Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO NextGen pro Android

Zde řešíme problematiku pouze programu iGO PRIMO - skiny, konfigurační soubory, schemata...
Pravidla fóra
1. Nikdy nepoužívejte citaci pro předchozí příspěvek.
2. Než položíte otázku, tak se podívejte zda již nebyla v minulosti zodpovězena (používejte funkci HLEDAT).
3. Odkazy směřující mimo toto fórum, vkládejte do "CODE"
4. Nezveřejňujte zde odkazy na nelegální software a mapy.

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Milarepa v 23 pro 2018 10:28

Ok, myslel jsem, že iGO Navigation obsahuje jen mapy pro osobní auta. Teď jsem to sáhl a vypadá to, že to má i nastavení kamionu. Tak uvidíme. Díky.
Milarepa
 
Příspěvky: 5
Registrován: 16 pro 2018 10:40

Re: iGO Navigation

Příspěvekod MarosK v 01 bře 2019 21:58

Zdravim, mozete mi prosim Vas poradit? Mam Igo Nextgen Basar v Infotainmente auta, vsetko funguje spravne az na to ze ked vypnem zapalovanie a znovu ho zapnem Igo nabehne bez problemov, ale bez zvuku, bez vsetkych zvukov. Ziaden mute, vsetky posuvniky nastavene. Ked iGo ukoncim normalne a znovu spustim tak je zvuk v poriadku. Mam taky pocit, ze to asi bude nieco s ukladanim, lebo ked to vypnutie a zapnutie kluca urobim rychlejsie, tak po nabehnuti zvuk ide. Nastaveniezvuku Infotainmentu je urcite v poriadku, lebo ostatne aplikacie s rovnakym nastavenim idu v pohode. Napriklad je tam aj Igo Primo. Pri Prime po zapnuti zapalovania chvilocku zobrazuje otacajuce koliesko ako keby nieco nacitaval (ale nie je to loading ako pri starte). Vdaka moc za akukolvek pomoc.
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 11 bře 2019 10:41, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správného tématu
MarosK
 
Příspěvky: 24
Registrován: 04 lis 2009 21:36

Re: iGO Navigation

Příspěvekod Ivo K v 05 bře 2019 08:49

1) Příspěvek jsi vložil do nesprávného vlákna. Toto vlákno je o placené verzi iGO Navigation!
2) Neznám tvůj "stroj" ani tvoji verzi Igo Nextgen, ale všeobecně platí a platilo, že pokud jsou nějaké problémy při uspávání či ukončování programu projdi si zápisy v sys.txt, popř. nastavení programu (týká se opět uspávání či ukončování programu).
3) Dělalo to vždy? Nebo jsi něco měnil, nastavoval či aktualizoval?
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 11 bře 2019 10:41, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správného tématu
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO Navigation

Příspěvekod MarosK v 10 bře 2019 18:38

1. Aha, to som nevedel, prepac... Mam to nejako napisat do ineho vlakna?
2. Verzia je iGO Nextgen Basar - jedina, pri ktorej mi idu dopravne informacie z netu aj na Slovensku. Zariadenie je Honda Connect, infotainment system Hondy. Co by malo byt v sys.txt zapisane pre nacitanie dat po uspati?
3. Mam tam aj Primo, to funguje dobre, az na tie dopravne informacie z netu...
Je mozne, ze sa system neriadi tym co ma zapisane v sys.txt? Moze byt nieco nadradene, nieco v save alebo v data.zip (alebo nebodaj nieco v ux) ?
Okrem toho vcera som si vsimol ze raz za minutu na 1 sekundu "vypadne" GPS signal. 7-8 satelitov so signalom "naplno" a potom na 1 sekundu nic a potom zase 7-8 satelitov naplno. Nevadi to pri navigovani, ale stale ohlasuje, ze stratil signal...
Vdaka moc...
Naposledy upravil Mio-Treo.info dne 11 bře 2019 10:42, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správného tématu
MarosK
 
Příspěvky: 24
Registrován: 04 lis 2009 21:36

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Ivo K v 11 bře 2019 11:36

- Zápisy pro sys.txt najdeš ve více vláknech, např:
viewtopic.php?f=76&t=1116
viewtopic.php?f=76&t=1304
viewtopic.php?f=94&t=2991

- Zápisy v adresáři Save mají přednost před zápisy v sys.txt
- Vypnutí hlášky ztráty signálu se řešilo také v sys.txt:
[+] SPOJLER - klikni pro zobrazení nebo skrytí jeho obsahu

[sound.announcer] ; nastavení hlasových upozornění
gps_signal_lost=0 ; ztráta signálu GPS <0=vyp, 1=zap>
Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod gines v 17 dub 2019 23:45

Prosim o radu. Neustale mi cca po jedne minute vyskakuje hlaska ze byl gps prijimac odpojen.
Mam verzi 9.17.27.719974 na autoradiu s android 8. Vse ulozene v interni pameti.
Zkousel jsem vsechny mozne zapisy do sys a system.ini co jsem se kde docetl.
Jedine co nevim pri zapisu do sys jaky tam napsat port a rychlost. To nevim kde zjistim. Jen jsem zkousel napsat ruzne hodnoty a vubec se nic nezmenilo. Diky
gines
 
Příspěvky: 1
Registrován: 12 lis 2018 01:00

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Matocrx v 24 srp 2019 07:45

je mozne nejaky sposob nastavit ikonu baterie v origo skine?
Matocrx
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 srp 2019 07:40

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod daniel999 v 30 srp 2019 12:25

Ma niekto k dispozicii radary pre svajciarsko. Na poiplaza.com sa nedaju stiahnut alebo robim nieco zle neviem. Casto chodim do svajciarska tak by mi to velmi pomohlo ak niekto ma k dispozicii. Ostatne krajiny mam Dakujem vopred
Uživatelský avatar
daniel999
 
Příspěvky: 122
Registrován: 04 led 2011 12:49

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod daniel999 v 30 srp 2019 12:27

A este jedna vec k tejto teme kde najdem a nasledne si viem zmenit uvodny obrazok ked nacitava program. Aktualne pouzivam Igo Nextgen so skinom od Ponga
Uživatelský avatar
daniel999
 
Příspěvky: 122
Registrován: 04 led 2011 12:49

Re: iGO NextGen pro Android

Příspěvekod Tweety v 14 zář 2019 09:07

Ahoj kluci,
upgradoval jsem svý autorádio kde mi běží Nextgen Pongo na verzi z 22.6.2019
Vše funguje skvěle, ale otravují mě tam dvě věci.
1. Ať dělám co dělám a hledám, kde hledám, tak nemohu najít kde vypnout otravnou hlášku o překročení rychlosti. Neustále mi to při překročení rychlosti přes TTS hlásí "rychlostní limit je..."
2. Druhá věc, která není zdaleka tak otravná je, že když na hlavní obrazovce v rychlém menu měním nastavení zvuku navigace na "hlasové navádění", "pouze upozonění", "vypnout všechny zvuky" tak mi to TTS opět přečte nahlas, navíc v angličtině. Bylo by fajn, kdyby se to dalo někde vypnout.

Díky moc za odpovědi, rady a návody...
Tweety
 
Příspěvky: 4
Registrován: 07 zář 2018 11:28

PředchozíDalší

Zpět na iGO PRIMO pro Android

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků