Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

honor 8x

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

honor 8x

Příspěvekod ooloo v 14 zář 2019 15:09

Moc se omlouvám že zakládám nové téma. Vyměnil jsem tel a hledám Igo které mě pojede na Honor 8x. Rozlišení 2340 x 1080. Zkoušel jsem hledat ale neúspěšně. Naivně jsem si myslel že pojede z starého Galaxy J5. Jediné co mi jede je 9.18.693527. Tuším označení India?? Ale to je něco nového a nemohu tomu přijít na chuť. Na j5 jsem měl 9.6.29.403969. Jsem v tomto konzerva a kdyxž neco funguje velmi nerad měním. Nabídne mi někdo pomoc?
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20

Re: honor 8x

Příspěvekod Mio-Treo.info v 14 zář 2019 18:13

2 ooloo:

Pokud ti nefunguje oficiální verze z Google Play, tak tady hledáš zbytečně - jak je v Pravidlech fóra uvedeno, nelegálním softwarem se zde nezabýváme.
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G | Lenovo Tab P11 | Mio C720 | Mio H610
Uživatelský avatar Administrátor
Mio-Treo.info
Administrátor
 
Příspěvky: 1060
Registrován: 29 led 2009 23:26

Re: honor 8x

Příspěvekod ooloo v 14 zář 2019 18:55

Omlouvám se.
ooloo
 
Příspěvky: 47
Registrován: 31 črc 2011 18:20


Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron