Dalsie poznatky. Pohral som sa podrobne s tymi novymi mapami... Na moje pocudovanie aj napriek mensej velkosti su dost PODROBNEJSIE ako mapy od XANAXu!!! Navyse je tam kopec ciest spravne preklasifikovanych ako polnych, takze navigovanie by malo byt opat o dost presnejsie. Taktiez planovanie
tras je logickejsie. Co je ale jednoznacne minus, tak sa v tychto novych mapach su chyby v 3D perspektive, kedy nemaju podklady patricne info o nadzemnych cestach a zobrazuje ich ako normalne cesty...nie je to vzdy... napr. BA obchvat je teraz dost smiesny... Nadzemne je zobrazeny iba ak nieco nadchadza, napr. cesty, dunaj, ale akonahle cezen prejdete, tak je opat na zemi!? v skutocnosti je cely nad zemou... Dost mozne ze prave toto je pricina mensej velkosti map...
Toto by sa dalo pri SR a krajinach, kde je velkostny rozdiel ako tak vysvetlitelny... ale napr. pri HR je uz rozdiel skoro polovicny... a pri Rumunsku je to az smiesne... 0,2mb oproti 14tim mb
No som kazdopadne zvedavi na dalsie postrehy