idea:
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod jarrrr v 21 čer 2011 18:57

Všechno jede OK ale zvuk nejede... a na foru jsem nikde nenasel..
jarrrr
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 čer 2011 15:37

Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod tomasii v 21 čer 2011 21:14

Přehrávat fw, nebo wokna je vždy sázka do loterie, když nemáš za bukem servis. Asi jsem už moc starej na ty pokusy (i když mám údajně správnou složku YFAPP (PA06-YFBAR-128M) a raději jsem počeštil v menu číny konfigurační .xml soubory a čína se začala jazykově chovat přijatelně a vše funguje (tedy až na rychlost reakce v Primo).

Zvuk ti nejede vůbec, nebo jen při navigování? Já mám v menu šochtle ikonu Hlasitost a po jejím stisku můžu nastavit základní hlasitost. Máš ji, nebo jen nereaguje? Popis ikony je u mně ve složce Setting a souboru Volume.xml (vlastní program Volume.exe je stejný i pro spouštění ostatních ikon, akorát se vždy jmenuje podle ikony).
Tomáš

C710, H610, C520, čína 6", i9100 a S5100

Obrázek skoro vše najdeš na http://tn.cdc.cz (ZMĚNA!)

Nenajdeš-li odpověď, neposílej sz, ale ptej se na fóru - dočkáš se tak spíš odpovědi.

(od 1. ledna 2016 není web dále rozvíjen...)
Uživatelský avatar Moderátor
tomasii
Moderátor
 
Příspěvky: 3507
Registrován: 16 čer 2008 18:47
Bydliště: Praha 4

Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod jarrrr v 22 čer 2011 07:01

Zvuk jede ale jede na PLNO a nelze ztlumit a v tom CHINESKEM menu je prehozene FM setting a Hlasitost ted musim mít Transmitter spuštěn aby zvuk šel jinak pokud ho vypnu tak začne vysílat ....
jarrrr
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 čer 2011 15:37

Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod amatér v 22 čer 2011 08:26

Co ti vlastně funguje, a co ne?
jarrrr píše:... GPSKa nereaguje ani když na SD dám stejnej Firmware GPSka nereaguje na to lze nejak prehrát ?

jarrrr píše:Všechno jede OK ale zvuk nejede...

jarrrr píše:Zvuk jede ...

:?
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod jarrrr v 22 čer 2011 09:19

Přehral jsem to ještě jednou zvuk už šel v pořádku ale ted po přehraní mě naskočila kalibrace no dál s enejde dostat pořád to chce kalibrovat udělal jsem to asi 20x a pořád to chce dělat dál...
jarrrr
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 čer 2011 15:37

Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod Ivo K v 22 čer 2011 10:54

Nejspíš jsi kalibraci z těch 20ti pokusů ani jednou nedokončil. Vyhledej si něco i kalibraci na webu nebo zde na fóru. Často se při kalibraci zapomíná na poslední kliknutí kamkoli na displej. :idea:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: China GPS Windows Embedded CE 6.0 prehrat

Příspěvekod jarrrr v 22 čer 2011 11:08

Pořád tam mám ty křížky ... a pořád dokola.....
jarrrr
 
Příspěvky: 9
Registrován: 21 čer 2011 15:37

Další

Zpět na NONAME NAVIGACE - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků