Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Různé dotazy.

Tady většinou popíjíme, zapíjíme a slavíme :lol:

Moderátor: deusexx

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod mahud v 08 črc 2008 21:12

@Vovi: Ještě rychlejší byl IvoK. Asi si ho pozveme do naší zoo a vyřídíme si to s ním. :D :D :D :D
PS: Jen tak na okraj, jaká jsi při tom psaní používal slova, když podle slova LETADLO i ve zkrácených podobách hvězdičkou to nejde najít. :lol: :lol: Pravda u Drobečka to díky změti otazníků a jiných znaků zcela nefunguje. :cry:
MIO C520FT R02+3+9911+1018... iGo8 8.3.2.93112
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mahud
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 02 črc 2008 14:46
Bydliště: Praha 4

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod Jasper v 09 črc 2008 05:01

Tak to by bylo hodně smutné kdybych si tohle nepamatoval když to bylo ve vlákně k mému scheme mapy . A vovi psal:

Jojo, móoc pěkný. Už se těším domů, až si to stáhnu.
Tu zkušenost s pruhovaným mořem potvrzuji: navigace ukazovala rychlost 850km/h a výšku 11km, a displej byl modrý s bílými proužky.
A na tom lítání je moc pěkný, že při přeletu silnice se na chvilku objeví třeba devadesátka a rychlost zčervená.

O lítání to bylo ale slovo letadlo tam není takže mahud to nemohl najít celkem logicky.
Máte technický problém s fórem, nebo dotaz k jeho chodu a organizaci ?
Pište na: jasper (zavináč) mojenavigace.cz
Na jiné typy dotazů je zde fórum a proto na ně nereaguji !
Uživatelský avatar Administrátor
Jasper
Administrátor
 
Příspěvky: 2520
Registrován: 16 čer 2008 19:03
Bydliště: Praha 9 - Kbely

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod mahud v 09 črc 2008 11:17

Ale byl jsem blízko, hledal jsem rychlost 800km a pak 80*km a potom mne to přestalo bavit, neb to pořád psalo že tak brzo po hledání nemohu hledat znovu. :P 8-)
MIO C520FT R02+3+9911+1018... iGo8 8.3.2.93112
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mahud
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 02 črc 2008 14:46
Bydliště: Praha 4

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod Jarouš v 10 črc 2008 05:10

Už je to tady :!: V různých dotazech,které by jako vlákno mělo být podle mne pro dotazy nezkušených a odpovědi těch zkušenějších,jsme se dostali až používání navigací v letadle,což je na řešení naprostá hloupost protože máme silniční přip.turistickou,ale v žádném případě ne leteckou navigaci.Proto už několik dní bojuji u Adama o to,aby se tady vytvořilo OT,kde se klidně může probírat navigace třeba v ponorkách.A argumenty,že mi klesne rating mého vlákna mě nechávají klidným,neboť je mi to jedno.Já bych jenom byl rád,kdyby když někdo bude něco hledat,tak aby to bez problému našel.Tohle fórum začíná,je tady pár témat a už se v tom začínám ztrácet i já :!: :? :?
Acer Iconia 8´,Lenovo tab 8'
mapy HERE 2017/Q3
Samsung S7 Edge, Xiaomi POCO X3 NFC
EFENDI A STRÁŽCE ČISTOTY FÓRA
Uživatelský avatar Administrátor
Jarouš
Administrátor
 
Příspěvky: 5752
Registrován: 01 črc 2008 14:14
Bydliště: Liberec 30 - Vratislavice

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod mahud v 10 črc 2008 18:04

Jarouši my už jsme ztraceni všichni dávno. :lol: :lol: :lol:
MIO C520FT R02+3+9911+1018... iGo8 8.3.2.93112
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
mahud
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1101
Registrován: 02 črc 2008 14:46
Bydliště: Praha 4

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod vovi v 11 črc 2008 06:31

Hele, a co kdyby měl jeden každý registrovaný užívatel své vlákno a tam si psal jen on sám? To by se pořádek udržel snadno a taky by se dobře hledalo :lol: :lol:
A všechny by mohly být v Off Topic :?
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod Ivo K v 11 črc 2008 09:23

To ne, chlpci. :o :( :( Já si chci psát s Vámi. Prosím, prosím. ;)
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod saamm v 12 črc 2008 17:32

Pánové mám další dotaz pro vás.
Pořídil jsem 8 GB kartu. Nakopíroval na ni iGO8 s příslušenstvím bez zbytečností. Někdy to najede celé a chová se dobře. :D Někdy jen do nabídky k nastavení, někdy najede na mapu :x v těchto případech zamrzne a dál ani hni :mrgreen: . Podržet tlačítko start na déle jak 10s. V době zamrznutí se hřeje na zadní straně v prostoru pod kartou. Na 2GB kartě se toto neděje. Předpokládám že je to velkostí karty. Kartu jsem již formátoval atd. Toto je ta karta: http://www.alza.cz/a-data-secure-digital-d79935.htm.
Děkuji za odpověď jestli má někdo podobnou zkušenost. ;)
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod SvoDa v 12 črc 2008 17:43

Mně se přesně toto dělo 2 dny a způsobilo to na 99% nahrání poškozeného souboru, nebo jeho špatné nahrání.
Už se mi to neděje, celý den karta i iGO funguje spolehlivě, vše nabíhá jak má. Udělal jsem toto.
Zformátoval kartu, nahrál iGO8 znova, hard reset, spuštění iGO - v této fázi se to načítá dlouho (kvůli POI, radarům,...) v klidu jsem počkal,až vše naběhne, na nic jsem neklikal. Po načtení jsem program ukončil, nastartoval znovu a vše už pak načítalo krátce. Schválně jsem zkoušel iGO8 v průběhu dne vypnout několikrát, několikrát jsem přepínal mezi skiny a vše je OK. Při kopírováni dat na kartu pravděpodobně došlo k poškození některého souboru, třeba mapy, nebo POI, což asi nezjistíš, přeci jen kopíruješ z PC na kartu učitě víc ja 1GB dat a klidně k tomu poškození některého souboru může dojít.
Pomohl by i scandisk (vyhledání a automat.oprava chyb na vyměnitelném disku - kartě), ale spolehlivější asi bude kartu znovu zformátovat a nahrát iGO znovu - pozor, jak už jsem napsal, prvé spuštění bude pravděpodobně trvat dlouho a dej mu čas.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Různé dotazy.

Příspěvekod saamm v 12 črc 2008 17:50

OK opět to zformátuji :( a budu postupovat pomalu a žádný spěch. ;) Do pondělí rána mám čas než odjedu na zaslouženou dovolenou :D . Dík
PRESTIGIO Geovision 7777 - ver.sys. 4.0.4.
C720
Uživatelský avatar
saamm
 
Příspěvky: 30
Registrován: 16 čer 2008 20:35
Bydliště: Uherské Hradiště

PředchozíDalší

Zpět na Vítejte přátelé ;-)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron