Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kdo mi provede aktualizaci?

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod hladik2 v 12 kvě 2010 18:00

Na zadní straně navigace
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod erichos v 27 črc 2010 13:50

Ahojte. Tiež mam navigaciu CoolTraxx3D, kupil som ju asi pred tromi týždnami, v PC som si nainštaloval soft Naviextra toolbox, po pripojení navigacie ho našlo, prihlasil som sa, vyhladalo aktualizacie map, nainštalovalo OK. No ked som pozeral verziu iGO 8 tak mam 8.0.0.51053, v sučasnosti su už novšie verzie a podla stranky www.naviextra.com prorogram Naviextra toolbox služi aj na aktualizaciu iGO, no takuto volbu v tom programe fakt nevidim. Dostupné aktualizacie mi zobrazuje -mapy, POI, 3D Extra atd. no soft iGO ani za pána. Vie mi niekto poradiť ako to teda môžem oficialne urobiť? A druhá vec-je to potrebné, je novšia verzia iGO ovela lepšia čo sa tyka bežneho navigovania, tie multimedialne veci okolo ako pozeranie fotiek, filmov a tak ma netrapia. Vdaka.
erichos
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2010 06:08

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod Ivo K v 27 črc 2010 14:18

A kde jsi tu navigaci kupoval před 3 týdny s verzí iGO 8.0 ? :o

Já jsem koupil SD kartu s iGO8 před cca 1,5 rokem, byla tam verze 8.0 a nyní mám již přes 1/2 roku verzi aktualizovanou na Navextras, na verzi 8.3.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod erichos v 27 črc 2010 20:47

Kupil som ju cez internetový obchod www.mall.sk
erichos
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2010 06:08

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod Ivo K v 27 črc 2010 20:53

Vypadá to na běžný obchod. Já bych nějaký čas ještě počkal a zkusil aktualizaci na Naviextras znovu. Domnívám se, že aktualizaci SW na verzi 8.3 ti nabídnou zdarma.
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod addam v 28 črc 2010 10:39

Obávám se, že čekání je zbytečné - to jestli se na naviextras objeví legální aktualizace navigačního programu s přechodem z iGO 8.0.0 (nejstarší verze) na iGO 8.3.x (tzn. iGO8 - "třetí generace"), záleží především na tom, jestli si výrobce dané značky (v tomto případě EVOLVE) zakoupí upgrade pro své zákazníky u výrobce navigačního programu (v tomto případě NAVnGO).
Podle mého názoru k tomu u navigací EVOLVE nedojde - ale nejlépe to zjistíš když zkontaktuješ dovozce značky EVOLVE a zeptáš se jich (http://www.evolve.cz/)

Zkrátka není iGO8, jako iGO8 - některé rozdíly mezi starou verzí 8.0.0 a mezi novější verzí 8.3.x. (třetí generace), najdeš třeba zde:
https://www.naviextras.com/shop/mvnforu ... hread=2138

Pro úplnost ještě dodávám, že by nová verze iGO8 šla do té navigace dát nelegálně (tzn. kradená a cracknutá verze), ale to by bylo nečestné, nesportovní a nelegální, takže s tím Ti pomoci bohužel nemohu... A navíc bys musel nahradit také mapy, protože mapy mezi verzemi 8.0.0. a 8.3.x. nejsou kompatibilní.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod erichos v 28 črc 2010 18:51

addam bohužiaľ máš pravdu, kontaktoval som priamo slovenského zástupcu firmy Nav N Go a oznámili mi že na EVOLVE CoolTraxx3D podporu neposkytujú. Takže podporu mám len na mapy od naviextras.com. Skusim ešte priamo kontaktovať firmu Evolve ale velku šancu tomu nedavam. Celkovo by mi to nevadilo či 8.0 alebo 8.3 no snažil som sa vyriešiť aktualizaciou problem, ktorý vznikol aktualizaciou map vychodnej Europy hned po kupe zariadenia. Spojenie slovenskej mapy s rakuskou je totiž nekorektne a trat z Bratislavy do Viedne je od vtedy dlha 234 km, čo je samozrejme blud. Našiel som aj chybu spojenia blizko hraničneho prechodu Jarovce, dnes som ju nahlasil firme Naviextras tak uvidime. Myslel som že ak by som zaktualizoval iGO na novšiu verziu tak by som mal aj novšie (alebo ine) mapy kedze su trochu ine pre verziu 8.0 a 8.3. Do vyriešenia problemu budem musieť pri cestach do Rakuska rozdeliť navigačnu trať na dve časti, po chybu v mape a od chyby v mape :-) Aj tak vdaka za rady. Ahojte.
erichos
 
Příspěvky: 3
Registrován: 27 črc 2010 06:08

Předchozí

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků