Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Odstranění radaru

Odstranění radaru

Příspěvekod efko v 04 bře 2009 10:37

Poraďte mi někdo jak odstranit radar?Přidání je jednoduché,ale jak ho odstanit-na to jsem nepřišel.Mám skin PlusPlus GJ6.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: Odstranění radaru

Příspěvekod SvoDa v 04 bře 2009 10:50

Když vkládáš radar, tak klikneš do mapy a přes ikonu kurzor, klikneš na přidat radar.
Odstranit radar je přesně to samé, jako při vkládání radaru, tzn. že na ten radar klikneš a přes ikonu kurzor, odstranit radar.
Dleskinu tam najdeš buď text - vložit(přidat)/odstranit radar, nebo ikonu s kamerkou a znaménkem + (přidat) nebo minus (odebrat).
Podstatné je, aby na radaru blikal kurzor.
Je to věc přímo návodu na iGO8 nebo tu někde visí i návod na GJ skin (doporučuji přečíst ;) )
Píšeš, že máš skin PlusPlus GJ6 - takový neznám. Buď máš PlusPlus nebo GJ.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Odstranění radaru

Příspěvekod efko v 04 bře 2009 10:59

SvoDa píše:Když vkládáš radar, tak klikneš do mapy a přes ikonu kurzor, klikneš na přidat radar.
Odstranit radar je přesně to samé, jako při vkládání radaru, tzn. že na ten radar klikneš a přes ikonu kurzor, odstranit radar.
Dleskinu tam najdeš buď text - vložit(přidat)/odstranit radar, nebo ikonu s kamerkou a znaménkem + (přidat) nebo minus (odebrat).
Podstatné je, aby na radaru blikal kurzor.
Je to věc přímo návodu na iGO8 nebo tu někde visí i návod na GJ skin (doporučuji přečíst ;) )
Píšeš, že máš skin PlusPlus GJ6 - takový neznám. Buď máš PlusPlus nebo GJ.


JJ,zapoměl jsem na tlačítko "+".Samozřejmě jsem tím myslel PlusPlus + GJ6.
Ale právě podle tvé rady se mi nedaří,když kliknu v mapě na radar,tak se mi otevře zoomování (nebo jak to nazvat) prostě ty šipky nahoru-dolů/doleva-doprava.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: Odstranění radaru

Příspěvekod expertdb v 04 bře 2009 11:22

Klikneš na radar aby se ti na něm objevil kurzor,potom na tlačítko Kurzor.Z otevřené nabídky vybereš Více,potom Uprav radar dále Vymazat a je to ;) . Platí pro GJ. druhý skin neznám.
Evolve Multitraxx
Igo Primo 2 + skin ZoZo_ex
expertdb
 
Příspěvky: 404
Registrován: 05 pro 2008 18:00

Re: Odstranění radaru

Příspěvekod SvoDa v 04 bře 2009 11:47

Přesně jak píše Expertdb a jak jsem psal i já. po klihnutí do mapy nebo na radar se ti při pravém okraji změní ikona "poloha" na ikonu "kurzor", tak na tuto ikonku, co se jmenuje kurzor (nikoli znova na ten bod v mapě) klikni a tam jsou ty možnosti - mj. i odebrat radar
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Odstranění radaru

Příspěvekod efko v 04 bře 2009 11:54

Vyřešeno,mám moc tlustý prsty,použil jsem stylus a šlo to.Dík za rady.
xedik
Uživatelský avatar
efko
 
Příspěvky: 98
Registrován: 21 črc 2008 14:40
Bydliště: Kladno

Re: Odstranění radaru

Příspěvekod SvoDa v 04 bře 2009 11:58

tak že to bude tímto, bych netipoval, ale hlavně že jsi na to přišel ;)
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna


Zpět na Radary pro iGO

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků