Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

NAVON N560 záloha SD karty

Zde řešíme všechny modely navigací NAVON - např. N250/N350/N450/N460/N470/N560/N650

NAVON N560 záloha SD karty

Příspěvekod Mordyx v 02 dub 2010 14:02

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda-li by sem někdo nedal odkaz zálohy pro navigaci NAVON N560. Táta chtěl nainstalovat Smartmaps a přeinstalovalo se tím staré soubory pro navigaci(samozřejmě vše nezálohováno). Moc by jste mi se zálohou pomohli. Předem velice děkuji.
Mordyx
 
Příspěvky: 1
Registrován: 02 dub 2010 12:20

Re: NAVON N560 záloha SD karty

Příspěvekod addam v 02 dub 2010 14:26

V průvodním dopisu u NAVONu (pokud byl zakoupený u nás) je napsáno mimo jiné toto:

• Budete-li instalovat cyklo-turistický software SMARTMAPS z originálního CD, tak jej prosím instalujte na samostatnou (jinou) SD kartu. V žádném případě neinstalujte program SMARTMAPS na originální SD kartu na které je navigační program iGO!!!


Mno nic, teď už je to jedno - napiš mi prosím jestli se jedná o NAVON N560 s navigačním programem iGO8, nebo iGO AMIGO a já Ti někam uploadnu potřebná data.

Hlavně nesmaž licenční soubor (je ve složce "LICENSE") :!: :!: :!:
Tento soubor je jedinečný a je vázaný na unikátní ID číslo originální SD karty - tzn. pokud jej smažeš, tak máš velký problém :!: :!: :!:
Vzorný otec, manžel a milenec ;-)
Uživatelský avatar Administrátor
addam
Administrátor
 
Příspěvky: 1274
Registrován: 18 dub 2008 08:57
Bydliště: Polička

Re: NAVON N560 záloha SD karty

Příspěvekod kamidomi v 08 črc 2013 20:25

Ahojda, mám stejný problém s navígací NAVON N670Plus...licenční soubory nejsou smazané, mohl byste mi prosím někdo napsat, jak dál postupovat? Chybu způsobily opět Smartmaps...tedy uplně prvotní chybu jsem samozřejmě způsobila já... Předem moc díky za pomoc!
kamidomi
 
Příspěvky: 5
Registrován: 05 črc 2013 14:59


Zpět na NAVON - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron