Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Kdo mi provede aktualizaci?

Zde můžete pokládat otázky týkající se programu iGO. Pokud se Vaše otázka týká nějakého specifického přístroje (značky), tak se může stát, že položená otázka bude moderátorem přesunuta do do oddělení "IGO a RŮZNÁ ZAŘÍZENÍ" Obrázek tzn. o patro níže Obrázek
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod panjo v 01 kvě 2010 20:54

Ahoj, mám Evolve CoolTrax asi rok a půl starou, chci si nechat provést aktualizaci, jsem z Prahy, kolik zaplatím a kontakt uvítám na mail koc.koc@centrum.cz
Díky,panjo /platnost tohoto dotazu pouze květen-červen2010/
panjo
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 kvě 2010 20:41

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod SvoDa v 01 kvě 2010 20:59

Aktualizaci čeho ?
Jestli máš originál iGO8, tak aktualizaci provedeš přes
Kód: Vybrat vše
 www.naviextras.com
jestli iGO8 s novými mapami teprve hledáš, tak si přečti to, co je vpravo nahoře na každé stránce tohoto fóra.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod fmilan v 01 kvě 2010 21:02

Je tam psáno
V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software a mapy, nebo odkazy které by k nelegálnímu obsahu směřovaly. Pokud zde najdete nelegální obsah, tak prosím informujte moderátory - neprodleně bude provedena náprava a viník bude varován (případně vyloučen).
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
fmilan
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1991
Registrován: 10 bře 2009 17:22
Bydliště: Blansko

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod humbuk v 02 kvě 2010 07:12

Ja se obavam, že oficiální upgrade map ani IGO s Evolve nejde ... Leda koupit nové IGO.
MIO C720T; FW:R02.3.9913.1018 - Primo
HTC WildfireS - Smartmaps
Uživatelský avatar
humbuk
 
Příspěvky: 793
Registrován: 23 črc 2008 08:54

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod vesely v 02 kvě 2010 07:55

humbuk píše:Ja se obavam, že oficiální upgrade map ani IGO s Evolve nejde ... Leda koupit nové IGO.


Ide to, a do jednoho roka dokonca zadarmo ;)
Evolve CoolTraxx 3D II
IGO 8.3.2.80621+MapChanger
diMka TomSoft 1.1.37
vesely
 
Příspěvky: 20
Registrován: 30 črc 2009 09:07

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod addam v 03 kvě 2010 09:55

* Nové mapy pro navigace s navigačním programem iGO (iGO8/AMIGO), bez ohledu na značku výrobce přístroje, si můžete sami kdykoliv zakoupit na portálu http://www.naviextras.com. Technicky se zakoupení a instalace mapových podkladů provádí pomocí programu NaviExtras ToolBox, který si stáhnete a nainstalujete do svého počítače. Poté připojíte svoji navigaci k počítači, spustíte program ToolBox (při prvním použití se nejdříve zaregistrujete) a následně si zvolíte mapový balíček, který si chcete zakoupit.
Pokud je v ceně navigace zahrnutá aktualizace zdarma, tak Vám to program ToolBox ohlásí a dojde ke stažení a instalaci - v takovém případě nic platit nebudete.

* Mapových balíčků je velmi mnoho – u každého mapového balíčku je vyznačeno jaké konkrétní státy obsahuje a jaká je jeho cena. Ceny a varianty mapových balíčků se mění velmi často (někdy i několikrát měsíčně), takže lze předpokládat, že například za rok budou ceny map diametrálně odlišné od cen současných. Například mapa ČR se momentálně prodává za 19,95 EUR (cca 500 Kč) a v této ceně jsou již zahrnuty všechny následné aktualizace této mapy po dobu jednoho roku od zakoupení (tzn. až čtyři další aktualizace zdarma). Platbu za zvolený mapový balíček provedete online svojí platební kartou a následně dojde ke stažení a instalaci map do Vaší navigace.

* Aktuální nabídku mapových balíčků vždy najdete na http://www.naviextras.com. U některých mapových balíčků je přímo v popisu napsáno "1 YEAR FREE UPDATE", což znamená že v ceně takového balíčku jsou zahrnuty i aktualizace po dobu jednoho roku od zakoupení zdarma (tzn. až 4 další aktualizace).

* Pokud u některého balíčku není přímo v názvu napsáno "1 YEAR FREE UPDATE" (tzn. pokud následné aktualizace zdarma nejsou zahrnuty přímo v ceně balíčku), tak je většinou možno si při nákupu zvolit zda chcete „Single time update“ tzn. jednorázový nákup nových map, nebo za příplatek „1 year update subscription“ tzn. nákup nových map včetně ročních aktualizací zdarma.

* Celý proces nákupu a instalace nových map je relativně jednoduchý, ale i přesto se občas setkáváme s tím, že nám zákazníci říkají, že například nemají platební kartu kterou je možno platit přes internet, nebo že neumějí anglicky, nebo že zkrátka nemají čas nebo chuť si aktualizaci provést sami. V takovém případě nám zákazník (po předchozí domluvě) může svoji navigaci (nebo samotnou originální SD kartu) přivést, nebo zaslat. Zákazník nám přesně řekne jaký konkrétní mapový balíček si vybral z aktuální nabídky http://www.naviextras.com, a my zákazníkem zvolený mapový balíček zaplatíme naší soukromou platební kartou (takže peníze se strhnou z našeho bankovního účtu) a provedeme stažení a instalaci nových map, případně aktualizaci navigačního programu a dalších doplňků. Následně zákazníkovi cenu zakoupených map naúčtujeme v Kč podle aktuálního kurzu ČNB.
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod Ivo K v 03 kvě 2010 10:05

Dá se zjistit, od jakého výrobce budou mapy v jednotlivých balíčcích?
U každého balíčku je v záložce "i"(info) vyznačeno jaké konkrétní státy obsahuje, ale nikde jsem tam nenašel výrobce map. Hledal jsem špatně?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod addam v 03 kvě 2010 10:11

Podle mého názoru a dosavadních zkušeností je to tak, že mapové balíčky u kterých není napsáno TOPMAP, jsou od TeleAtlasu a mapové balíčky u kterých je napsáno TOPMAP, jsou od TOPMAP ;)

Takže například - pokud chci koupit novu mapu České Republiky, tak si můžu momentálně vybírat z následujících variant:
1) Map of Europe - 64,95 Euro = TELEATLAS
2) Map of Europe, with extra coverage for Eastern Europe - 79,95 Euro = kombinace TeleAtlas (západní Evropa) a TOPMAP (východní Evropa)
3) Map of Eastern Europe - 39,95 Euro = TOPMAP (v ceně je zahrnuto získání dalších nejnovějších map až 4x v prvním roce od zakoupení tohoto balíčku)
4) Map of Czech Republic - 19,95 Euro = TOPMAP /CEDA/ (v ceně je zahrnuto získání další nejnovější mapy až 4x v prvním roce od zakoupení tohoto balíčku)
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod Ivo K v 03 kvě 2010 10:15

Díky Addame za důležité informace, snad už se v tom budu lépe orientovat. ;) :D
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: Kdo mi provede aktualizaci?

Příspěvekod frenkiexxx v 12 kvě 2010 15:58

Mam navigaci NAVON N470. Pokouším se aktualizovat mapy na Naviextras. Kde mam sehnat to cislo (update code)?
Prosíííím poradte...
frenkiexxx
 
Příspěvky: 16
Registrován: 02 kvě 2010 15:31

Další

Zpět na Otázky a odpovědi

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník