Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

sys.txt pro iGO Primo

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod vovi v 23 črc 2010 12:17

Dobrá. máte jistě pravdu. O tom vypínání kvikotu klepnutím na ikonu jsem nevěděl ani u iGo8 - ale tam ty zvuky šlo vypnout v menu rovnou. A stejně - než pořád po Praze klikat na ikonu radaru, tak to raději vypnu nastálo...

@Jasper: Jezdim jen se svejma - a úplně mi to stačí :lol: :lol: Ale teď jsi mě přivedl na novou myšlenku - já to svoje Moovko konečně zprovoznil a věnoval ho ženě. A jí o tomhle nastavení neřeknu (ani o tom klepnutí na ikonu); a až jí to začne pípat a malá jí zezadu řekne: "Maminko, tobě to pípá jako tatínkovi!", tak by to s ní mohlo šlehnout ... a mě už by potom v autě rušilo jen to pípání :twisted: :twisted:
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod SvoDa v 23 črc 2010 12:30

Já zas ženě říkám, že to pípá pro rozptýlení dusné atmosféry v autě, popř. z důvodu, že jedu moc pomalu :lol:
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod Ivo K v 23 črc 2010 13:37

Já už si to v autě bez nějakého toho pípápí nedovedu ani představit. A poje polovička asi taky ne. Když se Číča na nějaký čas odmlčí (jedeme stále po hlavních silnicích), tak se mně žena zaptá: "Proč nič neříká?". Už jí to viditelně chybí. :lol: :lol: :lol:
Na druhou stranu je pravda, že když jedeme se dvěma navigacemi současně, tak to se jí také nelíbí, když jsou hlášky a kvílení radarů dablované. :roll:
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod amatér v 23 črc 2010 14:14

Ivo K píše:Funguje to stejně, jak to fungovalo u iGO8.


Správné znění té věty by mělo být:
I u PRIMO s GJ skinem to funguje stejně, jak to fungovalo u iGO8 se skinem GJ.!!!
Ne všichni ho používají, tak je nepleť ;)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod amatér v 23 črc 2010 17:13

Ohledně diskuse o pípání radaru při volbě Zvukové a vizuální/pouze při překročení rychlosti.
To neustálé pípání mě také dovádělo k šílenství, hlavně na místech, kde je umístěn radar několik metrů od cedule začátek obce. Pípání se ozve ještě v místech, kde je normálně povolená rychlost 90 km/h a nebere to ohled na to, že padesátka je až za tou cedulí.
Vyřešil jsem to po svém. V běžném provozu mám vypnutou hlášku "Překračujete povolenou rychlost" (over_speed_limit.ogg). Přejmenoval jsem tedy zvuk pípnutí právě na over_speed_limit.ogg, a vyměnil ho v souboru voice za původní hlasové oznámení.
Do sys.txt jsem přidal zápis, který popsal vovi
[warning]
overspeed_sound=0


A oznamování radarů mám tímto způsobem: nejprve se ozve hláška Pozor ......radar, a případné pípnutí (důležité je, že pouze jedno se ozve až když opravdu překročím rychlost v měřeném úseku, ne před ním :D )
Menším nedostatkem je, že pípnutí se ozve vždy při překročení rychlosti, tedy nejen u radarů, ale jedno pípnutí se dá vydržet lépe než celá mluvená hláška.
Pokud někdo nevěří může odzkoušet :lol: :)
Ještě k samotnému nastavení:
- Zvuk a varování/ Nast. upozornění na rychlost/Zvukové a vizuální (zde si mohu nastavit i toleranci, o které píše SvoDa v souvislosti se změnou zápisu do sys.txt)
- Zvuk a varování/Upozornění při přiblížení/ Typ výstrahy - Zvukové a vizuální // Zvukový signál - pouze při překročení.(tohle je úplně jedno, je to stejně potlačeno zápisem do sys.txt.)
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod audis v 24 črc 2010 13:05

OZNÁMENÍ: rád bych oznámil, že náhodou jsem přišel na to, že funguje
regulace podsvícení přímo v Primo
(nastavení > display > šoupátka) v přístroji Dejvid2 Goclever GC-4335, když do sys.txt zadám
Kód: Vybrat vše
[device]
type="asus_R700"

.
Podsvícení reaguje na šoupatko při denním režimu, předpokládám že bude i na ostatní a samočinně zvolí nižší jas s nočním režimem. jinak Primo mám default, nic nekuchám, data.zip jsem needitoval, mám takový jaký jsem ho nekde sehnal.
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod audis v 24 črc 2010 14:34

tak jsem s tím podsvícením na Dejvid II Dejvid2 Goclever GC-4335 trochu 20x laboroval a restartoval a přišel jsem na toto:

Aby podvícení reagovala na šoupátka (aspon v denním režimu funguje to první): mít v sys.txt
Kód: Vybrat vše
[device]
type="asus_R700"


Nějakým záhadným způsobem jsem v jiné sehnané verzi Prima (stále ten samý release, ale nechtěl jsem portugalský balast) neměl v PODSVÍCENÍ ten zkřížený klíč. ruzně jsem 10x laboroval s v sys.txt
Kód: Vybrat vše
[interface]
extra_settings=1

až jsem si všiml, že vedle tlačítka VYPNOUT je nějaké další tlačítko, otevře se menu a v něm povolit rozšířené nastavení podsvícení nebo jak to bylo. No a od té doby mám v PODSVÍCENÍ ZKŘÍŽENÝ KLÍČ pro nastavení jednotlivých režimů. 3oupátko, aspon to první reaguje na podsvícení. překvapilo mě, že zkřížený klíč v tom menu je a funguje, i když příkaz INTERFACE už v sys.txt nemám a tlačítko vedle VYPNOUT již není. toto vše, konec.

ještě mi chybí dynamická hlasitost a nepřichytávat kurzor k silnici.. , protože bez toho pro mě Primo nemá význam.
audis
 
Příspěvky: 143
Registrován: 24 říj 2008 18:28

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod hladik2 v 25 črc 2010 12:23

[map]
sieve_mode=0

Vyzkoušel jsem tento zápis z madarského fora,není k němu komentář a nic jsem nepozoroval,síto mod mě nic nenapadá :o
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod amatér v 25 črc 2010 12:58

K čemu je těžko říci. Ale jednak je zmiňován vždy u nastavení pro HTC HD2, druhak zapřičiňuje údajně problémy při simulaci, a treťjak, však už víš. :D
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

Re: sys.txt pro iGO Primo

Příspěvekod fanda v 25 črc 2010 15:01

@audis: Problém podsvícení byl probírán zde http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=58&t=1152&start=20#p44112. Je paráda, žes našel nastavení pro Dejvida II, ale je třeba dát pozor na to, že ASUS nebude mít pravděpodobně stejná ostatní nastavení navigace. Je třeba vyjmout pouze sekci [power] a tu zapsat do tvého SYS.TXT. Popis, jak to udělat, je v tom vlákně také. Soubor je třeba vzít z DATA.ZIPu v iGO8, iGO Primo tam nemá skoro žádné navigace uvedeny, ale to už jsem někde také psal.
PRESTIGIO GV 7777
ASUS Zenfone Max Pro M1
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fanda
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 469
Registrován: 27 čer 2008 17:03
Bydliště: Hořovice

PředchozíDalší

Zpět na Úpravy SYS.TXT

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron