Jen tak pro zajímavost... v databázi radarů stažené z poi.cz jsem objevil dvě (vlastně 4) chyby..... Upozornil jsem na ně toho jejich správce a takhle to dopadlo....
Ahoj, našel jsem nějakou prapodivnou chybu v souboru radarů txt. Nejdřív jsem si myslel že to vzniká při konverzi do formátu spud pro Mio protože jsem ten radar v jednotlivých kategoriích nenašel ale opravdu v tom txt souboru je. Souřadnice 17.299028 x 50.176692 a je tam hned dvakrát jednou jako mobil a po druhé jako stacionár???? To místo leží někde hluboko v lesích u Jeseníku.... Můžeš na to kouknout?? Díky Jasper
Odpověď:
Tak mi napiš, který....., já nemohu prohledávat celou databázi, že je to někde u Jeseníků....
Moje další zpráva:
Ještě navazuji na tu předchozí zprávu. Musí tam být ještě dva záznamy které tam nemají co dělat. V tom souboru txt je 1883 radarů. Ale pokud sečtu počet záznamů v jednotlivých kategoriích tak dostanu číslo 1879 takže bez těch dvou o kterých jsem psal jsou tam někde ještě dva radary navíc. Jasper
Odpověď:
To bohužel nemohu hledat, když nevím, které tam nemají být....
Celkem by mě zajímalo jak ten soubor txt tvoří????? Nechápu že když mu napíšu konkrétní souřadnice toho místa tak to nemůže najít. Zkuste si je zadat. By mě zajímalo co tam ten radar měří. Rychlost chůze houbařů??
Fakt netuším jak mu mám napsat co tam nemá být. Asi jsem úplně blbej