Toto diskuzní fórum je „odborně – technické“ a je zaměřeno k diskuzi o navigačních programech IGO. V tomto diskuzním fóru nenajdete nelegální software či mapy, ani odkazy které by k nim směřovaly.

www.navon.cz - Vše o navigacích NavON

 
Pokud nenajdete odpověď na fóru ani ZDE, položte nejdřív dotaz v příslušném vlákně a neptejte se hned někoho v soukromé zprávě, pomůžete tím i ostatním. Vkládejte dotazy jen jedenkrát. Duplicitní příspěvky budou smazány.

iGO8 na mio moov 360

Zde řešíme všechny modely navigací MIO - např. C510/C710/C250/C320/C520/C720/MOOV...

Re: iGO8 na mio moov 360

Příspěvekod jakes2 v 26 črc 2013 08:57

Zdravím ve spolek. mám takový problém.dostala se me do ruky tato navigace mio moov 370 s tím že už tam byla igo 8 ale že prý nejde spustit:))tak po propojení s počítačem jsem zjistil že navigace jako taková je uplně prázdná je uvnitř pouze soubor device.xml.takže i po zapnutí se ukáže na chvilku mio explore more(oranžová obrazovka) a přepne se na propojení navigace s počítačem..usuzuji že by to chtělo uplně veškěré programové vybavení abych se vubec mohl dostat do základní nabídky a případně ladit cesty igo 8 či primo....nemáte prosím někdo tuto navigaci funkční, že by mě někam nahrál vše co je potřebné k jejímu spuštění...takhle je uplně mrtvá a na vyhození což je škoda řekl bych...předem děkuji
jakes2
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 bře 2010 16:33

Re: mio moow m400

Příspěvekod Fero v 01 led 2019 18:06

Mam problem po zapmuti nabehne len oranžova obrazovka s napisom mio explore more a konic na počitač sa neda pripojiť čo s tym...
Fero
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 kvě 2014 21:20

Re: iGO8 na mio moov 360

Příspěvekod Ivo K v 03 led 2019 15:40

Uživatelský avatar Člen Klubu přátel iGO
Ivo K
Člen Klubu přátel iGO
 
Příspěvky: 5667
Registrován: 26 čer 2008 12:01
Bydliště: Brno u Olomóce - Městská část: Spojené státy Maloměřické(Majlont)

Předchozí

Zpět na MIO - specifické postupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků