Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod Majkims v 29 pro 2008 10:44

Zdravím všechny a měl bych jeden dotaz.
Zkoušel jsem zadat cestu do Chorvatska přes Itálii a překvavilo mě, že u hraničního přechodu Pasjak na sebe mapy Chorvatska a Slovinska nenavazují a navigace přes tento přechod "neumí projet". Může mi někdo potvrdit, že se mu navigace chová stejně.
(používám mapy TA 2008.07)
Díky
mapa1.jpg


Vlastně ještě jedna otázka(nebijte mě , patří do jiné sekce).
Co všechno musím udělat pro to, aby mi fungoval "Printscreen". Mio jsem upravil pomocí "Simple Unlock v2", jsem s tím spokojený a nerad bych to měnil.

Díky vám
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
C320,
Xiaomi RN3 Pro SE
Uživatelský avatar
Majkims
 
Příspěvky: 46
Registrován: 17 pro 2008 20:09
Bydliště: JZ Karlovarska

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod vovi v 29 pro 2008 12:20

Jediné řešení je plánovat cestu nadvakrát - na ten přechod a pak z něj dál. Dokud nebudou navazující mapy, tak se s takovými problémy budeme potýkat furt.

A není to problém pouze iGO8 - stejně se chovají i internetové plánovače, které "jezdí" podle Google Maps nebo Microsoftích map - naprostou většinu cest přes hranice mezi Maďarskem, Slovinskem a Chorvatskem to nezvládne. Proti těm je iGO8 ještě skvělé.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod Majkims v 29 pro 2008 12:31

Díky,jen jsem se chtěl ujistit,že nemám tento problém jenom já.
Mohl bych poprosit ještě o malé postrčení , co se týká té druhé otázky?
C320,
Xiaomi RN3 Pro SE
Uživatelský avatar
Majkims
 
Příspěvky: 46
Registrován: 17 pro 2008 20:09
Bydliště: JZ Karlovarska

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod vovi v 29 pro 2008 13:16

Já ten Simple Unlock nepoužívám, snad se ozve někdo znalejší. Jiná možnost Printscreenu je použít některý ze skinů upravený TomášemII a SvoDou (na konci jména je _tS), tam je Printscreen v rychlém menu a funguje bezproblémově.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod Majkims v 29 pro 2008 13:22

Ten upravený skin používám, v rychlém menu mám úplně vpravo dole ikonku foťáku, ale když na ní ťuknu, tak se nic neděje, tak jsem si myslel, že musím ještě něco někam doinstalovat. Možná tedy dělám něco blbě, ale fakt nevím co.
Díky
C320,
Xiaomi RN3 Pro SE
Uživatelský avatar
Majkims
 
Příspěvky: 46
Registrován: 17 pro 2008 20:09
Bydliště: JZ Karlovarska

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod SvoDa v 29 pro 2008 13:28

No taky musíš mít nakopírovanou složku APP na MFD dle tomasII návodu, jelikož tam je ta aplikace,na kterou se ta ikonka odkazuje.
Obrázek Nejprve hledejte odpověď zde, teprve pak položte dotaz v příslušném vlákně. Neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním.
Uživatelský avatar Moderátor
SvoDa
Moderátor
 
Příspěvky: 11684
Registrován: 17 čer 2008 07:09
Bydliště: Olmik u Brna

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod Majkims v 29 pro 2008 13:46

Díky, vyzkouším to. A musím tam dát tu složku APP komlet, nebo stačí, když v ní nechám jen tu složku PSC. A musím použít i ten launcher.ini, když mi jde jen o ten Printscreen?
Dík
C320,
Xiaomi RN3 Pro SE
Uživatelský avatar
Majkims
 
Příspěvky: 46
Registrován: 17 pro 2008 20:09
Bydliště: JZ Karlovarska

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod vovi v 29 pro 2008 13:53

Stačí tam mít to APP/PSC. A chodí to i bez launcheru, po nahrání toho PSC adresáře bude už ta ikonka foťáku v rychlém menu funkční.
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod Majkims v 29 pro 2008 13:57

Pánové děkuji vám velice, teď už to snad zvládnu. Tu složku APP můžu dát i na kartu, že jo?
C320,
Xiaomi RN3 Pro SE
Uživatelský avatar
Majkims
 
Příspěvky: 46
Registrován: 17 pro 2008 20:09
Bydliště: JZ Karlovarska

Re: Návaznost map Slovinsko-Chorvatsko

Příspěvekod vovi v 29 pro 2008 14:02

Měla by být "vedle" (na stejné úrovni) adresáře, kde je iGO8.exe. Tedy jedeš-li z karty, pak vedle adresáře IGO8.
Pokud bys ji chtěl mít jinde: jde to, ale je třeba upravit cesty pro spouštění (určitě u toho butonku v rychlém menu; pokud by šlo o nějaké větší machinace, pak možná i ve složce APP - takhle z hlavy si nevzpomenu, jestli je to tam spouštěné pomocí Mortscriptu ... pokud ano, je třeba to zkontrolovat i v příslušném .MSCR souboru).
vovi
Honor 50 (Android 13)
Uživatelský avatar Administrátor
vovi
Administrátor
 
Příspěvky: 7452
Registrován: 16 čer 2008 18:31
Bydliště: Praha 9 - Jahodnice

Další

Zpět na Mapy, verze map a jejich aktualizace

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron