Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO NextGen pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Apofis74 v 07 čer 2020 00:04

licence by být měla když to na té jedné verzi funguje a na druhé ne. Snad by to mělo i podporovat když se to dá tlačítkem povolit, bohužel to hned skočí zpět na vypnuto. Co je to za verzi nevím měl jsem to radiu co sem kupoval do auta z Číny.




__________________________
Edit Mio-Treo.info:

Necituj obsah předchozího příspěvku - viz Pravidla fóra
Apofis74
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2016 13:37

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mio-Treo.info v 07 čer 2020 00:48

2 Apofis74:

To, že licence na jedné verzi funguje, neznamená, že bude makat i na jiné... Jinak osobně bych doporučil tu verzi v rádiu vyměnit za jinou více rozšířenou, která půjde rozhodně snadněji nastavovat, doplňovat, upravovat...

______________________
Odesláno z "founa"
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod milan3h3 v 10 čer 2020 11:28

Ahoj,
nevím jestli sem ještě vůbec někdo chodí, ale zkusím to, po poslední aktualizaci v dubnu mi navigace nějak blbě funguje. Vyhledávací pole má černý podklad a text v něm je vidět jen velmi mizerně a to pouze při maximálním kontrastu. Další problém je ten že mi nejde zoptimalizovat trasa s více body a přidat bod na trase, který si označím na obrazovce (vždy je pouze možnost vybrat jako cíl) Na jiném zařízení při čisté instalaci nic z výše uvedeného není vyhledávací pole světlé, text tmavý, při klepnutí na mapu je možnost volby vybrat jako průjezdní bod a další) Nevíte někdo co s tím???
Na současném zařízení jsem igo odinstaloval, snažil se vymazat vše co s programem souviselo, ale při následné instalaci je to pořád stejné :zed: zřejmě někde v systému stále něco je, neví někdo kde co hledat?? Resetovat telefon do továrního nastavení se mi zatím úplně nechce.

Moc děkuju za případnou radu.
milan3h3
 
Příspěvky: 6
Registrován: 19 črc 2016 14:57

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Ivo K v 11 čer 2020 10:30

Dle tvého popisu ti někdo těžko může poradit. Nenapsal jsi nic z technických informací a popis např. cituji: "po poslední aktualizaci v dubnu", opravdu nestačí. :?
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 13 čer 2020 04:27

Přesně tak. To je dotaz typu kdy za Komančů je před krámem dlouhá fronta a ženská se ptá té na konci: Paní, nevíte co tam mají? Ta druhá odpoví: Nevím, ale už to prej dlouho neměli.

Blbě funguje po aktualizaci čeho?
Androidu, map, skinu .....
Na jakém zařízení?
Mažeš data aplikace při odinstalaci iGO?
Mažeš soubory v Save?
Co je to za verzi iGO? Zkus instalovat jinou.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Apofis74 v 22 čer 2020 12:18

Mio-Treo.info píše:2 Apofis74:

To, že licence na jedné verzi funguje, neznamená, že bude makat i na jiné... Jinak osobně bych doporučil tu verzi v rádiu vyměnit za jinou více rozšířenou, která půjde rozhodně snadněji nastavovat, doplňovat, upravovat...

______________________
Odesláno z "founa"

Tak změna. Ta verze v rádiu je 9.18.27.719974
Graficky mě vyhovuje jen je tam ten problém co sem popsal. nastavovat jde taky snadno jen snad nemůžu najít automatické stlumení při zapnutí světel. Je to tam na určitý čas a v zimě když je brzo tma to svítí celkem hodně.
Apofis74
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 črc 2016 13:37

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 21 lis 2020 12:13

Sice je na tomto fóru již delší dobu poněkud mrtvo, ale zkusím to.
Nechci kvůli tomu zakládat nové vlákno, ale už jsou zde hlasy pro NextGen LUNA, ale o samotném softwaru nebo skinech nic. Nebo blbě hledám.
Najde se někdo, kdo LUNU testuje (testoval) a je ochoten se podělit o své zkušenosti? Už jsou konečně aktuální mapy, tak se s tím dá snad pracovat.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod hladik2 v 21 lis 2020 12:33

Mapy již jsou 2020_Q2,celá evropa.Hlasy fungují,celkově trochu jiný Nextgen,jinak vcelku průměr.
REALME GT2 Neo
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
hladik2
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 1856
Registrován: 05 zář 2008 21:04
Bydliště: Stará Boleslav

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Mirus v 21 lis 2020 14:20

Já už teď skoro nejezdím, ale baví mě zkoušet tyhle novoty (z 99% od stolu nebo z postele). Každopádně úpravy si dokázal člověk udělal sám (mockrát našel radu tady na fóru) ve starém iGO, snad i v NextGenu. V LUNĚ je zase všechno jinak.
Třeba jsem zkoušel vyměnit pozadí změny kurzoru. Vím, že je to záležitost obrázků bg_modelviewer_landscape.svg a bg_modelviewer_portrait.svg. Postupně jsem je povyměňoval kde jsem je našel svými svgéčky. Samozřejmě nic. Maximálně jsem dosáhl toho, že je pozadí absolutně černé nebo i pádu navigace. Takže budu muset koumat dál.
Chtěl jsem přidat přílohu, ale nějak se mi nedaří. Měl jsem na mysli něco takového:
Kód: Vybrat vše
https://uloz.to/file/mFr3JJPSYZuA/pozadi-zip


P.S. Hodně lidí je ujetých na skin od Ponga. Já zase na Arimiho, ale v LUNĚ je pro mě jednička zatím ux_VAG.
GoClever 4384FMBT
Prestigio GeoVision 7777
Xiaomi Redmi 3S 3GB/32GB , CZ LTE - Android 6.0.1
Uživatelský avatar
Mirus
 
Příspěvky: 533
Registrován: 12 lis 2009 06:40
Bydliště: Pardubice

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod amatér v 26 lis 2020 14:57

Vítej v klubu, také bych rád pár úprav, ale je to nad mé chápání. :cool:
Uživatelský avatar Moderátor
amatér
Moderátor
 
Příspěvky: 11177
Registrován: 02 črc 2008 08:54
Bydliště: Oleško (původně Wolešek)

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron