Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

TMC a Blaupunkt

TMC a Blaupunkt

Příspěvekod jab v 23 zář 2008 20:01

přečetl jsem toto forum,ptal se odborníků a nemůžu přijít na kloub jak nastartovat TMC v navigaci Blaupunkt,v původnímSW jelo TMC výborně,v iGO8 TMC nenajde,chci podotknout,že navigace je v autoadaptéru a má připojenou originál anténu TMC,taky jsem na radu smazal složku SAVE a nic
jab
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 zář 2008 06:53
Bydliště: okr.F-M

Re: TMC a Blaupunkt

Příspěvekod Wiper2 v 24 zář 2008 12:55

jestli pouzivas autodetekci tak muze byt problem v tom .... nekdy ktrosku zlobi
MIO C720, FW:R02.3.9913.1018,
http://portal.dopravniinfo.cz
Wiper2
 
Příspěvky: 62
Registrován: 05 srp 2008 08:21

Re: TMC a Blaupunkt

Příspěvekod jab v 24 zář 2008 16:35

hmm ,ale jak z toho ven?? :?:
jab
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 zář 2008 06:53
Bydliště: okr.F-M

Re: TMC a Blaupunkt

Příspěvekod Wiper2 v 24 zář 2008 18:03

zkus zjistit na kterem portu ti behala originalni navigace
MIO C720, FW:R02.3.9913.1018,
http://portal.dopravniinfo.cz
Wiper2
 
Příspěvky: 62
Registrován: 05 srp 2008 08:21

Re: TMC a Blaupunkt

Příspěvekod jab v 24 zář 2008 20:47

někde to mám napsané,ale nastavil jsem to stejně jak v Blaupunktu a stejně TMC vůcec nenajde,tak jsem se díval a vrtá mi hlavou jeden zápis v backup/system a to [tmc]
ignore_all_events="1",není někde v tom chyba?
jab
 
Příspěvky: 4
Registrován: 23 zář 2008 06:53
Bydliště: okr.F-M

Re: TMC a Blaupunkt

Příspěvekod Wiper2 v 24 zář 2008 21:00

hmm... kdybych nekoukal na tomovo web, kde je sys.txt zdokumentovany http://www.tomasii.cdc.cz/iGO8/sys/Sys.html ...tak bych bral hodnotu 1 ..ze to ma ignorovat.... ale v popisuje je ignorace ignorujiciho pravidla :) zkus jeste experimentovat s druhem zarizeni
MIO C720, FW:R02.3.9913.1018,
http://portal.dopravniinfo.cz
Wiper2
 
Příspěvky: 62
Registrován: 05 srp 2008 08:21

Re: TMC a Blaupunkt

Příspěvekod SvoDa v 25 zář 2008 05:41

Jen pro vysvětlení zápisů v sys.txt:
auto_detour_calc=0 ; povolit automatický přepočet - doporučuji 0 - tzn. ruční přepočet, kdy se vám při TMC problému na vaší naplánované trase na panelu ukáže ikona TMC problému a kliknutí na ní volíte vyhnout se nebo ignorovat

announce_total_route=0 ohlásit pro celou plánovanou trasu (0=vyp, 1=zap) - doporučuji 0, kdy po volbě vyhnout se/ignorovat nemusíte proklikat všechny následující události na trase, ale vždy jen tu nejbliží, tzn. jednu. Když zde budete mít hodnotu 1, budete se muset proklikat všemi událostmi na trase a u každé povinně zvolit vyhnout se/ignorovat, dokud nebude naplánovaná trasa zdela "čistá", což nemusí být za jízdy praktické, pakliže těch událostí bude třeba 5. Je lepší toto dělat jen po jedné události, kdy se navíc u ikony události na panelu ukazuje nejen číslo silnice, na které je problém, ale i vzdálenost k tomuto místu od vaší pozice

ignore_all_events=0 ; ignorovat všechny TMC události - taktéž doporučuji nula, což znamená, že TMC události vám budou hlášeny a butete si moci zvolit vyhnout se/ignorovat. Když budete mít zadanou 1, je to totéž, jakobyste TMC neměli aktivní - všechny události na trase budou ignorovány
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: TMC a Blaupunkt

Příspěvekod hladik2 v 26 dub 2010 09:42

Už se hrabu v lucca 5.3 delší čas a TMC jsem nerozchodil.Nastaveno mám jak je patrno z registrů a nic
[HKEY_CURRENT_USER\Software\3SOFT\Pathfinder\CommonSettings]
"RdsTmcPort"="com3"
"RdsTmcMode"="auto"
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav


Zpět na Dopravní zpravodajství RDS-TMC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron