Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod SvoDa v 20 bře 2011 12:48

:lol:
já se spoléhám na to, že myslel křižovatku :roll:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod jjjirkaaa v 20 bře 2011 17:36

sawik: Pokud byl dotaz směřován na mě, tak bohužel, zatím bez úspěchu. :( Mě to ukazuje šipku i manévry včas, jen to prostě není plynulé jako IGo 8. Mám podezření, že to nestíhá pamět. Mám k dispozici cca 70mb volné a pokud se mrknu při zapnutém Primu, bez skinu, budov a všeho kolem, zbývá tak 3mb. :( 1.2 se chová naprosto stejně, jen je tam ještě problém s výpadky signálu GPS a autodetekcí. To ale myslím zlobí u více majitelů PDAček. Čeká se na novější verzi. Jinak IGo,AutoMapa,TomTom,Navigon,Sygic a nevím co vše jsem ještě zkoušel běhá na 100%.
Samsung Omnia II i8000 WM 6,5 ROM JJ1 iGO8 Primo AutoMapa
Uživatelský avatar
jjjirkaaa
 
Příspěvky: 10
Registrován: 25 led 2010 16:27

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod oltcit v 20 bře 2011 19:30

Zial som na tom este horsie,ked uz som konecne rozchodil Primo(udaje v podpise) a prestalo to padat(musel som dat zapisy ohladom rezervacie pamate) vyrazil som na testovaciu jazdu,tak som ostal v soku,trhave oneskorovane reakcie.sipka pozadu cca 300m,zastal som ,este 5 sekund klesala rychlost a dochadzal som akoze k miestu zastavenia,no skratka hruza nad hruzy. Masina nastavena,vyladena,iGO8 ide jak z praku,na Prime vyhodene vsetky blbosti,len TMC som nechal(bez neho nema vyznam prevadzkovat navi) a takyto vysledok. Je to skoda,uz som si zacal nanho privykat.Vyhodil som aj branding(v nom Sibertaudov skin) vsetko jedno. Viem ze mi neporadite,lebo to co by ste poradili,som uz vyskusal :mrgreen: len som sa chcel postazovat. A kedze data pre kamiony aj tak niesu celkom korektne(naviguje ma to aj pod nizke mosty,napriek korektne zadanemu profilu) tak ma to az nestve. Takze doladenia priatelia ;)
Aktualne Zenfone 2,Z3580,4GB RAM,64GB ROM,iGO Nextgen+ Pongo skin
rezerva Wayteq X980BT+ TMC RTA3000 by NaviGear(hacked),PRIMO_9.6.13.405512,skin Dimka174.a. Tomsoft
Nostalgia
Loox720,GNS5843TMC,CF4GB-iGO 8.3.4.117940,GJ6.14b3.p_DA
Uživatelský avatar
oltcit
 
Příspěvky: 339
Registrován: 23 pro 2008 09:34
Bydliště: United Kingdom

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod sawik v 21 bře 2011 10:28

amatér píše:Prosím tě, mohl bys uveřejnit SPZ vozidla, kterým jezdíš? Abychom všichni uhnout, až tě někde potkáme?

nejak nechapu kdyz jedes nekde poprve kde to neznas a musis spolehat jen na navigaci ktera ti rika ze odbocka, ktera je uz vedle tebe bude az za 15m, navic se mi to stalo jen asi 3x ale i tak to nastve, kazdopadne se vratim k igo 8 ten slapal jak hodinky
sawik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 bře 2011 11:42

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod amatér v 21 bře 2011 10:31

No, ale ty jsi psal, že přehlídneš zatáčku :lol:
sawik píše:Zdravim, mel bych dotaz na jirku zda to uz nejak poresil, mam stejnou verzi a taky omniu 2, kdyz jedu tak sem v navigaci cca 10-15m pozadu coz je fakt neprijemne casto se mi stava ze prejedu nejakou dulezitou zatacku :x
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod sawik v 21 bře 2011 11:10

tak to jo, pardon sem to spatne napsal :oops: :lol:
sawik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 20 bře 2011 11:42

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod anskri v 11 dub 2011 17:08

u mne trhání způsobilo, nepřítomnost utility.zip
anskri
 
Příspěvky: 5
Registrován: 17 črc 2009 08:00

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod SvoDa v 11 dub 2011 17:12

o jakém utility.zip píšeš ?
Nemyslíš jen adresář utility (rozbalený) ?

A co je uvnitř ? Soubory pro skin (Gurjon, diMka) nebo něco jiného ?
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod Dinous v 26 dub 2011 08:01

Na mé číně Primo trhá jen když tam dám Gurjon skin, což mě celkem štve, když dám origoš branding, jede jak po másle i s TTS.
GPS noname, made in China
CPU: Centrality Atlas IV 500MHZ Processor
SiRF ATLAS IV Inside
SDRAM: 64M
Memory:Built in 4GB, support TF card up to 8GB TF extended
Dinous
 
Příspěvky: 32
Registrován: 16 črc 2010 08:43

Re: Pomalé (trhavé) překreslování Prima za jízdy

Příspěvekod yksyks v 26 dub 2011 16:08

A moje zkušenosti jsou zas jiné. Zkoušel jsem TTS, ale jak se dalo čekat, na mém HW to opravdu děsně zpomalilo. Zajímavé bylo, že pak nestačilo přepnout na standartní hlas, musel jsem všechno kolem TTS odmazat, aby se to chování zas vrátilo do předchozího stavu.

Jinak ohledně Gurjona/Arkoka: ověřil jsem, že alespoň na mém zařízení má naprosto zásadní vliv náklon pohledu. GJ-AK skin využívá automatický náhled a pokud jsem ho nastavil z velké výšky a ještě aby ukazoval horizont, dotáhl jsem to do stavu, kdy se obrazovka překreslovala jednou za 9 sekund. Je třeba trochu slevit z estetických nároků a jde to docela slušně doladit. (3D zobrazování budov nemělo žádný pozorovatelný vliv.)
Evolve Multitraxx 4GB (480 x 272) • Primo 2.0.1 (9.6.5.221194) • skin diMkaWA -TomSoft 1.5.3 (a) • NQ 2013.Q2
Uživatelský avatar
yksyks
 
Příspěvky: 81
Registrován: 25 led 2010 13:06

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Windows Mobile a CE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků

cron