Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

radary pro skiny Eur+

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod SvoDa v 01 úno 2011 19:43

klausz píše:ne, tts nepouzivam, pipa to pri priblizeni a pri prekroceni to ma jiny ton-vyssi.
klausz píše:myslel jsem si, ze podle nazvu sekce, kde se pise o spolecnych vecech pro igo8, amigo i primo jsem tu dobre i s igo primo. ostatne, vyzkousel jsem ty nove radary a je to ok. :D
klausz píše:to svoda: mam tentyz zapis, jaky je v tom tvem prvnim odkazu, ale presto to pipa, lze neco vystrednikovat, aby se jenom hlasily radary: ,,mobilni radar, padesat'' ?

tak bavíme se o primo nebo o iGO8 ?
jestli nepoužíváš TTS, jak ti to může hlásit radary s použitím zápisu z 1. odkazu, kde je mj.
[speedcam_category:1]
activated_spoken_type=speech
activated_speech="Mobile speed camera ahead."
čili se to týká TTS hlášení :!: :!: .
jestli to máš v menu skinu povypínané a přesto to pípá, zkus napsat všude none
[speedcam_category:1]
activated_spoken_type=none
activated_speech="Mobile speed camera ahead."
activated_min_speech_repeat_delay=-1

approach_beep_spoken_type=none
section_start_spoken_type=none
overspeed_spoken_type=none
section_beep_spoken_type=none
section_end_spoken_type=none

min_frc=-1
approach_beep_sound=none


P.S. nepípá ti náhodou překročení rychlostního limitu na silnici a nikoliv limitu radaru ? Zkus si v menu upozornění na rychlost zapnout překročení rychlosti - vizuální a nikoliv zvukové a vizuální
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod klausz v 02 úno 2011 01:49

mam primo, v ui_igo9 mam nejake hlasky, takze to hlasi, hlasku approach_beep_sound="!proxi" jsem vystrednikoval, jeste tam zkusim napsat none, uvidim. pipa to fakt jen u radaru, budu si s tim hrat a dam vedet. diky
IGO Primo 8.5.9.142948
Sbertaud 13v.2.0EUR+
Dreimgo DG100BT
Simvalley SP-100, Android 4.0.4
klausz
 
Příspěvky: 105
Registrován: 31 kvě 2009 07:41

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod SvoDa v 02 úno 2011 07:03

klausz píše:v ui_igo9 mam nejake hlasky
v ui_igo9/audio nebo přímo v ui_igo9 :?:
V data.zip nebo ve skin.zip nebo v hlavním rootu Primo :?: :?:
Jaké hlášky to jsou :?: :?: :?: např. odtud nebo za středem příspěvku - Hlas NEtts
klausz píše:hlasku approach_beep_sound="!proxi" jsem vystrednikoval
to není hláška, ale zvuk (pípnutí) :!: :!:
Je nutno rozlišovat zvukové souboru pro hlasové hlášení a soubory pro zvuk a pak ještě hlasové hlášky pro TTS hlášení - hlasem čtené zápisy v sys.txt nebo igo9.ini (to tě ale zajímat nemusí, to nepoužíváš)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod klausz v 02 úno 2011 08:45

pardon, myslel jsem pipnuti, hlasky mam z tohoto fora, ktery prispevek presne nevim, jsou ve formatu wav, jsou v data zipu v ui_igo9/audio.
IGO Primo 8.5.9.142948
Sbertaud 13v.2.0EUR+
Dreimgo DG100BT
Simvalley SP-100, Android 4.0.4
klausz
 
Příspěvky: 105
Registrován: 31 kvě 2009 07:41

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod SvoDa v 02 úno 2011 08:48

ok, nepoužíváš-li TTS hlášení radarů a máš-li zvuky tam, kde píšeš, musíš mít něco nastaveno špatně v menu skinu ohledně varování při přiblížení/překročení radaru. Zkus ještě přepsat ten zvuk proxi, popř. provézt výmaz SAVE (po záloze) jestli tam není něco, co způsobuje nesprávné chování.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod klausz v 02 úno 2011 08:58

zkusim a bud vecer, nebo zitra se ozvu ;)
IGO Primo 8.5.9.142948
Sbertaud 13v.2.0EUR+
Dreimgo DG100BT
Simvalley SP-100, Android 4.0.4
klausz
 
Příspěvky: 105
Registrován: 31 kvě 2009 07:41

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod klausz v 02 úno 2011 09:51

a existuje nejaky univerzalni zapis v sys, ktery by to pipani zakazal? treba beep = 0, nebo tak nejak. jestli se nepletu, zapisy v sys maji prednost, snad by to mohlo fungovat. :?
IGO Primo 8.5.9.142948
Sbertaud 13v.2.0EUR+
Dreimgo DG100BT
Simvalley SP-100, Android 4.0.4
klausz
 
Příspěvky: 105
Registrován: 31 kvě 2009 07:41

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod SvoDa v 02 úno 2011 09:54

A proč přes sys.txt ? Vypni si v menu nastavení -> zvuk a varování -> upozornění při přiblížení -> upozornění u jednotlivých typů radarů (při signálu GPS) zvukové varování a nech jen vizuální, nebo dej rovnou neaktivní.
Nebo si rovnou vypni nebo stáhni na minimum Zvuk a varování -> hlasitost -> "upozornění".
Hlavní hlasitost a hlasitost navigace si nech.

Když to chceš přes sys.txt, resp. v igo9.ini, který je v data.zipu, tak si dej none k zápisům týkajících se overspeed... (překročení) nebo approach... (přiblížení) u jednotlivých typů
Naposledy upravil SvoDa dne 02 úno 2011 09:58, celkově upraveno 1
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod amatér v 02 úno 2011 09:55

Já nevím, zda z toho co popisuješ, je SvoDa moudrý, já tedy ne, ale napadá mě jen jedno, nemáš někde v sys.txt zápis
Kód: Vybrat vše
[warning]
approach_beep_distances=
???
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: radary pro skiny Eur+

Příspěvekod vovi v 02 úno 2011 10:52

klausz píše:a existuje nejaky univerzalni zapis v sys, ktery by to pipani zakazal? treba beep = 0, nebo tak nejak. jestli se nepletu, zapisy v sys maji prednost, snad by to mohlo fungovat. :?


Globální vypnutí zvuků při překročení v SYS.TXT (jak u radarů, tak u samotných rychlostních limitů):
Kód: Vybrat vše
[warning]
overspeed_sound=0
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

PředchozíDalší

Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků